Zapraszam na konwencję

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Zapraszam na konwencję

Postprzez Przemek » 21 paź 2010, o 08:44

Drodzy Mieszkańcy,

zapraszam Was serdecznie na moją konwencję wyborczą
23 października 2010 r. na godz. 17.00 do Domu Ogrodnika w Jabłonnie (Modlińska 102).

W programie:
- prezentacja kandydatów na radnych
- Leszek Ruta, Dyrektor ZTM w Warszawie o komunikacji
- Jan Grabiec, Starosta Legionowski o zyskach z dobrej współpracy między samorządami
- radny z Ząbek o dobrych praktykach przy budowie szkół
- występ zespołu muzycznego
- poczęstunek, upominki
- rozmowy kuluarowe.

Czekam na Was w sobotę. Do zobaczenia!

Przemysław Przewoźniczek
kandydat na wójta gminy Jabłonna
Przemek

Re: Zapraszam na konwencję

Postprzez Marcin » 21 paź 2010, o 09:33

no, nareszcie :)

Marcin
Marcin

Re: Zapraszam na konwencję

Postprzez dezorganizator » 21 paź 2010, o 10:37

PrzemekP napisał(a):- rozmowy kuluarowe.

Kuluary Domu Ogrodnika - jak to brzmi!
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez szumski » 21 paź 2010, o 11:30

Kuluary Domu Ogrodnika - jak to brzmi!

Ty się Dżonu nie wykręcaj sianem i kuluarami ;) Mam wydrukowany projekt podstawówki (CD też), przyjdź popatrzymy na to, zbliżymy stanowiska :P Nie stać nas na wywalenie w błoto kasiory wydanej na projekta, pomimo że niektóre decyzje (prąd, gaz) i tak się kończą.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 21 paź 2010, o 19:34

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:38 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Ałek » 24 paź 2010, o 10:55

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:38 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 24 paź 2010, o 17:08

Kandydat Przemek pojawił się na Konwencji w towarzystwie licznego sztabu. To na plus. Frekwencja była średnia, bo też zaproszenie zostało wysłane 2 dni przed spotkaniem. To minus, pokazujący, że komitet PO działa słabo i na ostatnią chwilę. Konwencję olał zresztą sam przewodniczący PO. To oczywisty minus, bez dwóch zdań

Na plus warto dodać, że Przemek był przygotowany i pokazał cały, kompletny program. Program spokojny, bez wielkich obietnic, stawiąjcy na równowagę budżetu i jawność w wydawaniu pieniędzy. Zero ściemy, nazywanie rzeczy imieniu, ja bym pewnie może wypominał aktualnej wójcienie obecną kontrolę z CBA, ale Przemek tego nie zrobił. Raczej plus.

Duży plus za silne postaci wśród osoļ popierających - Przemak Przewoźniczka poparł Starosta Powatu i Jego Zastępca oraz nasz Poseł na Sejm. To trzy plusy. Pomiędzy Radnymi Przemek przedstawił prawnika, speca od środków unijnych, naukowca, nauczyciela i przedsiębiorców. To silna strona Przemka i stado plusów. Na Konwencie pojawiła się konkurentka a właściwie odchodząca wójcina. To chyba na plus.

Plusem jest obecność kadydatów z Jabłonny i z Kubalskich. Część z nich nawet kandyduje do rady Gminy z listy platformy. Nie mam opinii, ale to chyba znak, że Przemek potrafi się porozumiewać nawet z poprzednimi przeciwnikami.

Na plus dałbym jeszcze występ zepsołu muzycznego, w którym Syn Przemka gra na perkusji. Byłem sceptyczny, ale wyszło bardzo fajnie. Na plus kierownik Domu Ogrodnika, pozytywna postać (już kiedyś pisałem, ale powtórze).

Start Przemka - dobry, choć nie pozbawiony błędów. Czekam na rozpoczęcie kontrkandydatki, bo nad kandydatem nr 3 już opuścliliśmy zasłonę. Plotki niosą, że popierająca go Kasia nie dostała się na listę do Rady Powiatu, więc może jednak nas czytają :)

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez Tommy » 24 paź 2010, o 20:18

Byłem sceptyczny, ale wyszło bardzo fajnie

Ja z pewnością jestem nieobiektywny, ale potwierdzam, że było bardzo fajnie. Sala była wypełniona, być może bywało tu więcej osób, chyba jednak nie można narzekać.

Duże wrażenie zrobiły na mnie wypowiedzi naszych kandydatów do poszczególnych okręgów. Jak się przekonałem na własnej skórze, ciężko zachować zimną krew stojąc w świetle reflektorów.

Dodam, że poza wymienionymi przez Marcina osobami obecny byli Paweł Kownacki kandydat na wójta Wieliszewa oraz Grzegorz Kubalski.

No i oczywiście najciekawsze były rozmowy "kuluarowe".

A poniżej zdjęcie sali z Przemkiem i Naszym Posłem na pierwszym planie, kilka minut przed rozpoczęciem spotkania.

Obrazek
Tommy

Postprzez Ałek » 24 paź 2010, o 20:33

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:37 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Tommy » 24 paź 2010, o 20:40

Ałek napisał(a):Trochę źle wykadrowane...

Chciałem wykadrować dwie główne postaci, ale po namyśle zostawiłem całą salę. Widać, że z frekwencją nie ma problemu, tym bardziej, że jeszcze parę osób dołączyło.
Tommy

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)