Kto zostanie wójtem ? (ANKIETA)

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Kto zostanie wójtem ?

Ankieta wygasła 22 lis 2010, o 15:03

Muniak Olga
9
18%
Przewoźniczek Przemysław
28
56%
Tarnawski Wojciech Kazimierz
13
26%

Liczba głosów : 50

Kto zostanie wójtem ? (ANKIETA)

Postprzez KrzysiekM » 14 lis 2010, o 15:03

Ta ankieta jest zdecydowanie wiarygodniejsza od umieszczonej na innych stronach www ponieważ głos może oddać tylko zarejestrowany forumowicz i tylko jeden raz.
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Postprzez Olena » 14 lis 2010, o 22:10

A na "portalu społecznościowym" zupełnie odmienne wyniki... Muniak i Tarnawski idą łeb w łeb a Przewoźniczek dalekoooooooooo za nimi... Chotomów A i Chotomów B mamy? :razz:
Olena

Postprzez KrzysiekM » 14 lis 2010, o 22:18

Ankieta na "portalu społecznościowym" pojawiła się dzień po "Portalu www.chotomow.pl" :) i natychmiast miała 220 głosów oddanych :)
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Postprzez szumski » 14 lis 2010, o 22:18

Chotomów A i Chotomów B mamy? :razz:

Oczywiście. Tam (na "społecznościowym") jest założenie, że Chotomów Wschodni ma jeszcze przez 20 lat pozostać ugorem!!! bez MPZP i do takiej koncepcji pasują przodownicy ankiety.

Będzie ugór, będzie można znowu dowolnie manipulować środkami na infrastrukturę z uzasadnieniem: "bo tam MPZP ni ma to nic zrobić się nie da"
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Helena » 15 lis 2010, o 08:40

Panie Karmel.
O jakim portalu "społeczniościowym" Pan pisze ? Czy o tym z "Życiem" w nazwie ?
Przeczytałam zamieszczone na nim założenia programowe "Alternatywy dla Chotomowa".
Punkt drugi założeń brzmi następująco:
2. Uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wschodniej części Chotomowa.

Poza tym nie znalazłam na tym portalu żadnej innej informacji, po przeczytaniu której można by uznać, że Pański tok rozumowania co do mpzp jest logiczny.
Jeśli więc miał Pan na myśli ten portal, to dopuszcza się Pan manipulacji i najzwyczajniej w świecie wprowadza innych w błąd.
Jeśli miał Pan na myśli inny portal "społecznościowy", bez słowa "życie" w nazawie, to proszę wskazać który.
Inaczej pomyślę, że jest Pan kłamcą.
Helena

Postprzez szumski » 15 lis 2010, o 08:54

Pani Heleno, już Pani manipulowała w TEJ KWESTII i jakoś nie wyszło i abrakadabra ani innego czarodziejskiego słowa nie ma.

Niech się Pani cofnie do pierwszej komisji rozwoju w kadencji - budżet 2007 i sprawdzi z jakim uzasadnieniem rozdrapano ul. Dolinową. Najpierw o faktach a potem o hasłach.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaN » 15 lis 2010, o 09:33

...tak czy inaczej ankieta w tym wypadku pewnie i na nieszczęście się nie sprawdzi, bo pokażcie mi +80 siedzącego przed komputerem, a takich u nas jest bardzo dużo i jak życie pokazało to właśnie nasze babcie są grupą która choćby o kulach do głosowania idzie...Dlatego podstawa to to aby wszyscy, którzy są młodzi, mają przed sobą kupę życia, planów i dzieci muszą się stawić i postawić krzyżyk na właściwą osobę. Babciu, dziadziusiu kocham Was, chociaż wiem że przy odbiorze Radia Maryja nigdy nie porozumiemy sie w tym jednym temacie:-). Pozdrawiam wszystkich Magda.
...a do mnie Anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem.
MagdaN

Postprzez oli78 » 15 lis 2010, o 10:10

Kazek przedstawiłeś ten temat dobitnie ma on obowiązek i przywilej urlopu. Pewnie to kwestia urlopu bezpłatnego ;)
oli78

Postprzez Helena » 15 lis 2010, o 10:38

[/quote] Oczywiście. Tam (na "społecznościowym") jest założenie, że Chotomów Wschodni ma jeszcze przez 20 lat pozostać ugorem!!! bez MPZP i do takiej koncepcji pasują przodownicy ankiety. [/quote]

Panie Januszu, pisze Pan oczywistą nieprawdę o w/w portalu i podpiera się teraz budżetem z 2007 r. W tamtym czasie nie było jeszcze "portalu społecznościowego życie-chotomowa", więc co ma piernik do wiatraka ? Miesza Pan fakty i interpretuje je w sposób wygodny dla siebie. Na portalu życie-chotomowa nie ma krzty informacji o tym, aby czyimś założeniem było, żeby wschodnia część Chotomowa miała nie mieć uchwalonego planu miejscowego przez 20 lat.
Straszy Pan ludzi dla potrzeb kampanii ? Myśli Pan, że inni nie weryfikują tego, co Pan napisze i nie rozliczą z tego przy urnie wyborczej ?

Co do sprawy Pańskiego dyżurnego tematu pt. "urlop", to widzę, że nie daje on Panu nadal spokoju. Mam nadzieję, że to nie obsesja. Opinia, do której zamieścił Pan link, to opinia spoza resortu. Można się z nią zgadzać lub nie. Ja mam inne zdanie na ten temat, ale czy to oznacza, że manipuluję ? Chyba użył Pan nieświadomie złego słowa.

Według mnie kwestia urlopu spędzającego Panu sen z powiek, to sprawa relacji na linii pracodawca - pracownik (przełożony - żołnierz). Z opinii na którą Pan się powołuje ma wynikać że udzielenie urlopu to m.in. obowiązek przełożonego. Może więc powinien Pan zacząć ścigać także przełożonego żołnierza, że nie dopełnił ciążącego na nim obowiązku udzielenia tego urlopu (jeśli tak było, a może odmówił bezzasadnie zołnierzowi - sprawdził Pan to ?). Albo posunąć się jeszcze dalej i zamiast pożytkować czas na przekonywanie do swojego programu wyborczego potencjalnych wyborców, sprawdzić we wszystkich jednostkach na terenie RP, ilu przełożonych nie udzieliło takich urlopów żołnierzom i ilu żołnierzy nie wzięło takich urlopów. Wydaje się, że to temat na kampanię w sam raz dla Pana.

Pozdrawiam i zaklinam "abrakadabra" jeśli poczuł się Pan dotknięty którąś z mojej wypowiedzi, a zaznaczam, że nie było to moim zamiarem.
Helena

Postprzez oli78 » 15 lis 2010, o 10:46

To nie jest kwestia ,,obowiązku przełożonego'' tylko obowiązku i przywileju żołnierza.
oli78

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)