Zachciało mi się nowej ulicy Leśnej!

Nasze lokalne społeczności.

Zachciało mi się nowej ulicy Leśnej!

Postprzez Naretta » 20 paź 2007, o 22:40

Zachciało mi się nowej ulicy Leśnej, to ją mam :21: ! Niemal z dwóch stron. Dziś krew mnie zalała, gdy zobaczyłam, jak sznur samochodów skraca sobie drogę, jadąc przez nasze osiedle w stronę ulicy Przylesie. W drugą stronę – od Przylesia - też się nikt nie opitala i wszyscy śmiało jadą przez nasze osiedle. Całe pielgrzymki. Dobrze, że chociaż są garby na tej wewnętrznej drodze, to rajdowcy muszą trochę zwolnić!
A podpisywaliśmy petycję w sprawie naszej kochanej wewnętrznej drogi, która ponoć wg pierwotnych planów miała być przedłużeniem z Leśną. Kurczę, co to za ludzie planują takie badziewie, a potem człowiekowi włos się jeży na głowie, gdy na jego oczach plany zaczynają nabierać realnych kształtów! I ktoś za to bierze kasę!

Ale długo sobie tędy nie pojeździcie :27: , frędzle!!!!
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez szumski » 21 paź 2007, o 02:27

szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Naretta » 21 paź 2007, o 07:34

Kaziu, zamiast się seksować albo wypoczywać przed Wyborami, aby Ci łapa nie drżała przy skreślaniu Januszka, Ty, Dziecino, znów przy kompie. Bój się Boga! I jakieś takie NIEADEKWATNE linki wlejasz. Czy Ty myślisz, że jestem na tyle głupia, Mordeczko, żeby się Tobie wystawiać pod obstrzał?

ISTNIEJE INNA PETYCJA DOTYCZĄCA PLANÓW PRZEJAZDU PRZEZ MOJE KOCHANE OSIEDLE ZAMIESZKAŁE PRZEZ LUMPENPROLETARIAT :29: .

PS My ludek pracowity, a petycje to nasza specjalność!
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez szumski » 21 paź 2007, o 07:54

Miećka, przejdź się przez wioskę może trafi się chłopina z psem do zakablowania albo baba z kurą i orgazm murowany. Każdy ma swoje sposoby na seks.

Do administracji forum:
Mój post nie narusza niczyich dóbr osobistych ani nie obraża uczuć religijnych, jest monologiem skierowanym do postaci fikcyjnej - Miećki Aniołowej z kultowego filmu Barei.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Naretta » 21 paź 2007, o 09:35

szumski napisał(a):Każdy ma swoje sposoby na seks.

No cóż, niektórym do orgazmu wystarczy geowłóknina i gumofilce pełne feromonów ...

PS O którą babę z kurą Ci chodziło, Kaziutku :20: ?

PS II Jak tam mój kurczak?Zeżarłeś czy hodujesz?
Naretta

Postprzez Naretta » 27 paź 2007, o 17:28

A zatem wiktoria!!!!
Obce samochodziki już nie mają wjazdu :29: .
Naretta

Postprzez agata122 » 27 paź 2007, o 20:45

Renatko jak by wszyscy w ten sposób postępowali to musieli byście do domu dolecieć samolotem.Prawda jest taka że nikomu nie w smak przejeżdżające auta obok chałupy, ale wszyscy jesteśmy użytkownikami ulic.Korzystając z innych należy udostępnić swoją.
agata122

Postprzez szumski » 27 paź 2007, o 21:11

A co Ty Sołtyska się martwisz, powinno Ci być na rękę. Przyjdzie zima, śnieg to masz z łebca użeranie się z nawiedzonymi, niech dymają z łyżeczkami do odśnieżania, i solniczkami do gołoledzi. Jak to jest droga dla wąskiej grupy użytkowników to niech stworzą se teraz fundusz na jej utrzymanie. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 27 paź 2007, o 21:19

Niby racja tylko mieszkańcy innych ulic myślą podobnie .Twierdzą że też chcą mieć spokój i czyste powietrze.Idąc tym tropem to zamiast samochodów wszyscy powinniśmy zaopatrzyć się w helikoptery,choć nie wiem czy też ktoś nie zgłosi sprzeciwu że obcy po ich niebie nie będą latać.
agata122

Postprzez szumski » 27 paź 2007, o 21:29

Myślicieli Ci u nas dostatek. Postaw wniosek na radzie gminy o wyłączenie z zasobów gminy i zacznij pobierać podatek od nieruchomości, a koszty wykonania tej ulicy i gruntu to nawet na raty mieszkańcom możesz rozłożyć.

A teraz poważnie do rady, ja się pytam gdzie jest opłata adiacencka? Mało, że ni ma to ulica zawłaszczona. Będzieta czekać aż Wam UG wygrodzą i obradować nie będzie gdzie? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie