prośba o pomoc

Nasze lokalne społeczności.

prośba o pomoc

Postprzez mieszkaniec28 » 17 mar 2013, o 15:56

Witam,

Jestem mieszkańcem ulicy Piusa XI który nie ma szczęścia mieszkać bezpośrednio przy niej. Do głównej szosy mam jakieś 200m, ale nie to jest tu ważne. Nasza gmina wydała pozwolenie na budowę ogrodzeń dla osób mieszkających bezpośrednio przy ulicy, które zasłaniają nam całkowicie wyjazd, i żeby bezpiecznie włączyć się do ruchu (cokolwiek zobaczyć) trzeba wychylić się przednia maską na drogę. W zamian zaoferowała nam łaskawie po roku wojny lustro które miało rozwiązać wszystkie nasze bóle i problemy. Niestety lustro jak to w naszej wsi bywa jest systematycznie dewastowane przez wandali. Dziś zostało całkowicie połamane. Czy może mi ktoś podpowiedzieć do kogo trzeba się zwrócić żeby gmina jako nasz opiekun (w końcu odprowadzam do niej podatki) SZYBKO zainstalowała mi kolejne? Nie chciałbym czekać tygodniami aż ktoś dojdzie w końcu do wniosku że to jego działka i to wykona. Wszyscy łącznie z sąsiadami (a trochę nas jest) mamy małe dzieci z którymi codziennie się kręcimy szkoła, dom przedszkole zajęcia dodatkowe itp. Nie chce żeby coś stało się komukolwiek, ponieważ lepiej jest zapobiegać niż później gdybać co by był jakbyśmy założyli wcześniej. Będę bardzo wdzięczny za każda podpowiedź, ponieważ sprawa jest dla nas wszystkich który mieszkają przy tej drodze priorytetowa.

Pozdrawiam
mieszkaniec28

Powrót do Osiedla Chotomowskie