Strona 1 z 1

Podziękowanie

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 08:06
przez agata122
Dziękuję p.radnemu Igorowi za udział w zebraniu wiejskim wsi Jabłonna. Dziękuję za zainteresowanie się problemami naszych mieszkańców.
sołtys Jabłonny Agata Lindner

Re: Podziękowanie

PostNapisane: 20 paź 2011, o 13:45
przez Igor Krajnow
agata122 napisał(a):Dziękuję p.radnemu Igorowi za udział w zebraniu wiejskim wsi Jabłonna. Dziękuję za zainteresowanie się problemami naszych mieszkańców.
sołtys Jabłonny Agata Lindner


Chętnie przyjdę również na kolejne zebrania :-)

PostNapisane: 20 paź 2011, o 14:27
przez szumski
Zanim przyjdziesz powinieneś przemyśleć parę rzeczy. Np. TO
Co się dalej dzieje z tą kasą??? Nie wiem jak u Ciebie, ale za tyle, to mnie Stara by w kojcu z psami kazała spać.
Zwykła męska solidarność (kojec) albo minimum przyzwoitości.
Pozdrawiam.

PostNapisane: 20 paź 2011, o 15:12
przez Igor Krajnow
szumski napisał(a):Zanim przyjdziesz powinieneś przemyśleć parę rzeczy. Np. TO
Co się dalej dzieje z tą kasą??? Nie wiem jak u Ciebie, ale za tyle, to mnie Stara by w kojcu z psami kazała spać.
Zwykła męska solidarność (kojec) albo minimum przyzwoitości.
Pozdrawiam.


Nie wiem zupełnie o co ci chodzi z tym kojcem i co to ma wspólnego z zebraniem wiejskim w Jabłonnie, ale co się stało z kasą to nie problem sprawdzić. Uchwała rezerwowała środki w budżecie. Czy faktycznie została przekazana - nie wiem, ale się dowiem.

PostNapisane: 22 paź 2011, o 10:50
przez niepokorny342
Igor Krajnow napisał(a):Chętnie przyjdę również na kolejne zebrania :-)


Zapraszamy jak zawsze miło i ciepło .ale gapiów nam nie potrzeba swoich mamy ich za dużo

PostNapisane: 26 paź 2011, o 12:49
przez Igor Krajnow
szumski napisał(a):Co się dalej dzieje z tą kasą???


Póki co te pieniądze nie zostały przekazane ze względu na niewykonanie przedmiotu umowy. Termin wykonania minął 30 września. Wykonawca wystąpił do gminy w sprawie przedłużenia terminu ze względu na "okoliczności od niego niezależne". Twierdzi, że musi wystąpić ponownie do zakładu energetycznego o wydanie warunków przyłączenia do sieci, bo po uzyskaniu pierwszych warunków nie została podpisana umowa i warunki wygasły. Wykonawca chce by umowę przedłużyć do 14 listopada w zakresie wykonania dokumentacji i do 14 stycznia w zakresie uzyskania od wojewody decyzji o zmianie decyzji o pozwoleniu na budowę.

Gmina wystąpiła do powiatu z informacją, że przychyla się prośby o aneksowanie umowy z wykonawcą.

Powiat wystąpił 18.10 do wykonawcy z wnioskiem o sprecyzowanie czynników skutkujących niemożliwością wykonania i przekazania przedmiotu umowy w umownym terminie, z uwagi na brak jednoznacznych przesłanek ( np. brak określenia przekroczenia terminów dla procedur administracyjnych lub innych terminów formalno - prawnych). Ponadto powiat poprosił o przedstawienie korespondencji, wystąpień i odpowiedzi, aby możliwa była weryfikacja i uznanie żądania wykonawcy.

PostNapisane: 26 paź 2011, o 13:10
przez szumski
Póki co te pieniądze nie zostały przekazane ze względu na niewykonanie przedmiotu umowy. Termin wykonania minął 30 września.

A mógłbyś zeskanować i wkleić "przedmiot". Mnie się wydaje że żadnej umowy nie było tym bardziej "przedmiotu". Wynika to z treści Twojego postu, gdzie mataczysz na potęgę. Decyzję wydawał Wojewoda i tam należałoby się zwracać. Znowu naje....liście obywatelom w mózgach.
Czy to tak trudno przyznać, że żadnych schodów nie będzie a z projektu powstanie "rezerwa" żeby NIGDY na diety nie zbrakło???

PostNapisane: 26 paź 2011, o 19:53
przez Chotomowianin
WITAM

Mój Przyjacielu Januszu nie wk.....aj sie , i odpuść im bo oni nie wiedza co czynią, po przez kulawą demokracje przypadkowo los ich rzucił na odpowiedzialny odcinek zarzadzania i nie bardzo wiedzą co z tym zrobić

A ja się pytam co zarzad starostwa uczynił do tego 30 wrzesnia kiedy to wygasła rzekoma umowa? bo jak wynika z tresci to niewiadomo jeszcze czy wojewoda wyda decyzje o zmianie decyzji na pozwolenie na budowe wiaduktu
POZDRAWIAM :04:

P.S. Jakieś fatum ciąży nad tą inwestycją i nie wiem czy nie trzeba by jakiegoś egzorcyste sprowadzić

PostNapisane: 26 paź 2011, o 20:40
przez Cielak
wydaje mi się Janusz że niesłusznie wsiadłeś na Igora.
Chłopak się stara i ma dobre intencje. Poza tym jest to jedyny jak na razie człowiek z samorządu, który utrzymuje z nami kontakt i stara się cokolwiek wyjaśniać i informować, więc może go nie zniechęcajmy na samym początku???

Igor,
Pamiętaj, że Janusz to wyjątkowa bestia ( :hihi: ) i nie zrażaj się.
W gruncie rzeczy to bardzo porządny chłop i ma szczere i dobre intencje.