Debata Muniak-Przewoźniczek?

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Cielak » 25 paź 2010, o 13:53

ja mam zamiar chodzić po domach.
poza tym myślę, że skoro już Rada Rodziców organizuje, to będzie jej też zależało żeby jak najwięcej rodziców przyszło prawda? Więc pewno oni sami wewnętrznie też będą ludzi informować, tym bardziej, że tematem przewodnim ma być budowa nowej placówki edukacyjnej, bo to przecież RR najbardziej interesuje...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Astrabas » 25 paź 2010, o 17:56

Pragnę wyraźnie sprostować jakieś niedopatrzenie w tytule tematu - do udziału w debacie zaproszenie otrzymali wszyscy kadydaci na stanowisko wójta. Bo jakoś chyba umknęła ta informacja podana przez Elizę.
p. Muniak - p. Przewoźniczek i p. Wojciech Tarnawski.
Bez dwóch zdań warto być i poznać stanowisko każdej ze stron.
Pozdrawiam,
Astrabas Monika
Astrabas

Postprzez Ałek » 25 paź 2010, o 21:24

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:29 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 25 paź 2010, o 21:46

Ałek napisał(a):Monika, lubię Cię i mi Cię trochę szkoda...

Niesłusznie :) Nawet najbardziej kosmiczny kandydat w obecnej sytuacji jest dla nas, mieszkańców, korzystny. Moim skromnym zdaniem wybory na wójta Gminy Jabłonna będą miały dwie tury, więc rola takiej osoby-wrzutki obniży szansę dotychczasowej, odchodzącej wójciny oraz podniesie motywację kandydatów. To pozytywny scenariusz.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez Ałek » 25 paź 2010, o 21:51

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:30 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Cielak » 26 paź 2010, o 08:39

Pani Moniko,

chyba się dzisiaj spotkaliśmy rano w przedszkolu w Chotomowie. Trochę za późno się zorientowałem, że to właśnie Pani, bo zapewne chwilkę byśmy porozmawiali.

Pozdrawiam.
Norbert Ciecierski
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Astrabas » 26 paź 2010, o 14:32

Witam,
to fakt mijamy się od dwóch dni pod przedszkolem. Porozmawiać możemy zawsze - nie koniecznie w przelocie pod przedszkolem Dialog jest jak najbardziej wskazany. Rano to tak szybko, bo dla mnie rano czas jakoś inaczej płynie:)
Pozdrawiam,
Astrabas Monika
Astrabas

Postprzez Astrabas » 26 paź 2010, o 14:53

Ałek napisał(a):
Marcin napisał(a):
Ałek napisał(a):Monika, lubię Cię i mi Cię trochę szkoda...

Niesłusznie :)

Może i tak.. Od czegoś trzeba zacząć, a potem to już tylko lepiej być może... Radka jeszcze na liście znalazłem..
Przecież Oni we czwórkę razem jednego wieku nie mają.. Czym ich ten "skoczek" tak zauroczył???

Ałek - znasz mnie nie od dziś - więc Twoją troskę o mnie doprawdy doceniam.
Dziękuję Ci jednak, swój wiek już mam i sama się o siebie potrafię zatroszczyć.
Wiek we czwórkę mamy już całkiem pokaźny, uznaję więc Twoją uwagę za zgryźliwość bo kto jak kto ale Ty to liczyć potafisz.

Pozdrawiam ciepło,
Monika
Astrabas

Postprzez Ałek » 26 paź 2010, o 18:41

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:27 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Astrabas » 26 paź 2010, o 19:17

byłoby super abyśmy wybrali nie mniejsze zło tylko aby nasz zdrowy rozsądek wziął górę. Wybierzmy najlepszego gospodarza dla naszej gminy.
Astrabas

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)