Zebranie Wiejskie

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Postprzez agata122 » 12 mar 2009, o 17:47

Marcin jak byś naprawdę interesował się samorządem a nie tylko pyszczył rozpłaszczając tyłek przed monitorem to być wiedział ile robię w sprawach o których piszesz .A ponieważ nie masz o tym zielonego pojęcia więc piszesz co ci ślina na język przyniesie.
Pozdrawiam i życzę szerokich horyzontów Agata.
agata122

Postprzez Marcin » 12 mar 2009, o 18:06

Oj Sołtysko,

Mieszkańcy Jabłonny Cię czytają, nie miarkujesz w słowach a z Jabłonny ludzie głupi nie są i wybory przerżniesz szybko. Nie baw się w wycieczki osobiste, bo nie po to tu rozmawiamy.

Odpowiedz wprost: co robisz, żeby posprzątać główną arterię Jabłonny?

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez agata122 » 12 mar 2009, o 20:07

Marcinie chcesz wiedzieć co robię? Zgłaszam odpowiedniej komórce,która się tym zajmuje w urzędzie .A jakiej oczekiwałeś odpowiedzi że wezmę miotłę i posprzątam ?
O jakich wyborach Ty mówisz ?Rozmawiałeś ze mną na temat wyborów kiedyś ?
A tak w ogóle jest to kącik sołtysa Jabłonny a nie Chotomowa.Jak masz życzenie z sołtysem to wal do Oleksiaka on Cie wysłucha, i na wszystkie twoje pytania odpowie ja nie muszę Dziękuję za konwersacje-Agata
agata122

Postprzez szumski » 12 mar 2009, o 20:23

A tak w ogóle jest to kącik sołtysa Jabłonny a nie Chotomowa.

Dla Artura kącika nie stało bo w golfie chodzi i kto by tam zaglądał :hah:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Olena » 12 mar 2009, o 21:52

Nie żebym się czepiała, ale na mój babski rozum akurat z pytaniem o główną arterię wsi Jabłonna nie powinno się chyba latać do sołtysa wsi Chotomów... ale może ja mało logicznie myślę i nie daj Bóg z tego siakis spór kompetencyjny powstanie??? :x
Olena

Postprzez agata122 » 12 mar 2009, o 22:06

Moi drodzy a skąd przypuszczenie że Modlińska bo to o nią chyba chodzi nie została zgłoszona do roboty.Mizgalski coś klepnie i już się zaczyna temat do dyskusji.
Jak by Marcin naprawdę interesował działalnością samorządu i bywał na sesji bądź komisjach to by wiedział że dawno te sprawy były zgłaszane.
Zamiast strzelać ślepakami bądź puszczać wodzę fantazji radzę sprawdzić jaka jest rzeczywistość.
Głupimi oskarżeniami to nawet świętego zniechęcicie do pracy.
Pozdrawiam cieplutko Agata.
agata122

Postprzez Marcin » 12 mar 2009, o 23:51

agata122 napisał(a):Moi drodzy a skąd przypuszczenie że Modlińska bo to o nią chyba chodzi nie została zgłoszona do roboty.Mizgalski coś klepnie i już się zaczyna temat do dyskusji.
Jak by Marcin naprawdę interesował działalnością samorządu i bywał na sesji bądź komisjach to by wiedział że dawno te sprawy były zgłaszane.

oj Sołtysko,

z czytania dwója, z sensowności odpowiedzi trzy na szynach.

Zadałem proste pytanie a zostałem zbluzgany, zwymyślany od głupków i odesłany do Sołtysa zupełnie innej wsi :) Minimum szacunku: nie "Mizgalski coś klepnie", tylko Mizgalski pyta Sołtysa Jabłonny co z główną ulicą, na której śmieci wołają o pomstę do nieba a ich ilość zaczyna zagrażać bezpieczeństwu pieszych. Odwołania do sesji i innych nie dają mi odpowiedzi na pytanie.

Ponowie pytanie, bo nadal nie znam odpowiedzi: Agata, co zrobiłaś, żeby Modlińska zaczęła przypominać normalną ulicę?

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez agata122 » 13 mar 2009, o 06:01

Marcinie Ty nie spytałeś tylko stwierdziłeś.Przeczytaj swój poprzedni post.Może taka jest forma Twoich pytań?
Ulicę Modlińską zgłaszałam do roboty na komisji i na sesji.
agata122

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny