Pytania do P. Agaty 2

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Postprzez agata122 » 11 lut 2012, o 22:12

Bardzo przepraszam ale przez jakiś czas nie miałam internetu i nie zaglądałam na forum.Zebranie Wiejskie odbędzie się najprawdopodobniej 28 02 .Przesunięcie terminu nastąpiło na prośbę wice wójta.Jak potwierdzę nowy termin to podam szczeguły.
[scroll]Zapraszam do współpracy 502 216 782 [/scroll]

Obrazek
agata122

Postprzez on » 13 lut 2012, o 09:13

Tylko dobrze by było jakieś ogłoszenia wywiesić :) . Ale to Pan Wicewójt przestrzelił się z tym terminem - kolejne miało być za 2 mc jeśli się nie mylę ;)

[ Dodano: Pon 13 Lut, 2012 09:22 ]
ygloo napisał(a):On,
Zatem kochani! nie oglądajmy się na innych, tylko sami bierzmy sprawy w swoje ręce!!!
Widzimy dziurę? za telefon do Urzędu Gminy i po kłopocie.
Moje rozmowy z roboty sięnagrywają, więc jakby co, potwierdzenie zgłoszenia mam.

Rozumiem też ludzi z urzędu - oni nie latają co dziennie po wszystkich ulicach w gminie i nie patrzą, czy dziura sie zrobiła czy nie .......

Pozdr.
ygloo

Ygloo - to się Panie z urzędu nie popisały - dziury dalej są :( a kiedy to żeś do nich dzwonił :( Ponadto jest jeszcze jedna i to chyba od zawsze na Leśnej przy 17A tuż przy wyjeździe z pod bloków na Leśną, wyjeżdżające samochody choć jest podsypywana i tak cały czas wybijają ją coraz większą - koło można sobie urwać :( Przydałoby się to zalać jakimś betonem czy co
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny