gdzie robić zakupy spożywcze w okolicach ul. Leśnej

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez myoni » 22 kwi 2012, o 21:47

Sklep na leśnej 17 faktycznie kona, (byłem tam z miesiąc temu i czytam, że się nie poprawiło). No cóż nie ma próżni więc pewno będzie następny. Ale też padnie.

[ Dodano: Pon 30 Kwi, 2012 11:24 ]
Żabka otwarta.

[ Dodano: Pią 18 Maj, 2012 19:45 ]
Byłem dzisiaj w sklepie na leśnej 17... I tu nasuwa się pytanie co z Żabką na ul. Przylesie nie ma prasy i innych produktów normalnie oferowanych przez tą sieć, nie ma też informacji o produktach umieszczonych w gablotach na wystawie. Czy ktoś wie kiedy zaczną normalnie działać, bo coraz trudniej zrobić tu zakupy.

[ Dodano: Nie 10 Cze, 2012 21:53 ]
No i gdzie Sąsiedzi robią obecnie zakupy?
myoni

Postprzez on » 11 cze 2012, o 11:15

W Krasnalu i w Arii To jedyne sklepy godne polecenia. P.S. Alkohole u Kasi się zwinęły
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez myoni » 11 cze 2012, o 19:07

Pani Kasia od alkoholi powinna zawinąć interes gdy zobaczyła logo z płazem albo jeszcze wcześniej. Byłem tam 2 razy. Po każdym razie ubranie miałem przesiąknięte dymem z papierosów a i tak nic nie kupiłem bo miała słabe zapatrzenie. Ciekawe kiedy Żabka wystartuje na dobre... bo nie chce mi się już próbować, a 2 sklepy o których pisałeś (zgadzam się z Tobą) są jednak dalej.
myoni

Re: gdzie robić zakupy spożywcze w okolicach ul. Leśnej

Postprzez on » 12 gru 2012, o 22:39

No to mamy po Żabce :-( ;-)
Szukają już nowego najemcy: http://www.pracuj.pl/praca/ajent-jablon ... ta,2731846
Moim skromnym zdaniem to tu Apteka by się przydała. Sklepów mamy dość. A po tej stronie Jabłonny zakatarzony czasami z domu po Aspirynkę by szybko wyszedł, Kilentów dużo.
On

on

Postprzez iweczka » 3 sty 2013, o 12:48

Z moich obserwacji to z tej Kamieny Przylesie to już kilka sklepów się zwinęło, jakoś nic nie może się utrzymać (salon materacy, szkoła językowa, alkohole Kasia, sklep Zuzamel- czy jakoś tak z ubraniami, ponoć kiedyś była cukiernia). Lokal po alkoholach już kilka miesięcy stoi wolny i nikt nie otwiera nowego interesu. Może czynsze są zabójcze? Jaki interes by tu mógł wypalić?
iweczka

Postprzez gooreck » 3 sty 2013, o 13:47

Moim zdaniem powód jest bardzo prosty: ludzie są zbyt leniwi albo zbyt zmęczeni po pracy by zaiwaniać z naszego osiedla w tamte strony (przeciez to jest z 300m! :01: ) .

Apteka tez sie za dlugo nie utrzyma. Jak ktoś ma iść tyle metrów to zapewne odpali furę i podjedzie do Kauflanda po drobne zakupy przy okazji, a i po drodze o aptekę zawadzi. Ew. w drodze z pracy. Takie są uroki "sypialni" dużej aglomeracji, gdzie każdy pokonując codziennie te 20km mija Biedronki, Kauflandy, Auchan-y. Zloty interes to moze zrobic ktos kto otworzy tutaj piwny ogródek w okresie letnim(ale pod warunkiem że ceny będą niewiele wyższe niż w sklepie na Leśnej :)
gooreck

Postprzez iweczka » 3 sty 2013, o 13:59

Moim zdaniem chodzi o ceny i mały wybór, nie wszystko jest, więc po co się fatygować jak się czegoś nie kpi, lepiej od razu do Kauflandu.
iweczka

Postprzez on » 4 sty 2013, o 18:28

Ja bym jednak obstawiał Aptekę.
To byłaby taka nasza "wschodnia" Apteka ;-)
Ponadto w dobie ostatniej aury i przymuszonego pobytu w domu na pewno chętnie bym podskoczył tu po jakieś "apapy"
niż nawet samochodem gonił za obwodnice.

Ponadto jeśli z tamtej strony są 3 i dają radę to czemu ma nie dać rady u nas 1 gdy wokoło tyle mieszkańców.
Ponadto ludzie wracając z pracy jednak do tamtych zajeżdżają więc czemu nie do naszej "wschodniej" ;-)

Pozdrawiam :-)
On

on

Postprzez myoni » 30 sty 2013, o 18:15

Zgadzam się tylko bar piwny z piwem maks 5 pln tu przetrwa i będzie złotym interesem. Reszta będzie się zawijać po 3 miesiącach. Przy wjeździe na przylesie był kiedyś taki bar z karaoke. Już go nie ma ale do kiedy piwo było chyba po 4 złote zawsze byli ludzie choć lokal jest daleko od osiedli. Zrobili 7 pln i ...
myoni

Postprzez iweczka » 4 lut 2013, o 11:45

Właśnie ostatnio zwróciłam uwagę ,że już zamknęli ten pub, a jeszcze nie zdążyłam tam Pójść :(:(
A i biuro podróży na Akademijnej padło, już do wynajęcia lokal.
iweczka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie