Programy i sposoby ich realizacji

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Jendrula » 10 lis 2010, o 09:46

oli78 napisał(a):
Akacyjny napisał(a):A ja dalej czekam na te programy i sposoby ich realizacji. Bo to co napisaliście drodzy Kandydaci niestety powoduje, że mogę oddać głos tylko na 2 osoby

BŁAGAM POMÓŻCIE MI Z WYBOREM

To i tak masz lepiej niż ja. U mnie to cienko jedna osoba i to też nie do końca.
Dostałam dziś ulotkę z adresem strony internetowej kandydujących na radnych. Tyle tylko, że strona jest jeszcze nieaktywna. I jak tu się czegoś dowiedzieć :medit:

jeszcze strona nieaktywna!? tacy to też bedą radni jeśli ich wybierzesz... a może chca nie składac żadnych obietnic wyborcom i ...dotrzymać słowa :hah:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez oli78 » 10 lis 2010, o 10:11

;D :hah: Jedrula to będą jedni z nielicznych ;D
oli78

Postprzez MagdaM » 10 lis 2010, o 10:55

Widzę, że kandydatom do Rady Powiatu znacznie bardziej zależy aby zaprezentować sój program niż kandydatom na radnych.
MagdaM

Postprzez Jendrula » 10 lis 2010, o 11:48

oj po tych postach, ogarnia mnie jesienna depresja, szkoda że jeszcze nie jeździ "pendolino" lub inny Bombardier" przez Chotomów, bo jeden skok i bez bólu uwolniłbym sie od tego nastroju, a tak jak wpadne pod "podmiejską elektryczkę" to mnie przeciągnie do NDM i dlaej bede w świecie "kandydatów -ZOMBI".
Nawet palcem nie chce im sie kiwnąć i za darmo na forum reklamować :shoot:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)