Dookoła Nas - wersja PO - okrojona, przez kogo ?

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Dookoła Nas - wersja PO - okrojona, przez kogo ?

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 11:33

Piszę tu bo to moim zdaniem skandal.
Panowie z PO rozdawali dziś okrojoną wersję 101 numeru gazety.
Okrojoną o informacje o Kontrkandydatach !!!
Czytelnicy gazety szukajcie w sklepach pełnej wersji, bądź czytajcie na stronie.
Nie dajcie sobą manipulować !

Milka
milka

Postprzez Jendrula » 19 lis 2010, o 11:37

Rozdawali dziś na stacji PKP! wraz z INSERTEM -kolorową wkładką w środku z reklamą wyborczą, potem w Wawie w Metrze zaatakował mnie kandydat PIS Pan Bielecki . Widac kampania przyśpiesza :D
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez maja26 » 19 lis 2010, o 11:42

A masz reklamę Pani Munika i KKW Zmiajmy Razem i Razem dla przyszłości, Adama Krzyżanowskiego itd.
Czy tylko P. Przewoźniczka - wkładkę?

Maja
maja26

Postprzez Jendrula » 19 lis 2010, o 11:49

tylko PO w formie wkładki, w gazecie jest wszystko, wiec kwestia czy uzgodnili z Wydawcą taki wyborczy insert. Za kase mozna to zrobić
Jendrula

Postprzez sikora » 19 lis 2010, o 11:51

ja też dostałam wraz z wyjaśnieniem, że to gazety, za których dodruk PO zapłaciła ze swojego funduszu wyborczego. wcale się im nie dziwie, ze ze swojej kasy na kampanię nie chcą reklamować kontrkandydatów
inni też mogli zapłacić, dodrukować i rozdawć, zamiast teraz pałać świętym oburzeniem
a kto chce obejrzeć wszystkie reklamy wyborcze, to parę metrów dalej w Feniksie i Tokaju są gazety dostarczone rpzez redakcję z pełną wkładką
więc bez przesady
sikora

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 11:55

A mnie nikt nie tłumaczył że to wersja okrojona za którą płaciło PO z własnych środków!!!!
Ja tam bym takiej okrojonej wersji nie chciała.

A czemu w takim razie PO nie daje swoich ulotek - to by było uczciwe.
A tak to oszukują ludzi i już !!

Milka
milka

Postprzez Jendrula » 19 lis 2010, o 12:04

Milka- jesli tak uzgodnili z wydawcą to jest OK a ty i tak zagłosujesz na Swoich kandydatów bo przecież wierzymy iż wszyscy dokonują świadomych wyborów.
Kiedyś zamówiłem reklamę-insert w wyborczej z 3 miesięcznym wyprzedzeniem z warunkiem iż w TYM wydaniu nie będzie reklamy konkurencji. Firma za to SŁONO zapłaciła ale efekt był bo nie mozna było porównać naszej oferty z konkurencyjną więc "byliśmy najlepsi".
Każdy może tak zrobić a widac tylko PO POdchwyciło POmysł. Traktuję to jako przejaw sprytu a nie oszustwa. Nie ma co sie oburzać
Jendrula

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 12:05

A czy kolportarz takiej okrojonej wersji to z wydawcą był uzgodniowny ?
milka

Postprzez Cielak » 19 lis 2010, o 13:05

Poza tym jeszcze raz powtórzę. Nikt nie ingerował w treść samej gazety. Jest to ta sama gazeta. Zmieniła się jedynie wkładka. Zapłaciliśmy za dodruk ale z naszą wkładką.
Faktycznie wielka afera.
Szkoda, że nikt tak nie krzyczał i problemu nie robił ze znikających lub zaklejanych plakatów. To już jest niszczenie mienia, ale oczywiście przecież nic złego się nie dzieje.... a skąd...

Każdy ma jakiś pomysł na kampanię.
Jeden drukuje ulotki inny plakaty czy banery a inny ma pomysł na ich zrywanie lub zaklejanie. Jeszcze inny ma możliwość pochwalenia się w Wieściach z naszej gminy a inni nie mają.
Przestańmy szukać dziury w całym...
Kogoś po prostu boli, że ktoś wpadł na dobry pomysł reklamy wyborczej :)
Ostatnio edytowano 20 lis 2010, o 17:08 przez Cielak, łącznie edytowano 1 raz
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Astrabas » 19 lis 2010, o 13:22

Witam serdecznie,

Jestem zaskoczona takim podejściem do tematu.

Nie wiem czemu Twoje plakaty ktoś niszczy nie analizuję tego gdzie je wieszasz itd.
Koło mnie wiszą plakaty rożnych ugrupowań i wiszą - jakoś u nas nikt ich sobie nie niszczy. Sama swoje plakaty wieszam i wiszą. Nawet Wasz kandydat do Rady powiatu zwisł na każdym prawie słupie koło mojego domu kilka dni temu i jest cały czas. Co innego na tablicach ogłoszeniowych - tam to co godzina co innego ale każdy ma do niej prawo!!!! Moje plakaty też non stop znikają -do tablicy każdy ma prawo.

Chyba to nie do końca zmieniła się wkładka!!! Wyciągacie z gazety - z dodatku wyborczego 4 środkowe strony - i to nie ŻADNA WKŁADKA.

Jeśli Panowie macie takie pomysły na kampanię i jeszcze uznajecie że to działanie ok , to ja się Was boję w RG. Tam też powiecie, że jak było tak przez 4 lata to czemu teraz my mamy to zmienić. Bo to co teraz napisałeś to właśnie tak - jak ktoś robił źle to czemu my nie mamy prawa.

dobrze że ta kampania się już kończy bo jeszcze wiele złego mogło by wyjść ...

Pozdrawiam,
Astrabas

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)