Powyborcze podziękowania

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Powyborcze podziękowania

Postprzez Cielak » 22 lis 2010, o 09:06

Żeby nie pisać w wątku gdzie gratuluję wygranej Pani Oldze, założyłem oddzielny.

milka
przykro mi ale mnie tam nie ma :)

Dostałem 175 głosów i za wszystkie bardzo dziękuję.
Bardzo się cieszę, że postanowiło mi zaufać tak dużo osób.
Nie wystarczyło to niestety aby dostać się do RG.
Pomimo tego, że nie jestem radnym (a taki przecież był cel) muszę wam powiedzieć, że w obecnej sytuacji nie żałuję.

Przewaga jaką uzyskała Pani Olga i jej kandydaci pokazuje, że wyborcy postanowili jej zaufać i dali jej wręcz wolną rękę. Z takim składem rady Pani Olga może zrobić wszystko co zechce i pomimo iż miałem innego kandydata, życzę Jej jak najlepiej (czyli jak najlepiej dla nas).

W okręgu 4 wygrała bezkonkurencyjnie Pani Saks, na drugim miejscu chyba Pan Grzybek a po nim Pani Jezierska.

W 3 Pani Majewska, Czyżewska i nie Pamiętam kto jeszcze. (Panie Witku! Jak to się stało?)

Gratuluję sukcesu Pani Czyżewskiej w okręgu 3.
Gratuluję też świetnego wyniku Machnasiowi!

Generalnie w większości okręgów zwyciężyły komitety Pani Olgi Muniak, więc będzie mogła rządzić bez jakichkolwiek głosów sprzeciwu.
Widać mieszkańcy postanowili dać Pani Oldze dokończyć to co zaczęła.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez MISIO » 22 lis 2010, o 09:14

Dziękuję :) Wszystkim, którzy weszli do Rady Gminy serdecznie gratuluję :)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez milka » 22 lis 2010, o 09:17

oj powiem szczerze naprawdę skad takie wyniki ....

Pozostawje nam wierzyć że te wybory były uczciwe ale jakoś się mocno zastanawiam.....

Trudno - widać ludziom odpwoieda to co jest bo że coś nam się przez 4 lata zamieni to niestety nie ma co liczyć.
milka

Re: Powyborcze podziękowania

Postprzez maja26 » 22 lis 2010, o 09:26

Cielak napisał(a):Żeby nie pisać w wątku gdzie gratuluję wygranej Pani Oldze, założyłem oddzielny.

W 3 Pani Majewska, Czyżewska i nie Pamiętam kto jeszcze. (Panie Witku! Jak to się stało?)

Pani Majewska - w obecnej RG zadziałała to i teraz się wykaże zapewne :)

Maja
maja26

Re: Powyborcze podziękowania

Postprzez Astrabas » 22 lis 2010, o 09:41

Cielak napisał(a): b

Norbercie - a może ta 3 osoba to Pani Gontarska ?

Pozdrawiam,
Monika
Astrabas

Postprzez Cielak » 22 lis 2010, o 09:48

Tak, Pani Gontarska, czyli KW OM.
Cielak

Postprzez maja26 » 22 lis 2010, o 09:52

o no to super
Maja
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, o 10:31 przez maja26, łącznie edytowano 1 raz
maja26

Postprzez świstak » 22 lis 2010, o 09:53

Cielak a ja tak w Ciebie wierzyłam :-)

Mnie się wydaje, że wiele osób, które głosowały po prostu nie za bardzo się orientują w polityce gminnej. Pani wójt to jedyna osoba którą znają więc stąd takie wyniki
świstak

Postprzez Cielak » 22 lis 2010, o 09:57

Słuchajcie,
nie ma co się załamywać.
Trzeba dostrzec plusy :)
1. Pani Wójt już nie będzie mogła się zasłaniać, że jej ktoś kłody pod nogi rzuca
2. Będziemy mieli o czym pisać
3. Z forum zniknie (aż do kolejnych wyborów) sporo nick'ów, które siały zamęt, bo już spełnione zadanie :)
4. Może faktycznie teraz Pani Olga zrobi to co zawsze obiecywała

pomyślcie!
Może faktycznie za 4 lata będziemy mieli wodociąg, kanalizację, szkołę, chodniki, drogi, latarnie...
Ma obecnie wszystko czego potrzeba. Nikt jej nie będzie przeszkadzał. Wiem, że to brzmi w moich ustach na jakąś abstrakcję, ale szanując głos wyborców i wierząc w jego słuszność, staram się znaleźć tu jakąś logikę i pozostaje mi wierzyć że się myliłem.

Aczkolwiek!
Krytyka i patrzenie na ręce to też narzędzie demokracji i wierzę a nawet jestem pewien, że forum dalej będzie spełniało swoją rolę.
Jeśli by się okazało, że zacznie się spełniać czarny scenariusz, to trzeba będzie zrobić co się da, żeby za 4 lata było inaczej.

Pozdrawiam.
P.S.
Świstak, dziękuję i przepraszam :)
Cielak

Postprzez MagdaM » 22 lis 2010, o 10:12

Ja jestem rozczarowana tym, że nie ma nikogo z Dąbrowy. Uważam, że okręg nr 4 powinien być podzielony w przyszłości na dwa okręgi bo Pogodne leży np. od nas stanowczo za daleko.
Nie może być tak dużej rozpiętości kilometrowej w jednym okręgu...chyba, że ktoś przyjmie wreszcie sprawiedliwą zasadę kolejności robienia naszych dróg... pisałam o tym w watku "Walka o drogi i podatki" pod "Aktualności Chotomowskie" - może nowi radni jednak się nad tym problemem głebiej zastanowią...??? :)
MagdaM

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)