reklama wyborcza

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez MagdaN » 17 lis 2010, o 22:21

...a czy ktoś zamieszkujący okręg 4 dostał ulotki Alternatywy do skrzynki pocztowej?, bo poza banerami nic nie widziałam, ale na Pogodnym nie mieszkam:-) zatem biorę poprawkę że do nas nie dotarli, po wyliczeniu ile głosów maja u siebie?

pzdr. Magda
...a do mnie Anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem.
MagdaN

Postprzez Cielak » 17 lis 2010, o 22:45

no ja nie dostałem i z tego co wiem od sąsiadów to też nie.
Ja swoje na Pogodnym roznosiłem... Wszak to też moi wyborcy bez względu na to, że drogę już mają ;)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 17 lis 2010, o 22:48

milka napisał(a):A propo ulotek - to na debacie pada informacja o ulotki p. Muniak sprzed 4 lat. Nie ma jej na forum, choć miała być ?!
A podobno PO teraz ma takie same hasło wyborcze ?
Czy to prawda ?

Milka

Otóż droga Milko to nie jest prawda. "Razem po lepszą gminę" to hasło wyborcze PO sprzed 4 lat - wówczas zapisywane "Razem PO lepszą gminę". Hasło to na swoich ulotkach miał kandydat na wójta wystawiony przez PO. Natomiast pani Muniak miała hasło "W trosce o rozwój gminy". Prawdą jest natomiast, ze w drugiej turze pani Muniak wykorzystała hasło PO, na co (niestety) uzyskała zgodę i temu nikt nie przeczy.
Joanna Kajdanowicz

Postprzez Cielak » 17 lis 2010, o 22:49

kurcze, sorry, nawet nie zauważyłem, że to szanowna koleżanka małżonka tego posta napisała :) Wyszło na to, że sobie rodzinne pogaduszki na forum urządzamy :)

Ho ho, ho
w takim razie:
pożyczyłem od sąsiada wiertarkę ale już mu oddałem. To teraz pójdę i się upomnę że mi ją zabrał to niech odda...

dobre
Cielak

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 17 lis 2010, o 22:52

szer-szeń napisał(a):Gdzie podziały się te fajne hasła Platformy ze strony głównej??? :)

Kliknij na strzałkę pod zdjęciem Przemka Przewoźniczka.
Pozdrawiam
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szer-szeń » 17 lis 2010, o 23:50

Wysłuchałem i dawno się tak nie uśmiałem.Pozytywnie oczywiście. Gratuluję pomysłu.
Jeśli będziecie tacy pomysłowi również w rządzeniu gminą, to ja deklaruję, ze zagłosuję na PO. :)
szer-szeń

Postprzez Jendrula » 18 lis 2010, o 11:14

szer-szeń napisał(a):Kucharka może być mądrzejsza od niejednego magistra, alkoholik ma kłopoty z alkoholem, a z myśleniem może być wszystko okej.
Jeśli jednak kucharka jest głupia, a alkoholik wiecznie pijany to dopiero wtedy jest problem.
Jeśli coś wam w tej sprawie wiadomo to pierwsi rzućcie kamieniem.

Jeśli natomiast radni z Alternatywy wszyscy mieszkają na jednym osiedlu to nie ma takiej możliwości żeby ich nie ciągnęło do siebie.
Wolę radnego, który mieszka w moim okręgu.

Gdzie podziały się te fajne hasła Platformy ze strony głównej??? :)

Hej hej a kto z kandydatów jest alkoholikiem? I czy aktywnym czy też niepijącym alkoholikiem. A wg jakich kryteriów obrzucacie kogoś mianem "alkoholika". Mój kolega ze studiów zajmuje się terapią alkoholików i mogę wam dokładnie rozpisać katalog zachowań po których można poznać alkoholika... więc o kogo chodzi? ostożnie z takimi oskarżeniami bo krzywdę można zrobić :shoot:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Chotomowianin » 18 lis 2010, o 11:59

chyba opluwanie potencjalnych wyborców i nachalne wdzieranie sie na inny teren to nie najlepszy pomysł na kampanie.

Nad pozytywnymi cechami tych podobno lepszych to też bym tak nie przesadza a dodajac brak poszanowania dla człowieka bez wzgledu na jaki zawód wykonuje to jednak wolę tych swoich niż tzw "biznesmenów w klapkach " .....

pozdrawiam
Chotomowianin

Postprzez Cielak » 18 lis 2010, o 12:10

z tym alkoholem to poniżej pasa.
Ja mogę o sobie powiedzieć, że mam problem z alkoholem... nie mam kiedy się z sąsiadem napić drinka ;)

Co do reklamy werbalnej to jest super. Po Chotomowie jeździ samochód z głośnikiem i reakcje są zazwyczaj pozytywne - banany na buziach :)

Ja za to mam APEL DO WSZYSTKICH KOMITETÓW!!!!!
Uprzejmie proszę o nie praktykowanie zrywania plakatów wyborczych, bądź zaklejania konkurencji swoimi!
Ktoś wydał na to parę złotych. Ja osobiście jak złapię kogoś kto to robi, niezależnie kto i kogo będzie zaklejał od razu dzwonię na policję. Jeśli to będzie mój plakat, to pozywam do sądu i składam doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa - zniszczenie mienia. :shoot:

Wczoraj powiesiłem 40 plakatów, kandydatów PO na radnych oraz Przemka Przewoźniczka. Dzisiaj połowy już nie ma a na ich miejscu pojawiła się Pani Olga M. lub jej kandydaci.
Nie twierdzę, że Pani Olga robiła to osobiście i nie posądzam jej o to. Ale zapewne robił to ktoś kto ją "bezinteresownie" popiera.
Pani Olgo! Proszę Panią o sprawdzenie czy nie robi tego ktoś z Pani znajomych. Mam nadzieję, że nie ma Pani z tym nic wspólnego.

Nigdy nie zakleiłem niczyjego plakatu i tego nie zrobię, bo uważam to za nie etyczne i nie uczciwe oraz za wandalizm. Proszę wszystkie komitety o panowanie nad emocjami i komitetami poparcia.

Większość moich plakatów była powieszona na ogrodzeniach posesji, których właściciele mnie popierają i wyrazili zgodę na ich powieszenie. Nie muszę chyba nikogo uświadamiać, że zerwanie takiego plakatu jest naruszeniem czyjejś posesji i zniszczeniem mienia. Większość tych domów posiada ochronę, która w razie takiego przypadku będzie wzywana.

To naprawdę nie ładnie.
Cielak

Postprzez Jendrula » 18 lis 2010, o 12:20

Norbert głowa do góry, jesli zrywają twoje plakaty to znaczy że czują zagrożenie z twojej strony!
Jeszcze dwa dni nerwówki a potem... wszystko w rękach wyborców. Do dziś najwiecej reklam ma Olga Muniak i jej komitet. Są też profesjonalnie przygotowane. Gdybygminą tak zarządzała jak robi kampanię to bylibysmy w 7 niebie.
A co do drnika to sądze in w nocy z niedzieli na poniedziałek będziesz pić szampana, czuję to w kosciach wiec POWODZENIA ;D :D ;) :) :papa: :00: :viva:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)