Debata społeczna na Facebooku

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Debata społeczna na Facebooku

Postprzez AnnaWybory » 4 lis 2010, o 10:28

Witam serdecznie. Wraz z kilkoma osobami założyliśmy stronę na acebooku dotyczącą wyborów. Tytyuł strony to Wybory Samorządowe 2010 Powiat Legionowski.
Adres strony jest tu http://www.facebook.com/pages/Wybory-sa ... 0644458425

Oferujemy sondaże przedwyborcze (nawet na żądanie wyborców, na temat każdego kandydata), debaty, dyskusje, informacje, zawsze najświeższe!!
Relacje ze spotkań i konwencji wyborczych.

Już w tej chwili rozpoczęły się gorące dyskusje pomiędzy kandydatami, osób uczestniczących przybywa coraz więcej.
Zapraszam do udziału, a przede wszystkim do zadawania pytań.
Proszę - zaproście również swoich kandydatów, aby szersza publiczność mogła zapoznać się z ich programami.
Jak to mówią - jeśli nie ma Cię na Facebooku, to znaczy, że nie istniejesz.
W tym roku kampania jest niezwykle krótka, a internet to najlepsze medium na zareklamowanie się - także zapraszam serdecznie!

[ Dodano: Czw 04 Lis, 2010 10:30 ]
ps. jeśli można poproszę admina o poprawienie linka - coś mi nie bardzo wychodzi... ;)
AnnaWybory

Postprzez oli78 » 4 lis 2010, o 11:39

:shock: To w takim razie połowa kandydatów nie istnieje, a nawet 3/4. Chyba się nie zgodzę.
oli78

Postprzez AnnaWybory » 4 lis 2010, o 12:18

nie mam wpływu na to kto się będzie odzywał - zaproszenia rozsyłamy wszędzie gdzie się da :)

Nie jestem z żadnego ugrupowania, nie znam wszystkich - dlatego tu także zostawiam namiary na stronę, bo widze, że tu kandydaci także zaglądają, staram się docierać wszelkimi drogami, a strona istnieje od wczoraj, więc potrzeba troszeczkę czasu :)
AnnaWybory

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)