KANDYDACI NA RADNYCH !!!

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez marian10 » 6 lis 2010, o 15:11

Norbert jak powiedziałeś A to powiedz B
chętnie poczytamy
marian10

Postprzez Cielak » 6 lis 2010, o 15:47

z pewnych względów prawnych, nie mogę. Niestety...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez oli78 » 8 lis 2010, o 08:32

Cielaku ja też z chęcią poczytam o tych firmach. Jak by nie patrzeć to pracuję w Firmie właśnie w Chotomowie i ten temat dotyczy mnie osobiście. Wydaje mi się, że wielu moich znajomych również. Z góry dziękuję za odpowiedz.
oli78

Moje osobiste wrażenia po sobotniej debacie.

Postprzez maamoniowa » 8 lis 2010, o 08:59

Faktycznie idąc na debatę chciałam poznać kandydatów, bo to moje, bądź co bądź, pierwsze wybory w naszej wsi.
Najlepsze wrażenie mimo wszystko zrobiła pani Muniak, pozostali panowie wypadli na debacie tak, jakby tam znaleźli się zupełnie przypadkowo. Pan Przewoźniczek, kompletnie nieprzygotowany, jakby go grupa z sali wypchnęła na scenę. Już jego kandydaci na radnych mieli (chyba) więcej do powiedzenia.
Co mi się nie podobało, to niekuturalne zachowanie Pana Marcina podczas debaty, poprostu niegrzecznie przeszkadzał innym, którzy siedzieli nieopodal, nawet jak mu ktos grzecznie zwrócił uwagę, to sie niegrzecznie odszczekiwał.

Szanowni Państwo, pamiętajcie że wybory minął, a my nadal będziemy sąsiadami, bedziemy się spotykać w sklepie, szkole i na ulicy.
Wybory to nie powód aby poniżać innych, ośmieszać i obrażać. Niech chęć zdobycia jakiejkolwiek władzy nie robi z człowieka lochy.
pozdrawiam i miłego dnia zyczę :)
maamoniowa

Postprzez Helena » 8 lis 2010, o 09:08

Cielak napisał(a):
Byłem przewodniczącym Rady Rodziców w SP w Chotomowie przez prawie 2 lata.
Przez te dwa lata, poza wieloma sprawami typu "mundurki", udało się:
...
2. Zrobić bardzo wstępną koncepcję oraz wizualizację (przygotowaną przez architektów!) rozbudowy Szkoły Podstawowej w Chotomowie (na którą rada rodziców wydała 1800zł).

Norbercie. Wśród swoich osiągnięć z działalności w Radzie Rodziców wymieniłeś m.in. wydatkowanie przez Radę Rodziców kwoty w wysokości 1800 zł na wstępną koncepcję oraz wizualizację rozbudowy szkoły.
Czy w związku z tym mógłbyś wyjaśnić, z jakich źródeł pochodziły wydatkowane środki finansowe zgromadzone uprzednio przez Komitet Rodzicielski ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Helena

Postprzez Cielak » 8 lis 2010, o 12:26

ależ oczywiście, ze środków RR.
Cielak

Postprzez Helena » 8 lis 2010, o 13:32

Pytałam o źródło pochodzenia wydatkowanych środków finansowych, które zgromadził Komitet Rodzicielski.
Czyli, czy te 1800 zł pochodziło z dobrowolnych składek rodziców na Komitet Rodzicielski, czy z innych źródeł, dajmy na to wpłat od osób fizycznych, organizacji, do których zwrócili sie przedstawiciele Komitetu ?
Helena

Postprzez dezorganizator » 8 lis 2010, o 13:37

Helena napisał(a):
Norbercie. Wśród swoich osiągnięć z działalności w Radzie Rodziców wymieniłeś m.in. wydatkowanie przez Radę Rodziców kwoty w wysokości 1800 zł na wstępną koncepcję oraz wizualizację rozbudowy szkoły.
Czy w związku z tym mógłbyś wyjaśnić, z jakich źródeł pochodziły wydatkowane środki finansowe zgromadzone uprzednio przez Komitet Rodzicielski ?

Ja to bym najchętniej zobaczył samą koncepcję, bo na razie to jak z żelaznym wilkiem, wszyscy słyszeli, mało kto widział.
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez maamoniowa » 8 lis 2010, o 13:52

Słusznie,
Norbert wstaw ten dokument za 1800 do wglądu dla zainteresowanych w internecie, ja też jestem ciekawa za co zapłaciła RR. ....a kto wykonał ten projekt czy ekspertyzę?
maamoniowa

Postprzez Cielak » 8 lis 2010, o 16:35

no żartujecie sobie chyba ze mnie...
Ja nie jestem w RR już od roku :)
Zły adres :)
Skąd ja mam to mieć?

Co do składek, to oczywiście że wpłaty rodziców, nie przypominam sobie żeby jakieś firmy coś kiedyś wpłacały, jeśli już to mogła być jakaś pomoc "towarowa".

[ Dodano: Pon 08 Lis, 2010 17:03 ]
p.s.
Chociaż mogę się mylić, właśnie sobie o czymś przypomniałem.
Nie jestem pewien i pamięć mnie trochę zawodzi.
Możliwe, że za tą koncepcję zapłacił UG Jabłonna.
Teraz naprawdę już nie pamiętam, oczywiście jest to do ustalenia i wydaje mi się, że tak się to wtedy skończyło.

Przepraszam za alzheimera...
Cielak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)