słup w dziurze

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez szumski » 27 mar 2007, o 09:22

Aśka napisał(a):Jakby co, to dzwońcie do Referatu Drogownictwa, tel.022 774 20 17 (18) wew. 122. Pozdr.

To starostwa też nie stać na rowery dla osób odpowiedzialnych za roboty finansowane z podatków. Setny raz powtarzam zabrać krawaty wsadzić na rowery. Skąd pewność, że osoba dzwoniąca ma wiedzę fachową i prawidłowo ocenia jakość robót czy błędy wykonawcy? Od czego są funkcyjni za to odpowiedzialni?

Wczoraj w UG miałem do czynienia z Panem Szanownym, którego odpowiedzi brzmiały: " i co z tego, po co to panu potrzebne?" Jak gościu nie dostanie roweru i nie będzie zorientowany w terenie to gówno z tego będzie i gmina nie będzie miała uregulowanych stosunków własnościowych dróg przez najbliższe tysiąc lat. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 27 mar 2007, o 09:55

A i jeszcze jak jesteśmy przy drogach to chciałem podpowiedzieć wszystkim ociężałym umysłowo, że jak się tnie krawężniki i się nie dysponuje maszyną na wodę to wystarczy postawić jednego żołnierza ze zwykłą butelką pet z dziurką w zakrętce niech polewa przy cięciu. Te tumany kurzu nie tylko brudzą okna, witryny, elewacje ale stwarzają zagrożenie dla ruchu i źle świadczą o kiepełe zwykłego majstra. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 27 mar 2007, o 13:16

Skąd pewność, że osoba dzwoniąca ma wiedzę fachową

Kaziu, do rozpoznania, że w asfalcie jest dziura, takowa chyba nie potrzebna... ;)
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 27 mar 2007, o 13:49

Ok, ale jak jest dziura w dziurawej dziurze ochnasty raz łatana to stawiam dolary przeciwko kasztanom, że rowery będą miały cudotwórczą moc. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 29 mar 2007, o 11:52

wystarczy postawić jednego żołnierza ze zwykłą butelką pet z dziurką w zakrętce niech polewa przy cięciu.

No i dzisiaj kopara mi opadła. Przecież nie wymieniałem miejsca a dzisiaj sobie jadę a tam "żołnierz" z butelką pet tańcuje. Może nie jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku ale uciążliwość dla otoczenia zmniejsza w stopniu znacznym.

Patrzcie Państwo Starostwo nie dość, że się nie obraziło to aluzju z rowerami paniało. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 29 mar 2007, o 13:35

[center]Obrazek
[/center]
Rowerek dla urzędnika. Kazek może być taki model?
Tommy

Poprzednia strona

Powrót do Osiedla Chotomowskie