Dookoła Nas - wersja PO - okrojona, przez kogo ?

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Nawiązując do wypowiedzi Pani Joanny Kajdanowicz

Postprzez MARIUSZ_RUDNICKI » 19 lis 2010, o 21:57

Szanowna Pani Joanno
Wszystko jest prawdą to co Pani pisze ale proszę mi wyjaśnić i wszystkim zainteresowanym co by było gdybym to ja wykupił sobie nakład pewnej poczytnej znanej gazety np. gazeta wyborcza?? Wymienił w niej środek na dowolny dogodny wg moich uważań i zaczął rozpowszechniać?:-) Czy to nadal byłaby gazeta wyborcza? Czy raczej już zupełnie inna lecz pod szyldem pierwotnej?
Z wyrazami szacunku Mariusz Rudnicki Jedność Chotomowa 2010 kandydat do rady gminy Jabłonna okręg wyborczy nr 4
Pozdrawiam Serdecznie
P.S.
Nie niszczę niczyich plakatów gdyż zdaję sobie sprawę ile to kosztuje kogoś pracy i poświęcenia bo sam się reklamuję...
MARIUSZ_RUDNICKI

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 19 lis 2010, o 22:43

Mariusz (wybacz bezpośredni zwrot, ale na forum wszyscy jesteśmy po imieniu), nie mówimy o wymianie części gazety, tylko wkładki reklamowej. A że jest to odrębny byt świadczy nawet odrębna numeracja stron.
Nie zarzucam akurat Tobie, ani nikomu po nazwisku niszczenia plakatow, bo poza wspomnianymi panami nie złapałam nikogo za rękę. Ale faktem jest, że plakaty Przemka Przewoźniczka i kandydatów z PO w chwilę po ich zawieszeniu są zrywane (nie twierdzę że wszędzie) lub zaklejane plakatami konkretnego komitetu wyborczego i konkretnego kandydata na wójta. Na dowód zrobiłam nawet zdjęcie, na którym widać plakat konkurencyjnego komitetu spod którego wystaje plakat PP. Nie wiem czy bywasz w Tokaju, ale jeśli tak, to z pewnością widziałeś, co stało się z banerem Alternatywy dokładnie następnego dnia po jego zawieszeniu. W niedzielę, jak szłam do kościoła spotkałam Mariusza wieszającego baner, a w poniedziałek rano jadąc do pracy zobaczyłam ten baner zniszczony. Mówią, że to prawo kampanii, ale koledzy z PO wieszając swoje plakaty dbali o to, by powiesić je obok, a nie zamiast plakatów konkurentów.
Joanna Kajdanowicz

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 22:49

Joanno, to nie była wkładka reklamowa, tylko wyjęliście cztery strony gazety pt. Wydanie Specjalne Dookoła Nas. Spokojnej nocy.
milka

Postprzez agnieszka » 19 lis 2010, o 22:49

A ja myślałam , że "Dookoła Chotomowa " to gazetka niezależna.
Kiedyś przekonywała mnie o tym Eliza.
Pozdrawiam
K.S
agnieszka

Nawiązując do wypowiedzi Pani Joanny Kajdanowicz

Postprzez MARIUSZ_RUDNICKI » 19 lis 2010, o 22:57

hmm
Asiu wybacz że pozwalam sobie tak zwracać do ciebie mimo że nie byliśmy sobie przedstawieni...mam wydanie gazety w wydaniu PO no i tak się składa że nie jest to kwestia jedynie wymiany wkładki reklamowej-wkładka że sobie jest normalna sprawa-ktoś dopłacił więc wydawca ją dołożył. Moją uwagę przykuł fakt następujący-skok w numeracji stron...
po stronie 4 jest zaraz 9...wydawca raczej takiej gafy nie popełnia...a moje ogłoszenie widniało wraz z innym kandydatem na stronie 8. Moim skromnym zdaniem to już nie jest kwestia wymiany wkładki tylko ingerencja w treść wydania.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
MARIUSZ_RUDNICKI

