PIKNIK SOłECKI

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

PIKNIK SOłECKI

Postprzez agata122 » 5 cze 2008, o 17:50

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w "Pikniku Sołeckim"
w dniu 21 06 2008 od godz. 17 do 24.
W programie :
-gry i zabawy dla dzieci i młodzieży
-turniej piłki nożnej juniorów
-turniej piłki nożnej seniorów
-turniej piłki siatkowej
-zabawa taneczna przy ognisku - muzyka na żywo gra zespół Michały
-dużo atrakcji ,dla każdego coś miłego
agata122

Postprzez myoni » 9 cze 2009, o 12:03

"Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w "Pikniku Sołeckim"
w dniu 21 06 2008 od godz. 17 do 24", który odbędzie się w...?

pozdrawiam

MYONI
myoni

Postprzez ygloo » 9 cze 2009, o 12:33

W Pcimiu Dolnym Myoni!
Jak co roku na polach Pałacu Jabłonny - widzisz gdzies inne miejsce w naszej Appellvilage??
ygloo

Postprzez Ałek » 9 cze 2009, o 12:45

ygloo napisał(a):W Pcimiu Dolnym Myoni!
Jak co roku na polach Pałacu Jabłonny - widzisz gdzies inne miejsce w naszej Appellvilage??

Skwer przed Urzędem Gminy??

PS. Czemu sołtys chotomowski nie ma swego kąta??
Ałek

Postprzez agata122 » 9 cze 2009, o 12:58

Rafał skucha - "Piknik Sołecki" Jabłonny Odbywa się już od trzech lat w tym samym miejscu,czyli za Kościołem w tzw. OGRODACH PROBOSZCZOWSKICH.
Jest to stara tradycja obchody Nocy Świętojańskiej przed laty kultywowana także w Jabłonnie i za naszej kadencji wskrzeszona.
Jest to święto dla małych i dużych mieszkańców Jabłonny ,sympatyków oraz gości.
Zapraszam wszystkich ,będzie dużo atrakcji dla dzieci ,młodzieży oraz dorosłych .
Nie zdradzę Wam wszystkich szczegółów ,bo to jest naszą niespodzianką.
agata122

Postprzez agata122 » 9 cze 2009, o 13:17

Ałek pytanie powinieneś zadać swojemu sołtysowi a nie nam .
Z tego co wiem jestem jedynym sołtysem w gminie, który komunikuje się ze swoimi mieszkańcami on line .Mam wrażenie że w powiecie też nie jest taka forma popularna i nie znam innych sołtysów którzy podobne praktyki prowadzą.
Z uwagi na nietypową liczbę osób zamieszkałych naszą wieś ( dobijamy do siedmiu tysięcy) uważam że jest to jakaś alternatywa aby móc się zapoznać bliżej z potrzebami oraz problemami moich sąsiadów.Czy jest to dobra metoda, mieszkańcy muszą ocenić sami na pewno czasami bywa przykra dla sołtysa internauty bo dostaje po ...... za wszystkie niepowodzenia związane z prowadzeniem gminy samemu nie mogąc zmienić rzeczywistości.
Pozdrawiam Agata
agata122

Postprzez ygloo » 9 cze 2009, o 15:25

agata122 napisał(a):Rafał skucha - "Piknik Sołecki" Jabłonny Odbywa się już od trzech lat w tym samym miejscu,czyli za Kościołem w tzw. OGRODACH PROBOSZCZOWSKICH.

Tak czy siak w tamtych rejonach. Jakby ktoś sobie poszedł na pola pałacowe to by i zobaczył i usłyszał impreze za Kosciołem ;)
ygloo

Postprzez myoni » 9 cze 2009, o 15:33

Igloo, to miło, że jak zawsze bronisz Pani Sołtys tylko, że tym razem czynisz to zupełnie niepotrzebnie. Takiego ataku nie było po prostu poprosiłem o doprecyzowanie (miałem nadzieje, że w dowcipny sposób).
Jak ci wiadomo nasza Wieś ma sporo nowych mieszkańców. Nowe bloki na Przylesiu oraz nowy blok przy ul. Leśnej 17 g, tak więc pytanie uważam za zasadne zresztą sam nie wiesza gdzie w końcu piknik się odbywa więc… życzę więcej powściągliwości.

Pozdrawiam

MYONI
myoni

Postprzez szumski » 9 cze 2009, o 16:29

Jest to stara tradycja obchody Nocy Świętojańskiej przed laty kultywowana także w Jabłonnie i za naszej kadencji wskrzeszona.

Tak było, Hr. P. raz do roku pozwalał się najeść do syta wszystkim oborowym i fornalom. Przysługiwało też po kubasie okowity na łeb. Jak było z prawem pierwszej nocy źródła milczą. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 9 cze 2009, o 16:40

myoni na dobrą sprawę zaproszenie o które pytałeś dotyczyło 2008 r .
Tak się składa że w tym roku dokładnie w tym samym terminie imprezę tą organizujemy .
Dzięki za wywołanie tematu i mam nadzieję ze wszyscy przyjdziecie wraz z rodzinami i Janusz też.
Pozdrawiam Agata
agata122

Następna strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny