BIEŻĄCE TEMATY

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez on » 25 mar 2010, o 14:33

:oops: :oops: :oops: Chyba nie zauważyłem .... Znajdź co najmniej pięć szczegółów ..... :? ;D
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez MISIO » 25 mar 2010, o 15:19

on napisał(a):achnaś nie bardzo zrozumiałem Twój wpis

To podpis dla tych, co wiedzą...

i nie tyczy się tego zdjęcia. Tekst znajdź pięć szczegółów ma charakter żartu ;)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez on » 23 kwi 2010, o 21:19

Tak zapytam: mnie więcej na wyskokości bloków Leśna D i E ciągnie się "Konserwatorska strefa archeologiczna"( http://www.jablonna.pl/gmina/pliki/plan ... nawsch.htm ) nie wiecie co ona oznacza i co tam się znajduje ? Tak poszukałem trochę i znalazłem informacje że ciągnęly się również tu okopy z czasów wojny http://odkrywca.pl/search/index.php?sq= ... l&forum=on. Może macie jakieś i inne informacje o naszej okolicy ? Fajny temat na marginesie :-)
On

on

Postprzez on » 23 kwi 2010, o 21:31

Tak idąc "tropem tajemnic" niedaleko leśnej drogi w kierunku Legionowa znajduje się bezimienna mogiła. Wiecie coś więcej na ten temat ?
On

on

Postprzez szumski » 24 kwi 2010, o 05:10

"Konserwatorska strefa archeologiczna"

W praktyce to oznacza tylko tyle, że wykonując jakiekolwiek roboty należy wykazać ostrożność i po pojawieniu się nieznanych przedmiotów, przerwać i powiadomić konserwatora. W pozwoleniu na budowę może być zapis: "roboty ziemne wykonywać pod nadzorem konserwatora" ale zwykle jest "z powiadomieniem konserwatora"
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez GOUST » 24 kwi 2010, o 18:05

@@@2 kjonserwator zniszczyć ten urząd....czemu go nie zaprosili do Katynia;....
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez szumski » 24 kwi 2010, o 18:13

GOUST, ja już nie wiem jak Cię traktować i co za okaz jesteś.

Szczątki ludzkie to zupełnie inna historia niż "konserwatorska ochrona archeologiczna"!!!
W przypadku pojawienia się w trakcie robót ziemnych (innych) jakichkolwiek szczątków, do których mogą być podejrzenia, że są ludzkie, bez względu na ocenę ich wieku, należy natychmiast powiadomić policję. Jakiekolwiek dalsze prace mogą być wykonywane wyłącznie pod nadzorem prokuratury.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez GOUST » 25 kwi 2010, o 16:17

szumski napisał(a):W przypadku pojawienia się w trakcie robót ziemnych (innych) jakichkolwiek szczątków, do których mogą być podejrzenia, że są ludzkie, bez względu na ocenę ich wieku, należy natychmiast powiadomić policję.

wiem;) Ale konserwatora zabytków bym wysłał do Katynia tym samolotem 10. kwietnia co leciał z PREZYDENTEM :>

Urząd ten jest łamiącym konstytucje urzędem. Ja mam akt własności, Ja chce zburzyć ten dworek a ten ***** się W*********.
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez dezorganizator » 26 kwi 2010, o 18:42

GOUST napisał(a):
wiem;) Ale konserwatora zabytków bym wysłał do Katynia tym samolotem 10. kwietnia co leciał z PREZYDENTEM :>

Urząd ten jest łamiącym konstytucje urzędem. Ja mam akt własności, Ja chce zburzyć ten dworek a ten ***** się W*********.

W swojej tępej ignorancji nawet nie wiesz, że ten ***** czyli Główny Konserwator Zabytków był w samolocie do Katynia.

Nie żyje. Ciesz się.

Może już nie będzie ci się w***** i będziesz mógł ten zabytkowy dworek zburzyć. Gratuluję.
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez on » 13 maja 2010, o 14:41

Zalało nas dziś znowu :( Droga wzdłuż bloków zalana, piesi - zero przejścia chyba że bez butów albo z ich poświęceniem. Tyle lat gmina nic z tym nie robi ! Wszystkie nasze bloki ogrodzone (tylko patrzeć jak zagrodzi się A) i cooo… ? Jedyna droga dojazdowa i piesza do dalszych bloków, żadnego innego przejścia. Dziś „powódź” a jakby wypadło „co innego” Swojego czasu wybijała studzienka między A i B. Groziło wtedy że będą rozkopywać ulice – dramat żadnego wyjazdu i wjazdu. Na planach widnieje inny dojazd pod lasem, również droga za blokami mogłaby być jednokierunkową połączoną z naszą wzdłuż bloków. Sytuacja dojazdu i bezpieczeństwa by się jakoś rozwiązała (z samochodami wzdłuż bloków i tak się nic nie zrobi a jeśli nawet i tak by to nie zmieniło sytuacji jedynego dojazdu do ostatnich bloków jak i „klaustrofobicznych” odczuć na końcu osiedla
To takie nasze Polskie … gdy jest dobrze - to dobrze a jak się coś stanie – szukanie winnego :(
Mądry Polak po ……
On

on

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie