Leśna 17F

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez ton » 20 lis 2008, o 20:30

Zapomniałem dodać, że jadąc do Zakładu Energetycznego trzeba mieć ze sobą ksero wstępnej umowy kupna mieszkania oraz schemat instalacji elektrycznej w 2 egzemplarzach.
Wypełnia się tam wniosek i po weryfikacji dokumentów można umawiać się na termin podłączenia prądu.

W Gazowni podpisuje się umowę (trzeba mieć dokumenty od Developera m. in. protokół kominiarski itp.) ale trzeba udać się do pokoju nr 8 który czynny jest w innych godzinach niż Biuro Obsługi Klienta.

To wszystko wiem dzięki mojej wspaniałej żonie, która to wszystko załatwiała :D
ton

Postprzez szumski » 20 lis 2008, o 20:50

Na mój gust, to Wam wszystkim wcisną mieszkania przed końcem roku. Od 01.01.2009 do każdego ruchu z z domem, mieszkaniem musi być certyfikat energetyczny a to dodatkowy koszt, nie daj Bóg jak audytor okaże się skrupulatny lub uczciwy (są jeszcze takie okazy) i czepnie się zawilgoconych ścian to już całkiem qpa dla sprzedającego. Pozdrawiam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez bart77 » 28 lis 2008, o 19:28

Witamy nowych sąsiadów w naszym małym "getto".
bart77

Postprzez Kawka » 29 lis 2008, o 20:39

WITAMY !!!

jak mieszkanko ? ja swoje juz odebrałam i sie zaczelo po malu wykanczac :)
Kawka

Witam wszystkich

Postprzez sobolka » 9 gru 2008, o 20:19

To i ja się przywitam :)

No my już mieszkamy :)

Trochę uciążliwe jest mieszkanie na placu budowy, ale mieszkanko jest fajne :)

Pozdrawiam
IS
sobolka

Postprzez dtr » 10 gru 2008, o 08:52

U nas tez juz wykonczenie mieszkania trwa przy dobrych wiatrach wprowadzimy sie miedzy swietami a nowym rokiem... :)

faktycznie co jestem w mieszkaniu to z wiekszosci mieszkan slychac jeszcze ciecie plytek, wiertarki itp :)

Pozdrawiam
dtr

Postprzez dario » 26 kwi 2009, o 10:17

Witam,

Mam zamiar kupić mieszkanie w budynku G, Czy to oznacza że po wprowadzeniu nie będę mieć od razu prądu i gazu tylko będę musiał czekać na podłączenie jego????
dario

Postprzez ton » 26 kwi 2009, o 23:31

I tak i nie. ;) Instalacja jest gotowa, ale nie będziesz miał prądu i gazu do czasu podpisania odpowiednich umów z dostawcami i uruchomienia przez nic medium. Developer nie może zrobić tego za Ciebie. Jednak możesz wystąpić do dostawców z prośbą o podłączenie jeszcze przed odbiorem, tak aby mieć media dostępne od razu po odebraniu mieszkania. Dokumenty od dewelopera powinieneś dostać bez problemu, a co dokładnie potrzeba możesz dowiedzieć się dzwoniąc do zakładów.
ton

Postprzez dario » 27 kwi 2009, o 13:31

A jakie dodatkowe koszty sie z tym wiaza
dario

Postprzez asar » 27 kwi 2009, o 18:01

Witam,
przymierzamy się do kupna mieszkania w ostatnim bloku G, na Leśnej. Interesuje nas poddasze. Mamy parę pytań do forumowiczów. Pierwsze primo: jak wygląda ogrzewanie, czy jest to jeden wspólny piec, czy każde mieszkanie ma indywidualne źródło ciepła? Drugie primo: czy ktoś z forumowiczów mieszka na poddaszu? Jeśli tak, to jak się tam mieszka? Cy izolacja chroni przed zimnem zimą i gorącem w upalne dni? pytanie moze nie na miejscu w dobie dzisiejszej technologi, ale kto pyta nie błądzi. :] . Pozdrawiam potencjalnych sasiadów.
asar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie