reklama wyborcza

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Cielak » 18 lis 2010, o 22:32

No to już jest przegięcie!
Pod własnym domem!
Jeszcze 2 godziny temu wisiał tam mój plakat i już w cudowny sposób mam buzię Pani Olgi!!!

Ręce opadają...
Czy ja jestem aż taką konkurencją?
A przecież ja tylko na radnego startuję a nie na Wójta!
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez MagdaN » 18 lis 2010, o 22:47

hahaha, Pani Olga po prostu jest ładniejsza od Ciebie:-)
...a do mnie Anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem.
MagdaN

Postprzez Cielak » 18 lis 2010, o 23:12

Moje sąsiadki twierdzą co innego :P
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 08:57

Olena napisał(a):A u mnie w niedzielę chodziła (OSOBIŚCIE) Alternatywa.

Olena a gdzie Ty mieszkasz że taki zaszczyt Ciebie spotkał. Altenratywa w całym składzie ho ho
No chyba że na Kasztanowej - no to, w kontekście tego co na forum było ??

maja26 napisał(a):Ja bym jeszcze dodała
Znam Państwa kandydujących z Alternatywy - może nie osobiście ale wiem gdzie kto z Państwa mieskza itd.
I mnie jako mieszkanki okręgu 3 interesuje, czemu nie ma u Państwa nikogo z naszego okręgu. Wszyscy Państwo mieszkacie w okręgu nr 4. Proszę mi wybaczyć ale istnieje ryzyko iż będą Państwo dbali o interesy ... tylko nie swoich wyborców.
Uprzedzajac zarzuty, wiem że prawo tego Państwu nie zabrania, ale taka czysta ludzka uczciwość chyba podpowiada że coś tu jest nie tak. Nie znaleźli Państwo w naszym okręgu nikogo godnego do swego ugrupowania, czy chodzi o Państwa jako mieszkańców interesy.

miłego dnia życzę,
Maja

maja26 napisał(a):Było by chyba dobrze gdyby to tylko braki kadrowe spowodowały taki stan rzeczy. Myślę jednak, że to wersja optymistyczna. A nawet jeśli to wyborcom niech to da do myślenia przy oddawaniu głosów.... czy oby na pewno ten i ta radna zadba o moje sprawy - mieszkańca np ul.Kasztanowej. Ciekawe czy w ogóle wiedzą gdzie ta ulica jest?

Pozdrawiam,
Maja
milka

Postprzez Olena » 19 lis 2010, o 19:26

milka napisał(a): No chyba że na Kasztanowej - no to, w kontekście tego co na forum było ??

BINGO! Myślisz, ze to dlatego? W sumie można powiedzieć, że cały Chotomów zwiedzili - od Pogodnego po Olszewnicę ;) I żeby doprecyzować - w całym "mojookręgowym" składzie. Nie powiem - dobre wrażenie robili :) Nie wiem gdzie zostawili samochód ale po mojej ulicy dzielnie na piechotkę brnęli ;)
Olena

Postprzez Janusz » 19 lis 2010, o 20:13

Witam wszystkich
W związku z tym, że za kilka godzin kampania dobiegnie końca chciałbym przed godziną 0-00 podziękowac wszystkim moim kontrkandydatom za pozytywną kampanię. Zaklejanie pojedyńczych plakatów szczególne na tablicach mających wymiary może dwóch lub trzech plakatów nie wydaje mi się aż takim występkiem. Jednocześnie zobowiązuje się do jak najszybszego usunięcia moich plakatów.
Załączniki
Janusz.jpg
Janusz.jpg (7.27 KiB) Przeglądane 6759 razy
Kandydat do Rady Powiatu Legionowskiego Nr 2 z listy Platformy Obywatelskiej
Janusz

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)