reklama wyborcza

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez szumski » 17 lis 2010, o 16:27

szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Oleo » 17 lis 2010, o 16:32

ojej, to mieszkańcy osiedla "pogodne" są aż tak pożądani? Przecież to bzdura - po co w rejonie 3 radny spoza tego rejonu? Szkoda, że mieszkańcy np. Kielc ich nie poprosili o pomoc, może i tam mogli by się sprawdzić w samorządzie?

Mario
Oleo

Postprzez jablonka » 17 lis 2010, o 19:38

...ci chociaż mieszkają w Chotomowie, a taki np kandydat p. Gizmajer nawet nie zdążył się na dobre wprowadzić a już został kandydatem na radnego. Czyżby alternatywa miała takie słabą kadrę, że wystawia osoby z przypadku. Jak ktoś kto zupełnie nie zna naszych problemów ma byc nszym reprezentantem w radzie gminy. D
jablonka
jablonka

Postprzez Oleo » 17 lis 2010, o 20:57

dobrze zrozumiałem? mamy kandydatów na radnych, co nawet w Chotomowie nie mieszkają????

Mario
Oleo

Postprzez alojzy » 17 lis 2010, o 21:26

Tak kochani Jabłonna i Chotomów są już podzielone, teraz trzeba ugruntować podziały w samym Chotomowie i dalej będzie jak było. Jasne, że lepszy jest radny alkoholik lub kucharka byle z mojego okręgu, niż rozsądny sąsiad mieszkający trzy ulice dalej ale we wrogim okręgu.
alojzy

Postprzez jablonka » 17 lis 2010, o 21:31

Niestety tak, ale jest to zgodne z prawem, bowiem wystarczy meldunek, w żadnych przepisach, nie zobowiązuje się radnego do mieszkania w miejscowości, w której pełni mandat radnego. Jeszcze miesiąc temu ten Pan nawet nie był zameldowany w chotomowie ale radnym na pewno będzie prima sort ;D
jablonka
jablonka

Postprzez Oleo » 17 lis 2010, o 21:33

@alojzy
a na cholerę mi kandydat, co mieszka w innym rejonie? Może powinniśmy se radnych z Chin ściągnąć, tam jest masa mądrych i pracowitych ludzi, nie?

Mario
Oleo

Postprzez szer-szeń » 17 lis 2010, o 21:44

Kucharka może być mądrzejsza od niejednego magistra, alkoholik ma kłopoty z alkoholem, a z myśleniem może być wszystko okej.
Jeśli jednak kucharka jest głupia, a alkoholik wiecznie pijany to dopiero wtedy jest problem.
Jeśli coś wam w tej sprawie wiadomo to pierwsi rzućcie kamieniem.

Jeśli natomiast radni z Alternatywy wszyscy mieszkają na jednym osiedlu to nie ma takiej możliwości żeby ich nie ciągnęło do siebie.
Wolę radnego, który mieszka w moim okręgu.

Gdzie podziały się te fajne hasła Platformy ze strony głównej??? :)
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, o 21:58 przez szer-szeń, łącznie edytowano 1 raz
szer-szeń

Postprzez Oleo » 17 lis 2010, o 21:58

szer-szeń napisał(a):Jeśli natomiast radni z Alternatywy wszyscy mieszkają na jednym osiedlu to nie ma takiej możliwości żeby ich nie ciągnęło do siebie.

To ci kandydaci Alternatywy z mojego rejonu tez mieszkają na pogodnym??? W pale sie nie mieści, jak ci państwo próbują nas w konia robić.

Mario
Oleo

Postprzez jablonka » 17 lis 2010, o 22:14

zgodnie z hasłem " nie stawiamy na przypadkowych ludzi, Stawiamy na ludzi sprawdzonych", ciekawe tylko w czym, chyba w układach
jablonka
jablonka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)