Dzień dobry, cześć i czołem!

Nasze lokalne społeczności.

Dzień dobry, cześć i czołem!

Postprzez Naretta » 20 mar 2007, o 22:51

Hello, Samotni Wędrowcy Zapuszczający się w Nieznane! :)

Jakoś tak pusto tutaj, nikt nic nie napisał, więc może ja ;D
Mieszkam ci ja na osiedlu Przylesie w Jabłonnie pod sama obwodnicą. Widzę ją z okna. Było wesoło, gdy okazało się, że droga dojazdowa do obwodnicy będzie wiodła przez środek naszego osiedla. Ale ludziska się skrzyknęli i nie dopuścili do tego. Przed drugą turą wyborów odwiedził nas nawet wójt Kubalski, niestety, jakoś nie na wiele mu się to zdało :? . Normalnie jest mi go żal, czy ktoś może wie, co się teraz z nim dzieje?
Koło nas stale jakieś wykopy, przekopy, chyba jakieś nowe bloki będą stawiać czy co?

Pozdrawiam wszystkich malkontentów i nie tylko! :D
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez Naretta » 17 kwi 2007, o 21:12

Kurczę, ale odzew!
Nigdy nie będę już nic tu wpisywać :19: :21:
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez Assessander » 18 kwi 2007, o 07:42

szkoda bo bardzo ciekawie piszesz :14:
Assessander

Postprzez Naretta » 18 kwi 2007, o 08:24

[center]Naprawdę tak myślisz ? :42:

[/center]

:33:
Naretta

Postprzez WiTEK » 18 kwi 2007, o 08:40

No cóż Naretta... coś się nasi sąsiedzi nie udzielają za bardzo w sieci. Zwłaszcza, że Przylesie i tak ma już dwa fora.
WiTEK

Postprzez Tommy » 18 kwi 2007, o 08:59

Naretta jak widzę, że coś napisałaś rzucam wszystko i lecę czytać! Masz po prostu talent.
Tommy

Postprzez Naretta » 18 kwi 2007, o 11:19

Tomku :hug: , lejesz miód na moje serce... Poproszę o więcej :34:

WiTEK napisał
-No cóż Naretta... coś się nasi sąsiedzi nie udzielają za bardzo w sieci. Zwłaszcza, że Przylesie i tak ma już dwa fora.

Kwiciu, a gdzie to drugie forum, bo ja znam jakieś, ale na żadnym poza chotomowskim nic się nie dzieje, po prostu nuuuudy na puuuudy. :01:
Ale może teraz, jak mamy już Mistrzostwa w kieszeni, to wszyscy ruszą do boju i chociaż w ogródku pokopią...
Naretta

Postprzez Assessander » 18 kwi 2007, o 11:44

Narreta ,a racje tu jest najwięcej aktywnych
Assessander

Postprzez WiTEK » 18 kwi 2007, o 16:31

Naretta: jest dział osiedla na e-jablonna.pl no i jest forum.przylesie.com.pl (ostatnio jakby martwe).
WiTEK

Postprzez Tommy » 18 kwi 2007, o 16:50

Naretta nigdzie nie chodź, niech oni przyjdą do nas. Żartuję sobie. Ale na e... jak zapytałem admina czy to jest forum dla wszystkich to znaczy dla całej gminy, to nie odpowiedział :( . Jeszcze kiedyś jak wrócą radni (albo kandydaci na radnych) to będzie jeszcze fajniej.

A jak wybierzemy Machnasia na wójta (dziś widziałem gdzieś tu taki projekt), to będziemy mieli wójta online całą dobę. :D

WiTEK, a Ty nam kobiet z foruma nie podbieraj. Bo Cię najedziemy z Kazkiem jego Grasshopperem zielonym. Masz już jaką przecież, widać na zdjęciu.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, na wszystkich osiedlach.
Tommy

Następna strona

Powrót do Osiedla Jabłonowskie