Proszę o interwencje :)

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Proszę o interwencje :)

Postprzez on » 20 mar 2012, o 16:53

Witam Pani Agato,
Komu można zgłosić ? : Lustro na skrzyżowaniu Leśnej, Politechnicznej i Przylesia jest od kliku dni przekręcone a znak nakazu skrętu na Politechniczej (tu gdzie zawija autobus - zatoczka) jest przekręcony w drugą stronę chyba już od miesiąca. Policja jeżdżąc po Jabłonnie nie widzi tego ?
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez ton » 22 mar 2012, o 13:48

Od tygodnia już planowałem zadzwonić do UG i zawsze wypadało mi to z głowy. Dzisiaj w końcu przypomniałem sobie o tym w godzinach pracy i zadzwoniłem. Zobaczymy kiedy to poprawią.
ton

Postprzez on » 3 kwi 2012, o 20:34

Do dziś cisza :( Lustro nie przestawione znak stoi odwrócony dalej. Kierowcy którzy nie znają drogo jadąc Politechniczną od strony Leśnej wjeżdżają w zatoczkę dla autobusów ponieważ znak nakazu w lewo jest cały czas odwrócony. To niesamowite że pomimo zgłoszenia przez Ciebie Ton tyle czasu urzędnicy potrzebują żeby to poprawić. Nasza Policja też tego nie widzi jeżdżąc ulicami ? Przecież to bezpieczeństwo :-(
On

on

Postprzez szumski » 3 kwi 2012, o 21:32

znak stoi odwrócony dalej.

Wy zupełnie nie czujecie się związani z tą miejscowością.
Czy komuś kto by się zatrzymał i przekręcił ten znak, dupę by rozerwało? Przecież ja go nie zepsułem, tylko ktoś kto tam mieszka.
I nie jeceć mi o płaceniu podatków, bo przeważnie taki co się najwięcej wygraża, że tyle płaci to płaci cynamonem z gaci.
Czołem
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez on » 4 kwi 2012, o 06:32

Ze znakiem to pewnie masz rację (choć też bym się zastanawiał czy jestem do tego uprawniony) Natomiast na pewno nie dotknąłbym lustra ponieważ nie wiem jak dokładnie ma być ustawione i w razie jakiegokolwiek wypadku na tym skrzyżowaniu mogłaby być lipa :(. I proszę nie stawiaj zarzutów że nie jesteśmy związani z Tą miejscowością skoro nie wiesz co robimy poza forum. A sama obecność tu też jest przykładem jakiegokolwiek zainteresowania sprawami gminy. W końcu większości mieszkańców w ogóle nic nie interesuje.
On

on

Postprzez agata122 » 10 kwi 2012, o 09:44

Sprawa została przekazana, niebawem powinni poprawić.
Pozdrawiam Agata
[scroll]Zapraszam do współpracy 502 216 782 [/scroll]

Obrazek
agata122

Postprzez ton » 16 kwi 2012, o 10:03

Lustro ciągle jest niepoprawione. Czy ktoś z Was ma możliwość osobistego odwiedzenia Urzędu, bo z tego co widzę, to na telefon nic się nie załatwi? :(
ton

Postprzez agata122 » 16 kwi 2012, o 17:30

Lustro zgłoszę ponownie. I tak aż do skutku!

Dziękuję za informację.

Agata

Obrazek
agata122

Postprzez on » 16 kwi 2012, o 19:49

Pani Agato nie wie Pani dlaczego już od 3 dni na Leśnej nie działają latarnie ?
... lustro, dalej nie przekręcone :-( i znak nakazu w lewo na Politechnicznej przed zatoczką gdzie zawija autobus również już chyba od ponad miesiąca przekręcony czego efektem jest że samochody jadą tamtędy a nie powinny. Tak na marginesie malowanie oznakowania poziomowego to tylko przejścia dla pieszych ? Reszta jest przecież niewidoczna :-(

Wiem że Pani na pewno temu zaradzi :)
On

on

Postprzez agata122 » 16 kwi 2012, o 21:39

ON przykro mi że nadal nikt nie naprawił lustra i znaku .Widocznie muszą miesiące minąć aby ktoś zareagował w tak prostej sprawie.Nie jest łatwą sprawą bycie samorządowcem w naszej gminie.Pozdrawiam Agata

Obrazek
agata122

Następna strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny