Kto zostanie wójtem ? (ANKIETA)

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Kto zostanie wójtem ?

Ankieta wygasła 22 lis 2010, o 15:03

Muniak Olga
9
18%
Przewoźniczek Przemysław
28
56%
Tarnawski Wojciech Kazimierz
13
26%

Liczba głosów : 50

Postprzez Marcin » 15 lis 2010, o 17:21

Joanna Kajdanowicz napisał(a):Marcin, Ty jak zwykle teorię spiskową dziejów masz.

Krótki komentarz: błąd logiczny już w pierwszym zdaniu + zwróć proszę łaskawą uwagę, że nigdzie nie odwołuję się do uczciwości. Tyle lat mija, a Ty nie odpuścisz okazji, no :)

Marcin
Marcin

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 15 lis 2010, o 23:11

Marcin napisał(a):
Joanna Kajdanowicz napisał(a):Marcin, Ty jak zwykle teorię spiskową dziejów masz.

Krótki komentarz: błąd logiczny już w pierwszym zdaniu + zwróć proszę łaskawą uwagę, że nigdzie nie odwołuję się do uczciwości. Tyle lat mija, a Ty nie odpuścisz okazji, no :)

Marcin

Wiesz, zastanawiam się i nie mogę się zdecydować co myśleć: czy celowo manipulujesz, czy zwyczajnie nie rozumiesz, co sam napisałeś. Czy Twoim zdaniem zarzut, że dziennikarz jest stronniczy i nieobiektywny, nie jest zarzutem braku uczciwości, w tym co się robi?
Naprawdę staram się unikać czczych dyskusji z Tobą, Marcinie, ale czasem poprostu nie mogę nie zareagować. Nie czuję się komfortowo patrząc, jak oczerniasz kogoś, kto w moim przekonaniu zasługuje na szacunek, osobę, która angażuje swoje siły i czas w to, aby się w naszej gminie coś pozytywnego działo i robi to całkiem bezinteresownie.
Pozdrawiam
Joanna Kajdanowicz

Postprzez Helena » 16 lis 2010, o 10:31

Jendrula napisał(a):Lena!
Co tak sie uparłaś i bronisz Tajemnicy urlopu Pana Pułkownika! Zadaliśmy na forum pytanie czy kandydat zgodnie z prawem wziął urlop czy nie i dotąd nie mamy odpowiedzi ani tak ani nie ot такой ответ советского чиновника- ни да ни нет! czyli najlepiej milczeć i unikać odpowiedzi, ale jakbyKandydat miał to ,co każdy facet ma w spodniach, toby już w momencie pierwszego pytania wziął urlop i machnął nam skanem na forum. Widac nawet go na to nie stać. Czy chcemy Radnego o takich cechach charakteru? każdy odpowie sobie sam przy urnie. A tak na marginesie jak takich mamy obrońców ojczyzny to może od razu poddajmy sie komukolwiek z naszych sąsiadów (stawiam na Czechy- pikne Holki i dobre piwo) ;D

Jendrula
Nie bronię tajemnicy, ale wyrażam sprzeciw wobec szkalowania, poniżania i obrażania innych osób na forum, w tym także tych, które nie są tu obecne.
Pytania można zadawać. Nie można jednak wymagać, żeby każdy musiał tu wchodzić, czytać wszystko i odpowiadać na każdą zaczepkę.
Czy Twój wpis o "obrońcach ojczyzny", który jest poniżej wszelkiej krytyk, jest pytaniem o urlop ?
Czy oceniając czyjeś cechy charakteru, spojrzałeś wcześniej w lustro, "Panie idealny" ?
Helena

Postprzez oli78 » 16 lis 2010, o 10:57

Hela sama rozniecasz ten ogień, dmuchając na niego. Padło proste pytanie czy jest na urlopie? Od dwóch tygodni nie odpowiedział nikt. Poza tym nikt nikogo nie obraża, nie szkaluje i nie poniża. Obecnych lub nie obecnych na forum, Ty się czepiasz, że mieszkańcy chcą wyrażnej odpowiedzi. Tak chcą, chcą wiedzieć co robi dziś, wczoraj, jutro. Jak marnotrawi czas i pieniadze będzie to robił i póżniej. W imieniu wielu moich znajonych i swoim oli78.
oli78

Postprzez szumski » 16 lis 2010, o 11:09

Pani Heleno a ja na wyraźne Pani sugestie mam teraz cały czas przy sobie zaświadczenie z Wojskowego Biura Emerytalnego z wymienionymi paragrafami i ustawę z 1974 na którą to biuro się powołuje. Żeby Pani ciekawość zaspokoić co do sposobu mojego rozstania z armią. I wcale nie uważam że "czepia się" Pani kwitu sprzed 20,5 lat, bo on jest i jest do wglądu.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 16 lis 2010, o 15:28

Helena napisał(a):
Jendrula napisał(a):Lena!
Co tak sie uparłaś i bronisz Tajemnicy urlopu Pana Pułkownika! Zadaliśmy na forum pytanie czy kandydat zgodnie z prawem wziął urlop czy nie i dotąd nie mamy odpowiedzi ani tak ani nie ot такой ответ советского чиновника- ни да ни нет! czyli najlepiej milczeć i unikać odpowiedzi, ale jakbyKandydat miał to ,co każdy facet ma w spodniach, toby już w momencie pierwszego pytania wziął urlop i machnął nam skanem na forum. Widac nawet go na to nie stać. Czy chcemy Radnego o takich cechach charakteru? każdy odpowie sobie sam przy urnie. A tak na marginesie jak takich mamy obrońców ojczyzny to może od razu poddajmy sie komukolwiek z naszych sąsiadów (stawiam na Czechy- pikne Holki i dobre piwo) ;D

Jendrula
Nie bronię tajemnicy, ale wyrażam sprzeciw wobec szkalowania, poniżania i obrażania innych osób na forum, w tym także tych, które nie są tu obecne.
Pytania można zadawać. Nie można jednak wymagać, żeby każdy musiał tu wchodzić, czytać wszystko i odpowiadać na każdą zaczepkę.
Czy Twój wpis o "obrońcach ojczyzny", który jest poniżej wszelkiej krytyk, jest pytaniem o urlop ?
Czy oceniając czyjeś cechy charakteru, spojrzałeś wcześniej w lustro, "Panie idealny" ?

Oj Lena!
To nie mój wpis o tzw Obrońcach" jest poniżej krytyk tylko uporczywe milczenie Pułkownika, liczyłem że tym zdaniem go zdenerwuje i że wreszczie sie odezwie bo juz bywał kiedyś na forum więc jego milczenie nazywam brakiem odwagi cywilnej (i wojskowej też) a wiec powtórze: Chroń nas Boże przed obrońcami o takich cechach charakteru.
Ideałem nie jestem wiec nie kandyduję bo lico mam paskudne, poglądy radykalne choć nikomu krzywdy nie robię, nie chcę się wszystkim podobac i nic nie muszę ale.... kandydat musi! Musi być świętszy od Żony Cezara, musi potem publikowac oświadczenia majątkowe itp itp wiele rzeczy których my nie musimy jako wyborcy.
Uchylanie sie od odpowiedzi lub riposty za Twoim pośrednictwem (jesteś jego Rzecznikiem czy jak?) potwierdzają brak odwagi i chowanie sia za plecami kobiet .
Zeby jeszcze bardziej Cię zbulwersować pozostańmy przy temacie urlopu. jako rzecznik Pułkownika dowiedz się wreszcie czy wziął urlop czy zapomniał. obiecuję iż każde tłumaczenie przyjmę tylko niech sie odezwie. Halo Wisła! Wisła! Tu Narew! jak mnie słyszycie? Odbiór! ;)
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Oleo » 16 lis 2010, o 17:55

Helena napisał(a):Czy oceniając czyjeś cechy charakteru, spojrzałeś wcześniej w lustro, "Panie idealny"

a kim ty jestes, zeby wszystkim zadawac pytania w takim tonie? I jakie masz prawo do stawiania takich kwestii, skoro sama masz problem z jasnym okresleniem sie, czy popierasz zachowanie radnego z wojsk lotniczych czy tez nie? Nie ma na tym forum watpliwosci - ten pan nie pokazal kwitu, ze jest na urlopie, kropka. Atakujesz wszystkich, ktorzy zadaja jasne pytania, i ja sie ciebie pytam - po co tu piszesz, skoro wszystkie poglady tu sa dla ciebie obce?

Mario
Oleo

Re: Kto zostanie wójtem ? (ANKIETA)

Postprzez maja26 » 16 lis 2010, o 19:34

KrzysiekM napisał(a):Ta ankieta jest zdecydowanie wiarygodniejsza od umieszczonej na innych stronach www ponieważ głos może oddać tylko zarejestrowany forumowicz i tylko jeden raz.

zupełnie w oderwaniu od moim zdaniem dziwnej rozmowy.
Kto chce niech na tego Pana głosuje kto nie to nie i już koniec.

A mnie zastawnawiam wiarygoności tej ankiety. To nie jest wiarygodna ankieta, ta ankieta pokazuje jakie są preferencje osób piszących na forum. Ale jaki to procent mieszkańców ? I nie jest to wiarygodna grupa społeczna - uważam że większości wyborców Pani Muniak to tu nie ma - niestety :faint:

Pozdrawiam,
Maja
maja26

Re: Kto zostanie wójtem ? (ANKIETA)

Postprzez Oleo » 17 lis 2010, o 16:59

Tak przeprowadzona ankieta to nonsens. Na piętnaście tysięcy ludzi w gminie i dwanaście tysięcy pełnoletnich, to forum podobno skupia 1.000 osób. Aczkolwiek śmiem wątpić, skoro na teraz oddano 41 głosów. Czyli w badaniu wzięło udział 4% ludzi z forum i zaledwie 0.3% uprawnionych do głosowania (przypomnę: błąd statystyczny przy próbce >10.000 jednostek wynosi do 3%. Czyli do wyniku 260 oddanych głosów, wyciąganie jakichkolwiek wniosków jest nonsensem, kłania się ekonometria). A 260 głosów tutaj to wynik nieosiągalny.

Mario
Oleo

Postprzez ZBIGss » 26 lis 2010, o 21:24

...ekonometria jednak działa....
powyższe wyniki mozna miedzy bajki włożyć...
...i co mozna powiedzieć na temat wiarygodności powyzszego badania?
...klęska...
ZBIGss

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)