włamanie na Leśnej

Nasze lokalne społeczności.

włamanie na Leśnej

Postprzez ulenulen » 9 cze 2009, o 22:03

witam,
w niedzielę - 7 czerwca 09, około godz. 21 lub niewiele wcześniej włamano się do mieszkania na Leśnej 17 B. Złodziej(e) weszli do mieszkania wyważając okno balkonowe na pierwszym piętrze.
Bardzo proszę sąsiadów, którzy byli być może świadkami, lub widzieli podejrzane osoby w pobliżu, lub osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat o kontakt z policją w Jabłonnie.
Włamanie takie może dotyczyć kogokolwiek z nas, i proszę mi wierzyć, że nie ma nic gorszego jak brak poczucia bezpieczeństwa we własnym domu.
Jednocześnie apeluję do wszystkich mieszkańców naszego osiedla, abyśmy interesowali się, co się dzieje w naszym najbliższym sąsiedztwie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, mogące pomóc policji w ujęciu włamywaczy.
ulenulen

Postprzez DrE_WILL » 1 lip 2009, o 12:52

A ja tu chce mieszkanie kupić na rynku wtórnym..mam nadzieje, że nie często są tu włamania...
DrE_WILL

Postprzez on » 23 lis 2009, o 13:14

Tak dla informacji z prośbą o ostrożność. Z tego co się dowiedziałem w ten weekend było włamanie na Leśnej 17A również na 1 piętrze. :(
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Powrót do Osiedla Jabłonowskie