Zas....na Leśna

Nasze lokalne społeczności.

Zas....na Leśna

Postprzez on » 23 paź 2011, o 09:59

Jak w temacie. Ludzie co poniektórzy oczywiście - ja nie mam ochoty obchodzić G.... waszych pupili idąc po chodniku. I tyle !!!!! Obrzydliwe !!!! Zwierzaka mieć to obowiązek i obowiązek też jest po nim posprzątać a nie udawać że nic się nie stało !!!!!
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez gooreck » 24 paź 2011, o 09:41

Przerazajace jest to, iz przy smietniku widnieje 'zakaz wyprowadzania psow', a tam tego jest najwiecej... Wczoraj rozmawialem z sasiadem, wspomnial, ze ludzie z blokow D,E ida z 'pupilami' prawie pod sam las na koniec lesnej i nagle skrecaja miedzy stojace samochody - boja sie tego lasu??? wilkow?? dzikow??? Czy tak trudno 10m dalej ?

Na ostatnim zebraniu nasza wspolnota wspominala o karach do czynszu za takie zachowania.
Jednakze nie wiem jak od strony prawnej mialo by to funkcjonowac :) ani kto mialby takie zachowania egzekwowac.

Ale fakt, 'za.....nie' naszej ulicy jest tragiczne. Kiedys widzialem taki filmik, gdzie starszy pan zaczal okladac wyprodukowanymi odchodami przez psa, jego wlasciciela. Moze to jest jakas metoda. Jednakze patrzac na stopien integracji mieszkancow i checi dbania o dobra wspolne, z trwoga patrze w przyszlosc...
gooreck

Postprzez ygloo » 24 paź 2011, o 11:47

a przepraszam, sąsiad z bloku A czy B akurat widzi sąsiadów z bloku D i E? tak doskonale zna wszystkicvh mieszkańców, kto w ktorym bloku mieszka???
Zastanówcie sie prosze co czasami piszecie??

PS. nie mam psa (na szczęście) ale szlag mnie trafia za takie oczernianie .....

I ON, z calym szacunkiem, ale o auta sie nie można doprosić (czytaj: normalne, ludzkie traktowanie) a gówna chcesz porządkować?
Niestety, ot kultura. Można się stac warszawką, ale słoma z butów dalej wychodzić bedzie .......

PS2. też mnie to wk...wia ale poza tym, co napisał Gooreck, zrobic nic nie można - wziąc raz owe gowno w łape i rzucić w delikwenta, może się czegos nauczy ....
ygloo

Postprzez Cielak » 24 paź 2011, o 11:50

Macie wspólnotę.
Wprowadźcie opłatę 40zł od każdego psa/mc, zatrudnijcie jednego biednego bezrobotnego żeby te psie kupy "utylizował" i po sprawie...

Tylko od razu powiem, że taka osoba bierze co najmniej 2000 netto!
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez ygloo » 24 paź 2011, o 11:54

Cielak,
problem w tym, że ulica jedna a wspólnot .... 6 :-/
ygloo

Postprzez Cielak » 24 paź 2011, o 12:02

no to się trzeba dogadać...
i pewno w tym problem, jak zawsze...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szumski » 24 paź 2011, o 12:58

Mam 3 psy w kojcu i 1,5 łopaty "węglówki" goowna dziennie, worek po psiej karmie odjeżdża co 2 tygodnie ze śmieciami komunalnymi. Ktoś kto tego nie ma i nie widzi na co dzień, zupełnie nie zdaje sobie sprawy ile tego jest!!! Albo wręcz przeciwnie :razz: zdaje sobie sprawę i woli podrzucić jako "dobro wspólne" na ulicę.
Jak macie dużo psów na osiedlu to ja Wam współczuję.

Z obsrywaniem lasu to też zły pomysł. Pies nawet mały wprowadza wśród fauny w lesie niepokój i luzem puszczany być nie powinien.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez gooreck » 24 paź 2011, o 13:17

ygloo napisał(a):a przepraszam, sąsiad z bloku A czy B akurat widzi sąsiadów z bloku D i E? tak doskonale zna wszystkicvh mieszkańców, kto w ktorym bloku mieszka???
Zastanówcie sie prosze co czasami piszecie??

PS. nie mam psa (na szczęście) ale szlag mnie trafia za takie oczernianie .....

I ON, z calym szacunkiem, ale o auta sie nie można doprosić (czytaj: normalne, ludzkie traktowanie) a gówna chcesz porządkować?
Niestety, ot kultura. Można się stac warszawką, ale słoma z butów dalej wychodzić bedzie .......

PS2. też mnie to wk...wia ale poza tym, co napisał Gooreck, zrobic nic nie można - wziąc raz owe gowno w łape i rzucić w delikwenta, może się czegos nauczy ....

Nie oczerniam, wyobraz Pan sobie, ze raz tez widzialem - TAK, wychodzil mily Pan nieznajomy z bloku E :) Mieszkam w E. I tez nie mam psa. Bic go mialem?
gooreck

Postprzez ygloo » 24 paź 2011, o 13:40

Gównem rzucić jak sam Pan proponowałeś!!! :-D
ygloo

Postprzez szumski » 24 paź 2011, o 14:29

Gównem rzucić jak sam Pan proponowałeś!!!

Ygloo akurat nie do Ciebie ale może wystarczy porozmawiać z sąsiadem. Może z anonimowego xsa zrobić "zbyszka, krzyśka, wojtka" który od jutra będzie czuł się pełnoprawnym sąsiadem i współodpowiedzialnym za osiedle? Może wystarczy nie stwarzać barier ;)
PS
Moi sąsiedzi mnie kochają a ja ich bardziej.
Ni ma wyjścia to nie baba żeby na dwóch posiedzeniach sądu zmienić ;)
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie