Zapraszam na konwencję

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Cielak » 6 lis 2010, o 12:15

no właśnie...
albo mi coś umknęło albo na naszym forum ujawniło się jak do tej pory raptem 4 kandydatów na radnych?
A gdzie reszta?
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 6 lis 2010, o 16:35

No własnie gdzie ta reszta. nawet kiwnąć sie im palcem nie chce by zostać wybranym, a forum olewają . Ciekawe jak będą pracować dla Gminy -jesli tak jak się starają zdobyć głosy to wspołczuję nam takiej "władzy".
Swoje typy mam na wybory ale pasywnośc kandydatów "milczących" jest porażająca a i skrzynki pocztowe jakoś nie pękają w szwach od ulotek wyborczych. Chyba że ktoś uważa iż jest znany jak Edyta Herbuś bądź Cichopek i już samo nazwisko wystarczy na liście by wygrać... no to gratuluję :x
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Cielak » 7 lis 2010, o 10:46

Jendrula,
to nie do końca tak.
Owszem, jedni piszą na forum, bo: nie boją się krytyki (a ty łatwo i bezosobowo krytykować), mają coś do powiedzenia, są otwarci na dyskusję i nie wstydzą się wyrażać otwarcie swoich poglądów oraz chcą wyjść do ludzi bo mają pomysły.
Forum olewane jest właśnie z tego powodu.
Ci którzy nie wychodzą do ludzi to przeważnie ludzie, którzy albo zasiadali w Radzie lub Ci, którzy tu mieszkają od lat i liczą na to, że zadzwonią do "swoich" i powiedzą macie głosować na mnie.
Skrzynki pocztowe na Dąbrowie będą zapełnione moimi ulotkami, zapewniam. Chciałbym się spotkać ze wszystkimi, ale wiem że to nie jest możliwe fizycznie. Do ludzi chodzę w godzinach w jakich można ich zastać czyli od 18:00 najwcześniej bo wcześniej nikogo nie ma :)
Jest już wtedy ciemno i nie każdy chce wpuścić czy nawet porozmawiać.
Zebrań nie zwołasz. Wczorajsza debata wyraźnie pokazała jak bardzo zależy mieszkańcom na dyskusji. WCALE!

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez Astrabas » 7 lis 2010, o 12:10

Cielak napisał(a):Ci którzy nie wychodzą do ludzi to przeważnie ludzie, którzy albo zasiadali w Radzie lub Ci, którzy tu mieszkają od lat i liczą na to, że zadzwonią do "swoich" i powiedzą macie głosować na mnie.

To takie nie słuszne uogólnienie. Mieszkam w Chotomowie od urodzenia, ale jakoś do "swoich" nie zamierzam dzwonić. Na pewno Państwo - Mieszkańcy mnie znacie - część nawet osobiście. Tu dorastałam i z tego, że wychowałam się w Chotomowie jestem bardzo dumna.

Pozdrawiam,
szczególnie wszystkich czytających dawno nie widzianych znajomych
(tym od klusków podam informacje, że z pracy Modlińską nie jeżdżę)
Astrabas

Postprzez Cielak » 7 lis 2010, o 13:21

Moniko,
nie miałem na myśli Ciebie. Napisałem "przeważnie" a nie "wyłącznie".
Nie chodziło mi o Ciebie :)

Pozdrawiam.
Cielak

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)