Pytania do innych użytkowników forum

Nasze lokalne społeczności.

Pytania do innych użytkowników forum

Postprzez on » 15 cze 2009, o 18:12

Drodzy znajomi z forum :-) krótkie pytanie, czy ktoś ma jakieś namiary na solidnego fachowca od pralek z okolicy Jabłonnej. Z góry dziękuje za namiary :)
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez DrE_WILL » 1 lip 2009, o 13:02

To ja się podłącze. Czy jakby ktoś Wam polecał mieszkanie na Leśnej to ponownie zdecydowalibyście się na zakup? :) Właśnie stoję przed dylematem..kupić czy nie kupić ...a może Wy chcecie sprzedać. Na allegro pełno ogłoszeń sprzedaży mieszkań ... jakiś blady strach padł na właścicieli? Coś się stalo ??:)
DrE_WILL

Postprzez ton » 2 lip 2009, o 12:21

DrE_WILL napisał(a):Czy jakby ktoś Wam polecał mieszkanie na Leśnej to ponownie zdecydowalibyście się na zakup?
Tak! :14:
DrE_WILL napisał(a):Na allegro pełno ogłoszeń sprzedaży mieszkań ... jakiś blady strach padł na właścicieli? Coś się stalo ??:)
Taki stan utrzymuje się już od dłuższego czasu. Przynajmniej od kilku lat jest sporo ogłoszeń o sprzedaży mieszkań, ale nie mam pojęcia dlaczego. Pewnie trzeba się zapytać tych co sprzedają. Z osób o których słyszałem, że sprzedały, wszystkie dalej mieszkają w Jabłonnie tylko przeprowadziły się do większych mieszkań. Może to jest powodem? Dużo się buduje nowych mieszkań i jest ciągły ruch :23:
ton

Postprzez midgaard » 3 lip 2009, o 09:24

DrE_WILL napisał(a):To ja się podłącze. Czy jakby ktoś Wam polecał mieszkanie na Leśnej to ponownie zdecydowalibyście się na zakup? :) Właśnie stoję przed dylematem..kupić czy nie kupić ...a może Wy chcecie sprzedać. Na allegro pełno ogłoszeń sprzedaży mieszkań ... jakiś blady strach padł na właścicieli? Coś się stalo ??:)

Niektórzy po prostu zamieniają mieszkania na większe, albo, idąc po rozum do głowy, budują dom. Kupiłam mieszkanie na Leśnej, bo na dom jeszcze mnie nie stać (choć koszta podobno porównywalne). Dom w przypadku posiadania psa - bezcenne.
Wczoraj byłam na budowie. Same pozytywne odczucia :viva:
midgaard

Postprzez ton » 3 lip 2009, o 14:58

midgaard napisał(a):Niektórzy po prostu zamieniają mieszkania na większe, albo, idąc po rozum do głowy, budują dom. Kupiłam mieszkanie na Leśnej, bo na dom jeszcze mnie nie stać (choć koszta podobno porównywalne).
Tylko do budowy domu potrzebna jest działka, a te w naszej okolicy są koszmarnie drogie. Mając działkę, pewnie lepiej jest się na niej budować niż kupować mieszkanie. :)
ton

Powrót do Osiedla Jabłonowskie