Leśna 17F

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez ygloo » 9 cze 2009, o 08:13

proponuje zapoznac się z tematem tutaj http://forum.chotomow.pl/viewtopic.php?t=1033.
Wszystkos zczególowo opisane .....

dodatkowo zachęcam do zapoznania się z nasza bezpłatna gazetka Dookoła Nas nr 86 z czerwca 2009 (najnowszy nr dostępny np. w Sklepiku na Lesnej) strona 6 - relacja z zebrania sołeckiego

Pozdr.
rav
ygloo

Postprzez serrano » 13 lip 2009, o 22:24

Witam, zastanawiamy się nad zakupem mieszkania w budynku G. Niestety ponoć są one fatalnie wykonane i jest dużo problemów (odpadające tynki, pleśń, zalewane wodą garaże - to widzieliśmy w G ostatnio). Czy ktoś z mieszkańców może potwierdzić, że rzeczywiście jest tyle problemów? Z góry dziękujemy za informację!
serrano

Postprzez Piotr - BD » 21 lip 2009, o 17:42

Witam,
Piszę do Was jako do Leśnej 17F mimo że mieszkam na Bukowym Dworku, ponieważ nasz rozgarnięty inaczej listonosz wrzucił do mojej skrzynki list zaadresowany na Panią Magdalenę zamieszkałą na Leśnej 17F/16
Zainteresowaną proszę o kontakt w celu odebrania listu
kontakt do mnie:
Piotrek
gsm: 693 931 042
gg: 5641421

pzdr
piotrek
Piotr - BD

Postprzez midgaard » 22 lip 2009, o 10:13

serrano napisał(a):Witam, zastanawiamy się nad zakupem mieszkania w budynku G. Niestety ponoć są one fatalnie wykonane i jest dużo problemów (odpadające tynki, pleśń, zalewane wodą garaże - to widzieliśmy w G ostatnio). Czy ktoś z mieszkańców może potwierdzić, że rzeczywiście jest tyle problemów? Z góry dziękujemy za informację!

cześć,
nie ma odpadających tynków i pleśni, jakiś czas temu tynki były niedoschnięte i mogły sprawiać różne wrażenia (też myślałam, że mam nowych lokatorów na ścianie :). Jak wszędzie zdarzają się niedociągnięcia, które zostaną poprawione.
Garaże zostały zalane wodą ze względu na brak prądu i zaprzestanie pracy pomp. W tej chwili jest sucho.
Zanim kupisz mieszkanie, przyjedź na budowe i obejrzyj kilka mieszkań :)
midgaard

Postprzez szumski » 22 lip 2009, o 10:59

No nie może być tematu beze mnie :P

Oglądałem kilka mieszkań powiedzmy tak pół zawodowo (łaty, lasery, bajery w łapie). Mieszkanka ładne, klatki przestronne dobrze doświetlone. Tynki - ciut gorszą jakość zauważyłem na jednej klatce - robiła po prostu inna brygada, ogólnie bez zarzutów. Coś tam, jakąś bździnę zauważyłem przy drzwiach wejściowych (wszystkich) ale do poprawienia przez malarza jednym ruchem pędzla. Dużym atutem jest potężny dziedziniec i w przyszłości mam nadzieję dużo zieleni.

Zalania i burdel ogólny powstał z dobrego serca kierownika budowy i spółdzielni. Wpuścili lokatorów do wykończeń i zjechało milion "fachowców". Popłuczyny z kleju i gipsu do kanalizacji, a jak?! Śmieci, kartony, gruz - jak się nie uda podrzucić do kontenerów GW no to gdzie popadnie.

Przechodziłem w swojej karierze ten etap i procedura była następująca - podpisywał gościu protokół wprowadzenia, w którym zobowiązywał się albo wynająć odbiór śmieci albo partycypować w kosztach kontenera GW, dodatkowo była klauzula, że jak tylko będzie bardak, GW sprząta swoimi siłami i obciąża delikwenta. Wystarczyło jednemu dupnąć po 50 PLN/h sprzątania, czy udrażniania kanalizacj i chodzili jak w wolierze :D
Jak się nie podobało to paszoł wont do przekazania aktem notarialnym.

Spółdzielnia i GW widocznie mają miękkie serca - chcieli dobrze a wyszło jak zawsze. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Piotr - BD » 22 lip 2009, o 19:59

A ja wrócę jeszcze do sprawy poszukiwań osób z Leśnej 17F - po dzisiejszym szale listonosza poszukuję również małżeństwa z Leśnej 17F/9 - proszę poinformujcie ich, jeśli macie kontakt z osobami z 17F/9 i 17F/16 bo skoro do nich listy piszą to fajnie byłoby żeby te listy przeczytali ;-)
Aż boję się pomyśleć gdzie po jabłonnie wędrują listy zaadresowane do mnie...
Piotr - BD

Postprzez mazoja » 23 lip 2009, o 12:43

Ja ostatnio 3 razy odnosiłam list na pocztę. I wracał z uporem maniaka! Bo nazwisko było podobne - ale adres juz jakby zupełnie nie mój... no cóż PP...
mazoja

Postprzez stary-nowy » 21 wrz 2009, o 16:02

a wiecie, że ul. Leśna jest też w Rajszewie z tym samym kodem pocztowym? :) Cud, że w ogóle listy dochodzą...

Obrazek
stary-nowy

Postprzez Piotr - BD » 28 lip 2011, o 22:00

Witam po sąsiedzku z Bukowego Dworku :-)
Chciałbym poinformować że na osiedlu Bukowy Dworek, w bloku F, klatka I, na tablicy korkowej wiszą od kilku dni dwa listy zaadresowane na ul. Leśną 17F lokale 13 i 20.
Dajcie proszę znać zainteresowanym że w ramach spacerku mogą swoją korespondencję odebrać :)

pozdrawiam,
piotrek
Bukowy Dworek
Piotr - BD

Poprzednia strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie