09.09.2013 Wyłożenie Planu Zagospodarowania Chotomów

Nasze lokalne społeczności.

09.09.2013 Wyłożenie Planu Zagospodarowania Chotomów

Postprzez pacyfist » 10 wrz 2013, o 14:22

Witam,
Wczoraj gmina wyłożyła Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla Chotomowa (część północna i południowo-wschodnia). Co prawda w tym momencie mają jakieś problemy ze stroną i nie można pobrać plików ale dzwoniłem do gminy wieczorem linki będą działać.
Projekty są tutaj : http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=107&lang=glowne
Zgodnie z ogłoszeniem http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=komunikaty&opt=pokaz&id=655 Spotkanie i dyskusja społeczna ma odbyć się 26 września a uwagi do Planu można będzie składać do 17 Października.
Jak znam życie wiele osób będzie miało zastrzeżenia do MPZP także mam propozycję aby może zgadywać się na forum co do zastrzeżeń do Planu im więcej osób zgłosi taką samą uwagę tym większa siła przebicia, wiadomo w KUPIE SIŁA ;) może się uda wprowadzić usprawnienia w Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Ja będę składał po raz kolejny uwagę do projektu (po poprzednim wyłożeniu też zgłaszałem taką uwagę ale nie została uwzględniona lub w ogóle rozpatrzona bo nie dostałem odpowiedzi żadnej) o wykonanie ścieżki pieszej/rowerowej wzdłuż wiaduktu PKP do ul. Partyzantów lub Jodłowej ewentualnie schodów na wiadukt tak aby z ul. Złotej (która po budowie wiaduktu została odcięta od ul. Kolejowej i stacji PKP) można było dojść do stacji PKP nie chodząc po błocie poroztopowym. Wiadomo samochodem się dojedzie przez ul. Kasztanową ale pieszo na stację PKP już się nie dojdzie a przed budową wiaduktu nie było z tym problemu żadnego.

Myślę że ten wątek można poświęcić na rozmowy o uwagach do projektu.

Gdy Projekt zostanie uchwalony to szanse na jakiekolwiek jego zmiany w przyszłości będą minimalne więc albo teraz albo nigdy...
Pozdrawiam
pacyfist

Re: 09.09.2013 Wyłożenie Planu Zagospodarowania Chotomów

Postprzez WiTEK » 10 wrz 2013, o 15:28

WiTEK

Re: 09.09.2013 Wyłożenie Planu Zagospodarowania Chotomów

Postprzez Chotomowianin » 25 wrz 2013, o 20:29

U W A G A

jutro spotkanie konsultacyjne 26 września o godz. 18 w Domu Strażaka..

spotkanie dotyczy MPZP dla północnej i wschodniej części Chotomowa.
Warto zapoznać sie z projektem tresci uchwały bo tam jest duzo informacji na temat spsobu zagospodarowania działek.
Chotomowianin

Powrót do Osiedla Chotomowskie