Programy i sposoby ich realizacji

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez MagdaM » 9 lis 2010, o 08:39

No dobrze, to w takim razie dlaczego Pan Tarnawski nie kandyduje tam gdzie jest oceniany tak pozytywnie. Na ogół to jest tak, że jeżeli ktoś sprawdza się na stanowisku w danej gminie to stara się tam właśnie kandydować ponieważ tam ludzie go znają i popierają...skąd pomysł aby startować gdzieś - gdzie się nie mieszka?
MagdaM

Postprzez on » 9 lis 2010, o 09:25

On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez MagdaM » 9 lis 2010, o 09:37

On - ja widzę, że oczekujesz aby któryś z kandydatów obiecał Ci konkretnie, że zrobi ulicę Leśną. Ja też bym chciała aby ktoś mi obiecał, że zrobi naszą zabłoconą Wierzbową ale jestem wiekszą realistką niz Ty. :D Pozdrawiam. :)
MagdaM

Postprzez Jendrula » 9 lis 2010, o 10:55

[quote="Astrabas"]Marian,
jeśli oczekujesz ode mnie, że wymyślę nową teorię na to jak zmniejszyć zadłużenie naszej gminy to .... przeceniasz moje możliwości. Studiowałam ekonomię i wierz mi ... to mądrzy tego świata nad nowymi teoriami pracuję. Ja nawet nie mam takich aspiracji.
Wiedzę swoją czerpię z książek, które miałam i mam możliwość czytać.

Monika!

W kolejnym poście, coraz mniej między wierszami a coraz bardziej bezpośrednio przekonujesz mnie i innych ŻE SIE NIDA. Brak pomysłów na zmiejszenie długu, na to by sie mieszkańcy określili NIPem 3 że mieszkają u nas i zasilili Jabłonnę zamiast Żoliborza a i oczywiście opłaty adiacenckie i planistyczne są BEEE. No to jakie masz konkretne pomysły, poza np mundurkami w szkole.
Jest kampania to zaprezentuj swoje pomysły- jeśli będą ciekawe to możesz liczyć na głosy wyborców, ale jesli będziesz dalej przekonywać iż nic nie wymyslisz to powiedzą ci sayonara! ;(
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez on » 9 lis 2010, o 11:23

MagdaM napisał(a):On - ja widzę, że oczekujesz aby któryś z kandydatów obiecał Ci konkretnie, że zrobi ulicę Leśną. Ja też bym chciała aby ktoś mi obiecał, że zrobi naszą zabłoconą Wierzbową ale jestem wiekszą realistką niz Ty. :D Pozdrawiam. :)

Magdo ja nie oczekuje żeby mi ktoś coś obiecał. Sam chętnie pomogę w tej sprawie co będę mógł - ale musi to ktoś wyżej ogarnąć. Mnie obecnie interesuje który z kandydatów ma w tej sprawie coś do powiedzenia, jakie ma propozycje ucywilizowania tej ciągnącej się przez lata sytuacji ponieważ od tego będzie zależał mój wybór. Serdecznie Cię pozdrawiam :) :) :)
On

on

Postprzez MagdaM » 9 lis 2010, o 11:40

Całkowicie to rozumiem ale nadal twierdzę, że jesteś niepoprawnym optymistą :)
MagdaM

Postprzez on » 9 lis 2010, o 13:41

MagdaM napisał(a):Całkowicie to rozumiem ale nadal twierdzę, że jesteś niepoprawnym optymistą :)

I w tym możesz mieć rację :) :) :) :pada:
On

on

Postprzez Akacyjny » 9 lis 2010, o 18:45

A ja dalej czekam na te programy i sposoby ich realizacji. Bo to co napisaliście drodzy Kandydaci niestety powoduje, że mogę oddać głos tylko na 2 osoby

BŁAGAM POMÓŻCIE MI Z WYBOREM
Paweł
Akacyjny

Postprzez Mickiewicz » 9 lis 2010, o 21:17

Każdy z nas powinienien samodzielnie podjąć decyzję.
Nie wiem czego oczekujesz. Ćzytaj ,słuchaj i wyciagaj wnioski, ale na litość boską
nie oczekuj ,że ktoś ci podpowie.To nie jest dobre rozwiązanie
Mickiewicz

Postprzez oli78 » 10 lis 2010, o 08:53

Akacyjny napisał(a):A ja dalej czekam na te programy i sposoby ich realizacji. Bo to co napisaliście drodzy Kandydaci niestety powoduje, że mogę oddać głos tylko na 2 osoby

BŁAGAM POMÓŻCIE MI Z WYBOREM

To i tak masz lepiej niż ja. U mnie to cienko jedna osoba i to też nie do końca.
Dostałam dziś ulotkę z adresem strony internetowej kandydujących na radnych. Tyle tylko, że strona jest jeszcze nieaktywna. I jak tu się czegoś dowiedzieć :medit:
oli78

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)