Nowe przystanki dla linii 723, 731, 801 i N63

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Postprzez jablonka » 8 gru 2010, o 13:40

Mam pytanko odnośnie przystanków Szarych Szeregów, czy na pewno już działają, bo wczoraj jadąc 723 niestety autobus pomimo wciśnięcia na żądanie nie zatrzymał się, w związku z czym następny przystanek był dopiero przy targu. Przebieżki są zdrowe ale nie koniecznie w taka pogodę :-) Natomiast może odśnieżony to za szumne słowo, ale przez środek chodnika ktoś łopatą przejechał, także w porónaniu do tego co było nie jest źle.
jablonka
jablonka

Postprzez Igor Krajnow » 8 gru 2010, o 22:13

jablonka napisał(a):Mam pytanko odnośnie przystanków Szarych Szeregów, czy na pewno już działają, bo wczoraj jadąc 723 niestety autobus pomimo wciśnięcia na żądanie nie zatrzymał się, w związku z czym następny przystanek był dopiero przy targu. Przebieżki są zdrowe ale nie koniecznie w taka pogodę :-)

Działają. Jeśli kierowca się nie zatrzymał, proszę o konkretny sygnał - np. mailem na adres ztm@ztm.waw.pl (wtedy to będzie miało drogę oficjalną) z podaniem godziny rozkładowej, miejsca zdarzenia itp. Wtedy ZTM nałoży na przewoźnika karę. A przewoźnik już odpowiednio pouczy swojego pracownika.
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez jablonka » 9 gru 2010, o 13:05

...wczoraj ponownie wysiadałam na tym przystanku. Tym razem kierowca się zatrzymał, chociaż "zapowiadacz" mówił następny przystanek Sobieskiego" i już myślałam że znowu ZTM zrobił mnie " w karolka". Jesli chodzi o odśnieżanie, to chodnik, idąc od strony urzędu do przystanku odśniezony był elegancko, natomiast od przystanku do ul. Szarych Szeregów już nie. Ale śnieg już sam się ubił więc nie było problemu. Dziwi tylko kierunek odśnieżania, bo osoby wysiadające na tym przystanku idą raczej właśnie w kierunku szarych szeregów. Przeciwny kierunek to tylko pola, a jeśli ktoś podąża do Obi lub Kauflanda to wysiadł by raczej na przystanku Pałac bo stamtąd bliżej.
jablonka
jablonka

Postprzez Igor Krajnow » 9 gru 2010, o 17:52

jablonka napisał(a):Tym razem kierowca się zatrzymał, chociaż "zapowiadacz" mówił następny przystanek Sobieskiego" i już myślałam że znowu ZTM zrobił mnie " w karolka".

Tu akurat wytłumaczenie jest proste. Decyzja o uruchomieniu przystanków zapadła bardzo szybko i nie zostały jeszcze dograne zapowiedzi, ale to zostanie uzupełnione.

jablonka napisał(a): Jesli chodzi o odśnieżanie, to chodnik, idąc od strony urzędu do przystanku odśniezony był elegancko, natomiast od przystanku do ul. Szarych Szeregów już nie. Ale śnieg już sam się ubił więc nie było problemu. Dziwi tylko kierunek odśnieżania, bo osoby wysiadające na tym przystanku idą raczej właśnie w kierunku szarych szeregów. Przeciwny kierunek to tylko pola, a jeśli ktoś podąża do Obi lub Kauflanda to wysiadł by raczej na przystanku Pałac bo stamtąd bliżej.

Widocznie zadziałał tu syndrom urzędnika, który - jak mu się palcem nie pokaże co ma robić - nie wykaże się sam żadną inwencją. Poprosiłem urzędników o odgarnięcie śniegu z przystanku i to zrobili. Szkoda, że nie zrobili wiele ponad to...

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez jablonka » 4 sty 2011, o 09:33

Igor, czy wiesz może na jak długo uruchomione zostały przystanki Szarych Szeregów i czy jest szansa że po zakończeniu przebudowy ul. Zegrzyńskiej dalej będą funkcjonować. Bo chyba nie po to zaprojektowano zatoki autobusowe i ustawiono wiaty żeby uruchamiać te przystanki tylko czasowo.
jablonka
jablonka

Postprzez Igor Krajnow » 4 sty 2011, o 10:36

jablonka napisał(a):Igor, czy wiesz może na jak długo uruchomione zostały przystanki Szarych Szeregów i czy jest szansa że po zakończeniu przebudowy ul. Zegrzyńskiej dalej będą funkcjonować. Bo chyba nie po to zaprojektowano zatoki autobusowe i ustawiono wiaty żeby uruchamiać te przystanki tylko czasowo.

Planujemy, że zostaną również po zakończeniu przebudowy Zegrzyńskiej.

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Radnego