Strona 1 z 1

Kandydacie! Daj się poznać wyborcy!

PostNapisane: 30 paź 2010, o 20:49
przez stowarzyszenie61
Dzień dobry Państwu,

Już niedługo wybory samorządowe, o kandydatach wiadomo niewiele, a my nie chcemy głosować w ciemno!

Stowarzyszenie 61 zaprasza wszystkich kandydatów w wyborach samorządowych, niezależnie od komitetu i miejsca na liście wyborczej do zadeklarowania swoich poglądów, doświadczenia zawodowego i obietnic wyborczych. Kandydatko, Kandydacie, zapraszamy, zadeklaruj swoje poglądy w obywatelskim, publicznym serwisie www.mamprawowiedziec.pl/kandydaci2010.

Serwis www.mamprawowiedziec.pl/kandydaci2010 będzie rozbudowanym, rzetelnym i bezpłatnym źródłem wiedzy dla wyborców, którzy w prosty sposób odnajdą tu informacje na temat kandydatów ze swojego okręgu wyborczego. Osoby ubiegające się o funkcje radnych, wójtów, burmistrzów czy prezydentów miast otrzymają nowoczesne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych wyborców. Indywidualne profile wszystkich kandydatów zostaną stworzone na podstawie udostępnionych przez nich informacji i danych.

Projekt jest neutralny politycznie i nie faworyzuje żadnego ugrupowania, a każdy startujący w wyborach kandydat ma taką samą szansę i przestrzeń na zaprezentowanie w portalu swojego doświadczenia, poglądów i przyczyn, dla których kandyduje. Pytania w Kwestionariuszu Doświadczenia i Poglądów dotyczą kluczowych dla społeczności lokalnej zagadnień i problemów, zachęcają do deklarowania konkretnych obietnic wyborczych.

Jak dołączyć do projektu?

Wystarczy zgłosić się za pośrednictwem strony www.mamprawowiedziec.pl/zgloszenie. W zgłoszeniu należy podać jedynie swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, oraz wpisać, na jaką funkcję chce się kandydować. Na podany adres e-mail zostanie wysłany do Państwa gotowy kwestionariusz z pytaniami.

Jeśli chcecie Państwo zachęcić więcej kandydatów ze swojego okręgu lub komitetu wyborczego – prosimy, prześlijcie im powyższą informację

PostNapisane: 30 paź 2010, o 21:58
przez Igor Krajnow
Już dawno zgłosiłem się do projektu! 19 października otrzymałem maila, że po ogłoszeniu list wyborczych skontaktujecie się ze mną, prześlecie formularz itp. Tymczasem mamy 30 października i nic....

PostNapisane: 31 paź 2010, o 13:10
przez stowarzyszenie61
Szanowny Panie,

Informujemy, że formularz będzie gotowy i rozesłany do wszystkich osób, które się zgłosiły 2 listopada. Jednocześnie dziękujemy za szybką reakcję na post i prosimy o bieżące śledzenie naszej strony: www.mamprawowiedziec.pl

Łącząc wyrazy szacunku,

PostNapisane: 2 lis 2010, o 19:54
przez Igor Krajnow
stowarzyszenie61 napisał(a):Szanowny Panie,

Informujemy, że formularz będzie gotowy i rozesłany do wszystkich osób, które się zgłosiły 2 listopada.


2 listopada szczęśliwie mija a formularza ani widu, ani słychu... Przynajmniej u mnie.

PostNapisane: 4 lis 2010, o 11:01
przez stowarzyszenie61
Dzień dobry,

Formularz jest także dostępny na stronie www.mamprawowiedziec.pl , można się zapoznać z przygotowanymi dla Państwa pytaniami, jak również-nie czekając-wypełnić go.

Życząc miłego dnia,