Nowe przystanki dla linii 723, 731, 801 i N63

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Nowe przystanki dla linii 723, 731, 801 i N63

Postprzez Igor Krajnow » 6 gru 2010, o 20:55

W związku z utrudnieniami związanymi z przebudową drogi krajowej 61 w Legionowie, od 7 grudnia (od początku kursowania linii dziennych) do odwołania, uruchomione zostaną nowe przystanki SZARYCH SZEREGÓW 01 i 02 w Jabłonnie obowiązujące na trasach linii 723, 731, 801 i N63 jako warunkowe.

Wiadomość może niezbyt spektakularna na początek, ale zamierzam w ten sposób również informować użytkowników forum o zmianach w komunikacji na terenie gminy. Te informacje są również, wcześniej lub później publikowane również na stronie oficjalnej ZTM, ale wychodzę z założenia, że lepiej poinformować o dwa razy za dużo niż o raz mało :-)
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Olena » 6 gru 2010, o 21:27

Pomimo tego, iż sama z komunikacji publicznej nie korzystam codziennie (chętnie bym korzystała tylko jakoś trasy przejazdu nam się z ZTM nie zgrywają ;) ) bardzo się cieszę, że podajesz takie informacje. Raz na jakiś czas jednak wsiadam w autobus miejski i dobrze wiedzieć, że są jakieś zmiany :)
Olena

Postprzez Igor Krajnow » 6 gru 2010, o 21:34

Olena napisał(a):bardzo się cieszę, że podajesz takie informacje.

Dobrze wiedzieć, że to jednak dobra praktyka. Jutro powinienem podać szczegóły dotyczące rozkładu nowego kolejowego. Wprawdzie KM już coś wrzuciły na stronę, ale niestety to nie jest to co wejdzie w życie.
Ostatnio edytowano 13 sty 2011, o 09:42 przez Igor Krajnow, łącznie edytowano 1 raz

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez sharkah » 6 gru 2010, o 23:45

Mam nadzieję, że ten rozkład to ściema, bo jest kiepski :(

Co z tego, że więcej kartek ma ten pdf, jak na kartce mniej kolumn i na dodatek zdublowane kursy pokazane, bo raz skm jedzie tylko do Legionowa a innym razem do Wieliszewa :razz: Pociągów chyba wcale więcej nie jeździ i na dodatek godziny kursowania kiepskie, zniknął pociąg parę minut po 18stej, którym mój mąż zwykle wracał :?

A czy ktoś się może orientuje, kiedy na naszej trasie będzie już normalny rozkład, a nie ciągle tymczasowy, zmieniany co miesiąc?
sharkah

Postprzez Gość » 7 gru 2010, o 12:40

sharkah napisał(a):A czy ktoś się może orientuje, kiedy na naszej trasie będzie już normalny rozkład, a nie ciągle tymczasowy, zmieniany co miesiąc?

Tak naprawdę mają już opóźnienie :-( Do końca bieżącego roku mieli "wyjść" z remontem za Nasielsk. Dopiero jak tak się stanie to pociągi do nas będą kursować normalnie. Prawdopodobnie skończą dopiero w połowie roku. Prawdopodobnie, co znaczy, że znów mogą się opóźnić.

Rozkład, który wejdzie w życie 12 grudnia, będzie niestety obowiązywał tylko do 9 stycznia. Potem będziemy musili się od nowa uczyć. Następny będzie dopiero dłuższy bo będzie obowiązywał od 10 stycznia do 28 lutego. Ale niestety dopóki nie "wyjdą" za Nasielsk sytuacja nie ulegnie poprawie.
Gość

Postprzez Igor Krajnow » 7 gru 2010, o 12:41

To pisałem ja, tylko zapomniałem się zalogować :-)

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez sharkah » 7 gru 2010, o 13:00

Właśnie tak mi się zdawało, że kiedyś czytałam o końcówce 2010 jako terminie na zakończenie modernizacji naszego odcinka... Szkoda, że nie udało im się dotrzymać terminu i ciągle musimy się męczyć z tymczasowymi rozkładami, opóźnieniami pociagów, itp...
sharkah

Postprzez Gość » 7 gru 2010, o 13:08

powtórze po raz tysieczny- nas pasażerów może uratować tylko bankructwo PKP i jej rozpączkowanych spółek. i Skończą sie problemy zamknietego przejścia, schowanych kasowników, brudnych kibelków i tymczasowych rozkładów jazdy. Im prędzej tym lepiej, także dla pracowników kolei. :razz:
Gość

Postprzez Igor Krajnow » 8 gru 2010, o 11:06

Nowy, kompletny rozkład jazdy linii S9 i KM9 znaleźć można TU. KM też umieściły go na swojej stronie internetowej. Sprawdziłem. To już jest to co wejdzie w życie.

Dla pasażerów z Chotomowa nie ma zbyt dużych zmian. Dla osób jadących do Warszawy między 7 a 8 pociągi będą o: 7.20 i 7.45. Powrót też będzie wyglądał podobnie. Przesunięte zostaną tylko godziny: 16.45, 17.21 i 18.16.

Największe zmiany odczują pasażerowie dojeżdżający do Warszawy z Legionowa. Pociągów linii S9 będzie znacznie więcej.

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Igor Krajnow » 8 gru 2010, o 11:08

Jeszcze słówko odnośnie nowych przystanków przy Szarych Szeregów w Jabłonnie. Były skargi od mieszkańców Jabłonny, że nie są odśnieżone. Interweniowałem w urzędzie gminy. Zobowiązali się do załatwienia sprawy. Przypilnuję!

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Następna strona

Powrót do Kącik Radnego