Proszę o interwencje :)

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Postprzez ton » 23 kwi 2012, o 14:14

on, wydaje mi się, że teraz lustro jest prawidłowo ustawione. Rzeczywiście, przez jakiś czas było przekręcone "inaczej", ale od kilku dni wygląda OK. Jadąc z Leśnej widać samochody jadące z prawej strony ulicą Przylesie.
ton

Postprzez on » 21 maja 2012, o 09:43

Niesamowite jest to że znak nakazu na Politechnicznej przed zatoczą dla autobusów do tej pory stoi odwrócony i nikt absolutnie się tym nie przejmuje :( Kiedy o tym pisaliśmy ? Oczywiści te Pretensje nie do Pani Pani Agato bo zgłaszała to Pani.
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez ton » 22 maja 2012, o 13:01

Skoro już marudzimy to lustro znowu jest przekręcone. Nie wiem, czy za to odpowiada jakiś bezmyślny człowiek, czy mocowanie jest kiepskie, w każdym razie znowu nie spełnia swojej funkcji. :sad:
ton

Re: Proszę o interwencje :)

Postprzez on » 14 gru 2012, o 00:03

Pani Agato jest Pani w stanie to wyjaśnić: viewtopic.php?f=17&t=2149
Serdecznie pozdrawiam :-)
On

on

Postprzez on » 29 sty 2013, o 22:38

No Pani Agato zaraz pobijemy rekordy.
Znak przed zatoczką na Politechnicznej tam gdzie zawija autobus
dalej stoi odwrócony zaraz będzie rok. Sprawa była zgłaszana 20 mar 2012, o 16:53 jak w historii.
I nic do tej pory się nie zmieniło. Ponadto podpytywałem Panią w poprzednim pytaniu o skręt w Królewską i dalej cisza :-(
Załączniki
1.jpg
1.jpg (88.88 KiB) Przeglądane 8879 razy
On

on

Postprzez on » 18 mar 2013, o 10:34

Tak nasza Pani Sołtys ignoruje forum że już nawet o Zebraniu Wiejskim które ma się dziś odbyć nie informuje.
Oj nieładnie, nieładnie. :(
On

on

Postprzez kaola » 18 mar 2013, o 18:19

Kochani ustawcie to lustro tak, by słoneczko świeciło w UJ , od razu przylecą.
Znaki dość często sa za słabo przykręcone, ale mogą przy drganiu same sie po luzować, potem nasza kochana szkolna młodzież z nudów sobie obraca, może to byc dzieciak kogos z forumowiczów, i patrzy /dzieci tu tez czytają/ jaka jest reakcja tatusia, mamusi?
pozdrawiam
kaola

Postprzez ton » 19 mar 2013, o 10:00

Ja nie wiem jak to jest, ale to już drugi rok leci, jak zebrania wiejskie idealnie się pokrywają z wywiadówkami w Szkole Podstawowej w Jabłonnie. :(
ton

Postprzez on » 22 maja 2013, o 21:39

Widzę Pani Sołtys że odkąd została Pani radną to wszelkie sugestie na tym forum ignoruje Pani i pozostawia bez odpowiedzi.
Żałuję bardzo że głosowałem na Panią. Zawsze uważałem Panią za człowieka godnego zaufania - pomyliłem się.
Jako Pani Sołtys nie reprezentuje Pani interesów całej Jabłonny (zaznaczam - całej Jabłonny) tylko swoje (jak z działkami w Lesie do wycięcia) i tzw starej Jabłonny.
Mam nadzieję że to się kiedyś zemści na Pani i rosnąca nowa społeczność wschodniej części Jabłonny nie obdarzy Pani najmniejszym zaufaniem.
Mam nadzieję że "Blokersi" (tak słyszałem) którymi nazywa Pani mieszkańców bloków na Leśnej odpłacą się Pani w najbliższych wyborach.
Wstyd Pani Agato :-(. Walczy Pani o swoje ... to proszę walczyć prywatnie a nie wykorzystując stanowisko Sołtysa.
Nigdy więcej nie zagłosuje na Panią i będę namawiał każdego żeby tego nie robił.
My kiedyś "Blokersi" stworzymy siłę która będzie w stanie zmieść stare układy.
Zaczęło się od lasu ... uczymy się .... dość szybko.
On

on

Postprzez kaola » 23 maja 2013, o 14:31

on napisał(a):Witam Pani Agato,
Komu można zgłosić ? : Lustro na skrzyżowaniu Leśnej, Politechnicznej i Przylesia jest od kliku dni przekręcone a znak nakazu skrętu na Politechniczej (tu gdzie zawija autobus - zatoczka) jest przekręcony w drugą stronę chyba już od miesiąca. Policja jeżdżąc po Jabłonnie nie widzi tego ?

Zrób fotografię, wyślij emajlem do gminy, wstaw i tu niech każdy popatrzy, :07:
Co do znaków, to są zabawy starszych dzieci,którym rodzice i szkoła nie uświadomili celu tych znaków, k/ omnie też sporo znaków i nazw jest odwrotnie, ale ja biore i ustawiam jak trzeba, komu mam sie zalić aż wstyd d..... zaracać gminie. :14:
kaola

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny