MON ODPOWIADA!!!

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

MON ODPOWIADA!!!

Postprzez szumski » 15 lis 2010, o 14:51

Zadałem krótkie pytanie via fax do Departamentu Kadr MON bo pułkownik i jego pełnomocnik w naszej wiosce jakieś niepiśmienne cy cóś?
Pytanie:
Obrazek
Odpowiedź:
ObrazekObrazek
A że ciemny jestem, bo mam mniej na pagonach w dodatku rezerwista a i honor w korpusie oficerów młodszych od pułkownikowskiego podlejszy, to się pytam:
- co to znaczy obligatoryjnie?
- co to znaczy jako kandydat niezależny?
- co to znaczy mieć świadomość konsekwencji uczestniczenia w kampanii wyborczej (urlop bezpłatny) oraz skutków wyboru w zakresie dalszego pełnienia zawodowej służby wojskowej?
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez sharkah » 15 lis 2010, o 14:54

Napisane po urzędniczemu, ale jak dla mnie skoro mowa o konsekwencjach w postaci urlopu bezpłatnego, to znaczy, że musi go wziąć i za ten czas nie ma kasy.
sharkah

Postprzez szumski » 15 lis 2010, o 16:45

A co oznacza w piśmie MON: kampania wyborcza rozpoczyna się z dniem ogłoszenia rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów o zarządzeniu wyborów i ulega zakończeniu na 24 godziny przed dniem wyborów
DATA OGŁOSZENIA ROZPORZĄDZENIA

Aż nie śmiem pomyśleć. Trza aż z dwóch żołdów zrezygnować? KUPA KASIORY zwłaszcza, że składników ZUS w armiejnej pensji nie ma.
A cóż to będzie jak z poprzedniej kampanii z odsetkami każą zwracać :razz:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)