skoczek fisher price używany idealny dla dziecka

skoczek fisher price używany idealny dla dziecka

Postprzez zed_zed » 15 cze 2008, o 16:00

witam
osoby posiadające małe dzieci doskonale wiedzą o co chodzi. skoczek fisher price to fajna zabawka z mnóstwem bajerów które zajmą dziecko na długo. poniżej opis możliwości tego cacka.

Opis skoczka:

* Wygodne siedzisko obraca sie dookoła bez ograniczeń; stanowi ono bardzo bezpieczne miejsce dla malucha ponieważ nie jest on w stanie samodzielnie wydostać się z niego i posiada miękkie obicie
* Poszycie siedziska można zdejmować i prać w pralce
* 3-stopniowa regulacja wysokości; bardzo przydatna w miarę jak dziecko rośnie
* 2 rodzaje muzyki (ogłosy dżunglii); jedna gra przez dłuższy ores, a druga tylko wtedy jak dziecko podskakuje w skoczku
* Migające światełka na pulpicie podczas grania melodyjek
* 2 regulacje głośności + możliwość wyłączenia melodii
* Dookoła jest zamontowany pulpit z różnymi atrakcjami dla dziecka: stacja ze zwierzątkami (tam jest regulacja melodyjek), obracające się kule (I-ze słońcem, II-z jaszczurką i kulkami), obracające się koło ze wszystkimi kolorami tęczy, przycisk z wysuwającym się lwem
* Wszystkie zabawki mają piękne kolory; pobudzają zmysł wzroku dziecka
* Nad dzieckiem na drążkach umieszczone są liście z podwieszonymi pluszowymi zwierzątkami
* Obręcz skoczka stanowiąca podstawę jest składana; ułatwia przenoszenie i przechowywanie
* Producent poleca tego skoczka dla dzieci od 6 do 18 miesięcy i maksymalnej wadze 11,3kg

Zabawka nie jest zniszczona. wszystko jest sprawne w 100%. Cena przystępna do uzgodnienia. nowy kosztuje około 350zł. osoby zainteresowane proszę o kontakt 602601402
jestem 2x dziennie w chotomowie przejazdem :-)
zed_zed

Postprzez zed_zed » 13 lip 2008, o 18:35

witam
nie ma chętnych na miejscu więc wystawiłem na allegro. aukcja trwa do środy i już jest licytowany, tak więc w środę ogłoszenie staje się nieaktualne :-)
zed_zed

Postprzez zed_zed » 13 lip 2008, o 18:37

witam
nie ma chętnych na miejscu więc wystawiłem na allegro. aukcja trwa do środy i już jest licytowany, tak więc w środę ogłoszenie staje się nieaktualne :-)

oto link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=397621730
zed_zed

Postprzez zed_zed » 16 lip 2008, o 16:17

ogłoszenie już nieaktualne zabawka poszła do gdyni. została tylko wanienka ale też się zaraz kończy
zed_zed

Powrót do Sprzedam