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 19 lis 2010, o 23:02

Myślę, że pozostaniemy każdym przy swoim zdaniu i niech tak będzie. Ponieważ zbliża się cisza wyborcza, to życzę jeszcze wszystkim kandydatom jak najwięcej głosów i powodzenia. Sądzę, że już większość z nas zdecydowala na kim "krzyżyk postawić" ;) , więc do dzieła. Tak naprawdę ważne jest, aby jak najwięcej osób zagłosowało, bo to będzie oznaczać, że społeczeństwo robi nam się coraz bardziej obywatelskie.
Pozdrawiam
Joanna Kajdanowicz

Postprzez MARIUSZ_RUDNICKI » 19 lis 2010, o 23:19

Zdecydowanie tak. Uważam że każdy powinien iść i zagłosować a nie potem narzekać. Nie rozumiem też postawy kiedy ktoś twierdzi że jego głos się nie liczy. Każdy głos się liczy a dzień wyborów jest to jedyny i niepowtarzalny moment żeby wyrazić swoje zdanie więc niech każdy je zamanifestuje głosując w niedzielę. Do zobaczenia na wyborach...
A Pani Joannie dziękuję bardzo z tego miejsca za przemiłą i jakże konstruktywną wymianę poglądów-pozdrawiam serdecznie. A teraz już cisza...wyborcza koniec agitowania niech wyborcy mają chwilkę spokoju na refleksje i przemyślenia.

Z wyrazami szacunku Mariusz Rudnicki Jedność Chotomowa 2010 Okręg Wyborczy Nr 4
MARIUSZ_RUDNICKI

Re: Nawiązując do wypowiedzi Pani Joanny Kajdanowicz

Postprzez Jendrula » 20 lis 2010, o 09:05

MARIUSZ_RUDNICKI napisał(a):Szanowna Pani Joanno
Wszystko jest prawdą to co Pani pisze ale proszę mi wyjaśnić i wszystkim zainteresowanym co by było gdybym to ja wykupił sobie nakład pewnej poczytnej znanej gazety np. gazeta wyborcza?? Wymienił w niej środek na dowolny dogodny wg moich uważań i zaczął rozpowszechniać?:-) Czy to nadal byłaby gazeta wyborcza? Czy raczej już zupełnie inna lecz pod szyldem pierwotnej?
Z wyrazami szacunku Mariusz Rudnicki Jedność Chotomowa 2010 kandydat do rady gminy Jabłonna okręg wyborczy nr 4
Pozdrawiam Serdecznie
P.S.
Nie niszczę niczyich plakatów gdyż zdaję sobie sprawę ile to kosztuje kogoś pracy i poświęcenia bo sam się reklamuję...

Mariusz!
Przeczytaj jeden z moich postów-właśnie z Wyborczą kiedyś kosiłem konkurencję- to PRYWATNA gazeta i jej wydawca robi co chce w ramach prawa. Jesli wyczuł w tym interes bo na co dzień cieniutko przędzie to zgodził sie na dodruk gazety z insertem bo to JEGO gazeta a nam tyle do tego co nic. Rozumiem wsciekłość innych kandydatów/zwolenników bo sprytem Po ubiegła innych a pomysł tak prosty jak budowa cepa.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez MARIUSZ_RUDNICKI » 20 lis 2010, o 09:23

Jendrula!
Nikt nie ma do nikogo żalu że ktoś sobie dodrukował gazety z własną wkładką chodzi o co innego co jednoznacznie podkreślam w swoim poście z dnia 19-11-2010 g 22:57 adresowanym do Pani Joanny Kajdanowicz
cyt.
,,hmm
Asiu wybacz że pozwalam sobie tak zwracać do ciebie mimo że nie byliśmy sobie przedstawieni...mam wydanie gazety w wydaniu PO no i tak się składa że nie jest to kwestia jedynie wymiany wkładki reklamowej-wkładka że sobie jest normalna sprawa-ktoś dopłacił więc wydawca ją dołożył. Moją uwagę przykuł fakt następujący-skok w numeracji stron...
po stronie 4 jest zaraz 9...wydawca raczej takiej gafy nie popełnia...a moje ogłoszenie widniało wraz z innym kandydatem na stronie 8. Moim skromnym zdaniem to już nie jest kwestia wymiany wkładki tylko ingerencja w treść wydania.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru,,

Pozdrawiam cię serdecznie
MARIUSZ_RUDNICKI

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)