KAMPANIA - SRAMPANIA

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

KAMPANIA - SRAMPANIA

Postprzez abakusso » 19 lis 2010, o 18:25

Nie chcę pisać tutaj o polityce a o ludziach...

Być może przeceniam miejscowość w której mieszkam...
Na prawdę szczęśliwy byłem wyprowadzając się z brudnej Warszawy. Oczywiście w czasie wyborów z idylli budzą mnie ludzie, którzy rzekomo chcą reprezentować moje interesy a w gruncie rzeczy mają w głębokim poważaniu mnie, moją prywatność oraz miejsce w którym mieszkam.
Oczywiście nie mam tutaj na myśli miejsc do tego przeznaczonych tj. billboardów, tablic ogłoszeń, w ostateczności skrzynek pocztowych.
Mam na myśli takie działania jak:

1. ŚMIECIARZE - Tapetowanie plakatami wyborczymi tablic ogłoszeń z drugiej strony. Jako pierwszy w poprzednich Eurowyborach GRABIEC przeszedł samego siebie - jego paskudna, wyplastikowana w fotoszopie facjata śni mi się do dziś.

2. POGWAŁCENIE PRYWATNOŚCI - "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI" - wychodzę sobie przed dom a tutaj, w niedalekiej odległości furtki, na drzewku po wewnętrznej stronie ogrodzenia na haczyku dynda zafoliowane kolorowe śmiecisko. Zastanawiam się jakiej tyczki czy kija komitent wyborczy użył aby aż tak daleko włożyć to ogłoszenie. Dobrze, że mi go nie włożyli w ***** abym sobie ich dobrze zapamiętał. I tak zapamiętałem.

3. SAMOGRAJĄCE REKLAMY WWW - "Nie chcesz być ze zmartwienia chory, idź na wybory (...)" Rymy częstochowskie w wykonaniu PO.
Panie Krzysztofie adminie - ŻENADA. Jeśli Pan tego nie wie, to zgodnie z wytycznymi IAB nie powinno stosować się tego typu reklam - nawet takie byle wp, onet, gazeta itp - już tego nie robią.

4. Tablice - te mniej mi przeszkadzają... ale zobaczymy jak będzie ze sprzątaniem po wyborach. Tych, którzy będą liczyć na to, ze samo się posprząta (zgnije/skompostuje) zapamiętam na przyszłość.

Na całe szczęście - i tu moje zdziwienie - stwierdzam, że PIS, który tak w mediach mnie irytuje, w naszej gminie jest nie zauważalny :)

Z utęsknieniem wyczekuję niedzieli i zakończenia całej tej farsy!
Z drugiej strony się cieszę, że niektórzy pokazują jak głęboko mają nas w ****/ poważaniu.
JA NIE GŁOSUJĘ NA ŚMIECIARZY
abakusso

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)