Nasze Chotomowskie Wenecje.

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez mkokosz » 23 paź 2007, o 18:25

Napisałbym coś o Radosnej, tej po naprawdę małym deszczu, ale nie mogę dopłynąć do klawiatury....
mkokosz

Postprzez szumski » 23 paź 2007, o 18:48

W piątek Kachna nie trafiła na trelinki poukładane przez Olę w gminnych zbiornikach retencyjnych i wywinęła takiego orła, że omal się nie utopiła. Całą bidulę praliśmy.

Kachna przyjdź po te ciuchy, już wyprane i wyprasowane, nie wstydź się, że głosowałaś na Bogusię a ta Ci wiosła nawet nie dała, że o łódce nie wspomnę. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Radosna + desz = DDAY

Postprzez mkokosz » 29 paź 2007, o 14:06

zaczynam się przygotowywać - zapowiadają deszcze ...
mkokosz

Radosna - nie przejezdna?

Postprzez mkokosz » 22 sty 2008, o 16:57

Witam
Wielokrotnie zgłaszałem w gminie problem ulicy Radosnej, jej stanu na co dzień plus sytuacji po deszczu. Dzisiaj sytuacja wygląda tak, że gmina obiecała zajęcie się tą sprawą w 2008 na poziomie projektu. Chciałbym się zapytać przedstawicieli gminy czy nakład, który przewidują zaabsorbuje całość wody, kałuż jaki tam się zbiera. W tej chwili poruszanie się po ulicy jest bardzo ryzykowny. Rozumiem, że gmina przewiduje koszty straży pożarnej i wypompowania wody, lub remontów zakopanych, zalanych pojazdów. ...
mkokosz

Postprzez Olena » 22 sty 2008, o 17:11

A ja dziś zalałam samochodzik na Piusa :41:

Tam trzeba jeździć chyba amfibią... uświadomcie mnie jaka tam była ostatnio poczyniona "inwestycja rurowa" - wydawało mi się, ze kanalizacja. A jeśli się nie myle czy naprawdę takim problemem jest zrobić od razu kanalizację burzową?
Olena

Nasze Chotomowskie Wenecje.

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 22 sty 2008, o 18:25

Stan ulicy Piusa a dalej Kościuszki jest rzeczywiście opłakany,
wpierw budowano wodociąg, potem kanalizację.
Faktem pocieszającym jest deklaracja złożona przez STAROSTĘ LEGIONOWSKIEGO
NA OTWARCIU RONDA W CHOTOMOWIE, iż ulica ta będzie całkowicie zmodernizowana
w 2008 roku.
Na ostatnim zebraniu wiejskim wójt mówiła o możliwości przyłączenia Chotomowa do wybudowanego wodociągu w ulicy Kosciuszki.
Dlatego ja znoszę z pokorą te utrudnienia i wierzę w słowa Starosty.
Pozdrawiam
Katarzyna Dąbrowska
KATARZYNA DĄBROWSKA

Poprzednia strona

Powrót do Osiedla Chotomowskie