Dostęp do internetu Leśna 17D

Nasze lokalne społeczności.

Dostęp do internetu Leśna 17D

Postprzez vicarious87 » 17 cze 2009, o 20:03

Witam,
właśnie z narzeczoną wynajeliśmy mieszkanie w tym budynku i chcielibyśmy się dowiedzieć jakie są opcje dostępu do internetu ?. Znalazłem providera GVT ale ich ceny są odrobinkę powyżej naszych chęci płacenia za sieć, czy jest jakaś inna opcja (oprócz GSM i Sferia)

POzdrawiam Piotr
vicarious87

Postprzez ton » 18 cze 2009, o 06:09

Spodziewam się, że masz również możliwość mieć Netmaniaka (raczej nie polecam) lub Neostradę. GVT ma całkiem przystępne ceny, więc nie wiem co Ci się nie podoba :]

A tak przy okazji, to Sferia ma już zasięg internetu w Jabłonnie? W zeszłym roku jeszcze nie mieli i twierdzili, że szybko mieć nie będą.
ton

Postprzez ygloo » 18 cze 2009, o 07:10

od 3,5 roku korzystam z GVT i jestem zadowolniony bałdzo. Podobnie jak Ton nie uważam ich cen za wysróbowane ....
ygloo

Postprzez Tweety55 » 18 cze 2009, o 07:10

Witam

W budynku D jest dostępny internet GVT.

Netmaniak nie ma zgody na podłączenia mieszkań w tym budynku!!! Podłączenia Netmaniaka są nie legalne. Proceder ten zostanie niedługo zgłoszony odpowiednim władzom.

Inna dostępna opcja to Neostrada.

Pozdrawiam
Marta
Tweety55

Postprzez on » 18 cze 2009, o 07:35

Od niedawna bloki na Leśnej są okablowane przez Aster City (nie wiem jak D) jeśli jednak macie dostęp to kosztuje to 40 zł. za 6 mb i 20 zł. za 1,5 mb - podałem wam ceny promocyjne bez konieczności podłączenie innych usług (Tv, tel) sam internet.
Śmiga że aż miło :D
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez DrE_WILL » 1 lip 2009, o 12:57

Dokładnie..Aster Rulez :D
DrE_WILL

Postprzez Widzewas » 13 sty 2011, o 06:55

Ostatnio mnie podłączono przez Aster i jestem w końcu znów online. :viva:

Swoją drogą, dostałem bonusy, więc polecam pana, który mi to wszystko załatwił: Michał Sobolczyk, Przedstawiciel Aster
Widzewas

Postprzez ton » 11 lut 2011, o 08:39

Ja mam internet w Aster i jestem tak średnio zadowolony. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z przerwami w dostępie do sieci. Przerwy są krótkie, zazwyczaj kilkusekundowe i pewnie wielu osobom to nie przeszkadza (można tego nie zauważyć), ale ja czasami pracuję zdalnie i taka przerwa powoduje rozłączenie z innym komputerem. Strasznie jest to irytujące :shoot:
ton

Postprzez gooreck » 11 lut 2011, o 10:46

Aster mamy od kwietnia 2010. Zadnych problemow. Jestes pewien ze to Aster nie kwestia routera? Sprobuj na bezposrednio wpietym kablu w modem Asterowy.

Kuba

[ Dodano: Pon 13 Cze, 2011 10:15 ]
Czy kto ma jakies doswiadczenia z JMDI ?
Zastanawiam sie nad zmiana dostawcy ze wzgledu na atrakcyjnosc promocji(tv+internet).
Zauwazylem dzis ulotke na budynku E, wczesniej mowili tylko o D.
gooreck

Powrót do Osiedla Jabłonowskie