Pytania do kandydatów na wójta gminy Jabłonna

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Pytania do kandydatów na wójta gminy Jabłonna

Postprzez alojzy » 12 lis 2010, o 20:28

Bardzo zainteresowała mnie kandydatura Przemka Przewoźniczaka. Chciałbym się jednak dowiedzieć przed podjęciem decyzji, jakie ma wykształcenie, bo jakoś nikt o tym nigdzie nie napisał, nawet sam kandydat? Nie chcę znowu zagłosować na osobę, która nie będzie kompetentna, a już fatalnie by było jakby miał jedynie wykształcenie podstawowe.
alojzy

Postprzez maja26 » 14 lis 2010, o 10:47

Alojzy , niestety nie doczekasz się zapewne odpowiedzi.
Szczegóły kariery Przemka Przewoźniczka są owiane ścisłą tajemnicą.
Już ponad 2 tyg temu zapytałam jakie kompetencje aby pracować na danym stanowisku w ZOZIe Legionowskim ma Przewoźniczek. Oraz ilu było kandydatów na to stanowisko i jak długo on tę funkcje piastuje.
Niestety, do dziś odpowiedzi nie uzyskałam.

Pozdrawiam,
Maja
maja26

Postprzez szumski » 14 lis 2010, o 11:29

Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego jest (był) jednostką organizacyjną Powiatu. Statut czy regulamin organizacyjny uchwalała Rada Powiatu. Tam trzeba spytać.

Na mój gust, to starostwo nie zajmuje się takimi pierdołami jak organizowanie konkursów na zastępcę dyrektora w swoich jednostkach, bo musiałoby wtryniać swoje pięć groszy do szkół, placówek zdrowia itp. itd. Placówki mają swoje statuty lub regulaminy i w wyłącznej kompetencji dyrektorów jest zatrudnianie personelu.

Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agnieszka » 14 lis 2010, o 11:52

P.Przewożniczek nie odpowiada nawet na prywatne maile .Widać ma coś do ukrycia.
Jeśli zostanie wójtem też będzie unikał wyborców.
K.S
agnieszka

Postprzez szumski » 14 lis 2010, o 11:57

@ Agnieszka.
A czemu sama się nie przedstawisz jako kandydatka na radną 3 okręgu z komitetu P. Tarnawskiego? Też masz coś do ukrycia???
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 14 lis 2010, o 12:01

Jaki kandydat na wójta tacy i jego żołnierz :x :x e
Chotomowianin

Postprzez Astrabas » 14 lis 2010, o 12:11

Witaj Chotomowianin,
nie wiem czy przypadkiem trochę nie rozpędziłeś się w swojej opinii.
Internet daje Tobie możliwość pisania anonimowo i masz prawo z tego korzystać. Ale nie oceniaj innych swoją miarą. Zalogowałeś się na tydzień przed wyborami – no widocznie masz swój cel!!!!
Insynuacje co do Agnieszki to nie trafiony pomysł.
Jak widać Agnieszka dołączyła do forum 3 lata temu.
Mnie osobiście ta osoba prywatnie chyba nie jest znana, a znam wszystkich kandydatów z okręgu nr 3. Tak, że Panowie bez takich oszczerstw bardzo proszę.

Masz pytanie, pytaj a nie zmieniaj tematu.
To samo Janusz.

Pozdrawiam,
Astrabas

Postprzez szumski » 14 lis 2010, o 12:26

Monika wyluzuj. Twój staż forumowy też nie powala.
Kasia (@ Agnieszka) jest moją serdeczną przyjaciółką od lat, to się pytam.

W piątek była u mnie P. Ewa też kandydatka z naszego okręgu. Rozmawialiśmy ponad godzinę, w wielu kwestiach, np. opieki zdrowotnej w szkołach mamy identyczne poglądy.

Po co wprowadzasz nerwową atmosferę?

Wracając do Przemka. Przemek sobie pracuje i wygra czy przegra będzie pracował dalej. Natomiast dla pozostałej dwójki kandydatów, wygrana jest sprawą życia lub śmierci zawodowej. Stąd nerwowość falangi.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 14 lis 2010, o 13:00

Witaj Moniko

Myslałem że czasy kiedy to tylko staż sie liczył juz mineły.
Wiem również ,ze posiadanie "tytułów",zaświadczeń o niezliczonej ilości ukończonych kursów nie gwarantuje sukcesu.
Pozdrawiam
Chotomowianin

Postprzez szumski » 14 lis 2010, o 13:19

Mnie osobiście ta osoba prywatnie chyba nie jest znana, a znam wszystkich kandydatów z okręgu nr 3. Tak, że Panowie bez takich oszczerstw bardzo proszę.

To kandyduje z Tobą @ Agnieszka z jednej listy czy nie?
Może chociaż jakieś "abrakadabra" jak inne czarodziejskie słowa nie są znane ;) .
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)