Awaria wody

Nasze lokalne społeczności.

Awaria wody

Postprzez gooreck » 12 lip 2013, o 07:46

Od ponad 12-stu godzin 1000 mieszkańców Jabłonny nie ma bieżącej wody w kranie. Wydział Gospodarki Komunalnej wie o tym od wczoraj, od godziny 20-stej i nic sobie z tego nie robi.

Trudno się dziwić zwłaszcza, że kierownikiem został Pan zwolniony ze stanowiska publicznego za przekręty.

Zadałem kilka pytań poprzez str. www naszej gminy, lecz nie spodziewam się szczególnej reakcji, zwłaszcza, że problem dotyczy Jabłonny - B .

"telefon alarmowy" dostępny na str. WWW Jabłonny w dniu wczorajszym "zrzucił mnie na drzewo", tzn. odebrał jakiś Pan, wysłuchał mnie i odłożył słuchawkę.

Tak się dziś od rana zastanawiam, czy jest jakiś sposób by składać PIT w Warszawie, nie tutaj, ponieważ jak widzę jak moje podatki idą w poprawę mojego otoczenia, aż chce się biec do Urzędu Skarbowego co miesiąc.

Podobno prace naprawcze(jeśli się jeszcze nie zaczęły) mają się odbywać lada moment. Chwała Bogu!

A jak sąsiedzi sobie radzicie bez wody?
gooreck

Re: Awaria wody

Postprzez ton » 12 lip 2013, o 09:51

Nie radzimy sobie. Pozbierałem wodę z czajnika i ekspresu do kawy, żeby starczyło na poranną toaletę. Wracam w poniedziałek i mam nadzieję, że będzie już dobrze.
ton

Postprzez gooreck » 12 lip 2013, o 10:24

Woda wróciła.
gooreck

Postprzez kaola » 12 lip 2013, o 11:52

I poco ten szum, a sklepów u was brak spożywczych z wodą...
kaola

Postprzez ton » 12 lip 2013, o 12:39

No wiesz, czasami dobrze się jest umyć. A jak wody nie ma od wieczora do południa, to jest ciężko, szczególnie jak się pracuje. Awarie się zdarzają, ale nie muszę się z nich cieszyć.
ton

Postprzez kaola » 12 lip 2013, o 12:55

Tu jest problem, ale cóż sprzęt kruchy i się psuje, jak brak wody to powinni podstawić samochód z wodą ..
kaola

Powrót do Osiedla Jabłonowskie