Co z lasami ?

Masz sprawę do Sołtysa - p. Agata Lindner odpowiada na pytania :)

Postprzez Naretta » 9 maja 2007, o 21:24

Jak widzę jakąś smarkatą, która idzie z mamusią i rzuca papierek np. po lodach na chodniczek, a mamusia na to nie reaguje, to mam ochotę podnieść ten papierek i wsadzić mamusi za bluzeczkę i przyklepać.

Pamiętam jak w podstawówce chodziliśmy raz w roku i sprzątaliśmy lub sadziliśmy las... a teraz

- rozmarzył się Machnaś.
Prawda jest taka, że dziś dzieciaki też sprzątają na przykład w czasie Dni Ziemi- co zauważyła Agata, ale za chwilę same śmiecą, gdzie popadnie, bo w naszym narodzie niestety brakuje poczucia odpowiedzialności za wspólną własność. Co nie moje, to mnie nie interesuje. Mogę zaśmiecić, zniszczyć, np. mój pies może zwalić klocka na chodnik, niech inni w to wdepną, a jak!

W pewnej szkole w Warszawie pani nauczycielka miała wieeelkie nieprzyjemności ze strony rodzica, gdyż kazała, ba, właściwie poprosiła smarkacza, aby podniósł z korytarza papier. ów młodzian odpysknął jej, że nie jest śmieciarzem i cudzych papierów podnosić nie zamierza. Potem poskarżył się jeszcze mamusi, aż sprawa otarła się o dyrekcję :46:
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez Tommy » 10 maja 2007, o 07:21

aż sprawa otarła się o dyrekcję
Bardzo to wychowawcze! Ciekawi rodzice.
Tommy

Postprzez MISIO » 10 maja 2007, o 07:52

Nie wiem, może powinniśmy zorganizować w gminie dodatkowe sprzątanie lasów w Jabłonnie i Chotomowie??
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 10 maja 2007, o 08:01

Ludzie o czym Wy mówicie? A jak przez czas trwania budowy stanu surowego nie ma kibla i 8-9 luda sra na sąsiednie działki? A jak idzie kobieta i gościu jest z majtami na kostkach to wzbudza to taką wesołość w pozostałych obsrańcach, że wrzaski są na pół wsi.

Za przebrzydłej komuny gdyby kierownik budowy nie zaczął budowy od kibla to premię zobaczyłby za rok i budowę dostał 300 km. od miejsca zamieszkania. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez gosia » 10 maja 2007, o 08:22

Skoro tak było to dlaczego Naród taki niewychowany?!
gosia

Postprzez szumski » 10 maja 2007, o 08:30

Bo byznesmeny z Bożej łaski na kiblu oszczędzają.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 10 maja 2007, o 13:17

Chyba chodzi o coś głębszego w naszych {mowa o narodzie śmiecącym}duszach ciągle jest zakorzenione jak nie moje to niczyje więc róbta co chceta.Brak zbiorowej odpowiedzialności. A po drugie gdzie są służby leśne? Często po lasach speceruje ale jeszcze nigdy żadnego leśnika nie widziałam.Moze mam pecha.
agata122

Postprzez Naretta » 10 maja 2007, o 23:49

Ludzie o czym Wy mówicie? - obruszył się Kazek. - A jak przez czas trwania budowy stanu surowego nie ma kibla i 8-9 luda sra na sąsiednie działki? A jak idzie kobieta i gościu jest z majtami na kostkach to wzbudza to taką wesołość w pozostałych obsrańcach, że wrzaski są na pół wsi.

Kazek, wyjaśnij blondynce swój tok rozumowania, bo nie nadanżam za Tobą. Co to ma do śmieci w lesie?

Gdy Cię przypili, a kibla niet
Też pognasz na sąsiednią działkę wnet
A wtedy bye bye - etykieto
Nagle przestaniesz być estetą
Zaznaczysz ślad swój na trawniku
Wśród pelargonii i goździków...

He, he, he, sama się z siebie uśmiałam :27:
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez szumski » 11 maja 2007, o 05:52

Ano ma, zwłaszcza w kontekście Twojej wcześniejszej wypowiedzi o wychowaniu dzieci i papierkach. Jak chcesz wymagać porządku od dzieci, które idąc do szkoły przeskakują miny czołgowe i patrzą na dorosłych z majtami na kostkach tuż przy drodze? Nie skupiaj się zbytnio na swoich wypowiedziach lecz czytaj cały topic może łatwiej będzie. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 11 maja 2007, o 07:43

Słuchajcie z naszej gadki nic nie wynika a ja nadal jestem człowiek czynu,więc napiszmy petycje do pani wójt i do nadleśnictwa o uprzątnięcie już istniejących śmieci i zastanówmy się knkretnie jak trafic do rozumu brudasom.Propozycje mile widziane.Naretta bardzo pięknie piszesz może by tak coś wierszem no może byc prozą.
agata122

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Sołtysa Jabłonny