SOLID - czas reakcji - sprawdzaliście? (bo ja tak)

Nasze lokalne społeczności.

SOLID - czas reakcji - sprawdzaliście? (bo ja tak)

Postprzez abakusso » 30 lip 2013, o 23:21

Witam.

Zgodnie z umową w nocy gwarantowany czas to 5 min.
Patrol przyjechał po 12 min.

W związku z powyższym wystąpię do nich z pismem o poprawę jakości usługi i anulowanie opłat w tym miesiącu. Z punktu widzenia umowy - nie wywiązali się.
Zazwyczaj nie czepiam się ale miesiąc temu bliskiemu znajomemu obrobili dom. Złodzieje byli 6 min w domu, solid był po 13min, strata 20 tyś.

Zachęcam innych klientów SOLID do przetestowania usługi za którą co miesiąc płacicie.
abakusso

Re: SOLID - czas reakcji - sprawdzaliście? (bo ja tak)

Postprzez kaola » 1 sie 2013, o 18:39

Ostatnio zauważyłem, że jeżdżą jedno-osobowo, czy w nocy sam do kilku wyjdzie? Kiedyś miałem awarię systemu, to dopiero jak padła bateria to zadzwonili.

ps. a ile płacisz na mc?
kaola

Postprzez abakusso » 1 sie 2013, o 21:09

kaola napisał(a):Ostatnio zauważyłem, że jeżdżą jedno-osobowo, czy w nocy sam do kilku wyjdzie? Kiedyś miałem awarię systemu, to dopiero jak padła bateria to zadzwonili.

ps. a ile płacisz na mc?

Potwierdzam, jeden gość przyjechał.
Płacę 64,14/mc
abakusso

Postprzez kaola » 2 sie 2013, o 19:48

Tylko , ze oni są lepiej zorganizowani, może teraz jeżdżą dwa radiowozy po chotomowie? tylko co n może sam zrobić?
stawkę tą możesz kazać sobie obniżyć, trzeba sie skontaktować z handlowcem na chotomów,
kaola

Postprzez WiTEK » 2 sie 2013, o 20:11

Przecież Solid słynie z tego, że daje dumpingowe ceny na swoje usługi. To się odbija kosztem jakości. Kilka lat temu wpadli na taki pomysł prowadzenia interesu - zwiększyli ilość klientów bez zwiększania ilości załóg interwencyjnych. Konkurencja początkowo z nimi walczyła cenowo po czym się poddali.
WiTEK

Postprzez kaola » 3 sie 2013, o 14:27

Ten czas dojazdu, może być uzależniony, nie od załogi, od drogi sygnału do bazy, wiele osób ma radiowo , i to najczesciej wypychają, wiele po gsm ale tu nie chętnie dają, wiele po telefonie stacjonarnym, i najszybciej to leci po telefonie stacjonarnym, każde rozwiązanie jest dobre.
SOLID jest już na rynku dość długo ok 13-15 lat w samej aglomeracji warszawskiej, zaczynali od rejonu Gdańska, bo prezes firmy pochodził z Gdańska , potem uruchomiono Warszawę, zawsze jeżdziło ich dwóch /byc może teraz jeżdzi więcej załóg jednoosobowych u nas, by poprawić interwencje, natomiast w przypadku kryzysu to może ich się pojawić kilka załóg , wiele teraz firm ochroniarskich małych, które np chronią bloki mieszkalne, sklepy, też posiłkują się SOLIDEM /gdyby?!były kłopoty z intruzem/ :10:
Z
kaola

Powrót do Osiedla Chotomowskie