Osiedle Hepi - Trasa Mostowa

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez szumski » 11 sty 2008, o 21:26

Kazek jest ciemny chłop i gazetów nie czyta. Za to często buszuje po stronie resortu: http://www.mi.gov.pl/article/menu_gorne ... cbc4579e1e który (zwłaszcza rozdwojenie jaźni szefów, prezentowane wyżej) przyprawia Kazka o siwe włosy podczas budowy byle kurnika. No bo bądź mądry i odgadnij intencje, trza budować czy blokować? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Assessander » 13 sty 2008, o 09:48

Myślę że możemy mieć do czynienia z rozdwojeniem jaźni typowym dla administracji państwowej
Assessander

Postprzez benedykt » 13 sty 2008, o 09:58

Myślę że możemy mieć do czynienia z rozdwojeniem jaźni typowym dla administracji państwowej

Co tu gadać o admonnistracji rządowej. Trzeba zacząć od gminy. Siedzi grupa, nic nie robi i jeszcze mówią ,że pracują społecznie. Trzeba im dokręcic śurubę i na tym się trzeba zastannowić.
benedykt

Postprzez Assessander » 14 sty 2008, o 08:51

hehe z dokręcaniem śruby to bym nie przesadzał, praca pod presją może przynieść więcej szkody niż pożytku. zobacz jak pod naciskiem wyborów na prezydenta RP Kaczor spieprzył inwestycje w Wawie. Po prostu za bardzo chciał.
Assessander

Postprzez F.K.Niepłacz » 15 sty 2008, o 12:04

PiVi napisał(a):
szer-szeń napisał(a): idąc tym torem rozumowania ,można zapytać

Po co kupowaliście działki w szczerym polu,jak wiadomo było,że na wiosnę i w zimę będą problemy z powodu braku dojazdu?

F.K.Niepłacz napisał(a):Albo można zapytać: po co sie urodziliście, skoro wiadomo, że będziecie chorować i kiedyś umrzecie. To proszę teraz nie łazić po lekarzach i nie domagać się, żeby Was uzdrawiali.

Hmm.. tutaj w ogóle nie widzę związku :

PiVi, na idiotyczny argument odpowiedziałem jeszcze bardziej idiotycznym. Myślałem, że da się wyczytać między wierszami intencje autora. To taki kawał był, rozumiesz? :)
F.K.Niepłacz

Postprzez benedykt » 11 lut 2008, o 22:54

Assessander napisał(a):praca pod presją może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Jaka tam presja.Muszą wiedzieć, że są podliczani.Teraz nie ma żadnej krytyki co wpycha starych radnych w samozachwyt, dlatego nic nie robią. Samorządowiec niekontrolowany nawet najbardziej uczciwy demoralizuje się. Dlatego uważam, że po trzech kadencjach powinny być dwie kadencje przerwy. Po tym czasie wielu radnych "bezradnych" poszło by na dno i nie startowało w żadnhych wyborach.
benedykt

Postprzez szumski » 11 lut 2008, o 23:19

Benio przesadzasz max. dwie [glow=brown]DWIE [/glow] kadencje. Tyle wystarczy na załatwienie kostki przed bramą a jak nie zdąży to pierdoła i innym już też nic nie potrafi załatwić. Paszoł kury szczać prowadzać. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie