stan ul. Piusa XI

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

stan ul. Piusa XI

Postprzez Igor Krajnow » 20 paź 2011, o 15:34

Wysłałem do starosty wniosek o zarezerwowanie w przyszłorocznym budżecie powiatu środków na wykonanie nakładki asfaltowej na ul. Piusa XI. Dzięki temu do momentu generalnej przebudowy ulicy (a stanie się to nie wcześniej niż po wybudowaniu kanalizacji) będzie można z niej korzystać bezpiecznie i wygodnie.

Równolegle wysłałem pismo do wójta gminy z wnioskiem o dofinansowanie z budżetu gminy tej inwestycji. Oba pisma wysłałem do wiadomości rady gminy.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (35.38 KiB) Przeglądane 37083 razy
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Cielak » 21 paź 2011, o 08:32

no i brawo!
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez skierd » 21 paź 2011, o 13:55

Na kiedy jest planowana budowa kanalizacji w Chotomowie ?
skierd

Postprzez Jendrula » 21 paź 2011, o 14:20

skierd napisał(a):Na kiedy jest planowana budowa kanalizacji w Chotomowie ?

Na nigdy, nawet jak bedzie kasa!
Teren płaski a G samo nie popłynie do Czajki więc co kilkanaście domków musiałyby stanąć przepompownie scieków wraz ze strefą ochronną, miejsc takich plany zagospodarowania nie przewidziały i ich budowa bylaby oprotestowana i o odszkodowaniach nie wspomnę dla właścicieli gruntów ktore zamiast budowlanymi zostałyby "gównianymi". Może nawet niektóre domy trza by było wyburzyć!!!. Dlatego do usranej śmierci będą królować Scheiss-rakiety, czyli SZAMBIARY. Na alternatywne rozwiązania i sieć małych oczyszczalni (podczyszczenie scieków) z tego co pisano już na forum UG nie wyraża zainteresowania. Kilka domów na granicy z Legionowem (Polna Kolejowa, Żwirki, okÓlna ) może podłączyć się do liegionowskiej sieci i tyle.
Niech żyją nam lewitujące w naszych szambach GGGG :bicz:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez skierd » 22 paź 2011, o 11:25

Przecież wymogi unijne nakazują !!!, jak gmina się wytłumaczy , co kare będą płacić ?, nic z tego nie rozumiem jak w takim razie radza sobie w Polsce bo nigdzie o takich problemach nie słyszałam, każda wiocha idzie z duchem czasu i już - po temacie, mają gaz, wodociąg to co to my jesteśmy na jakis terenach pozapaństwowych, jakaś ogromna prywatna działaka ten zasrany Chotomów, co to jest KANALIZACJA MUSI BYC BO TAK NAM NAKAZUJE UNIA EUROPEJSKA - trzeba pisac pisma do nich a nie do naszych .
skierd

Postprzez szumski » 22 paź 2011, o 12:01

KANALIZACJA MUSI BYC

Kanalizacja jest zadaniem własnym gminy a Igorek to radny powiatowy.
SCHODY NA WIADUKT UCHWALIŁ, remont dróg powiatowych tyż uchwali a że potem kicha......... Na pewno chce dobrze tylko "łune" kija w szprychy pchają i schody mają w dupie, bo jakoś temat realizacji zniknął.

90% tego pijaru o kant dupy potłuc, tylko diety regularne jak urodziny - chociaż z dwunastokrotnie większą częstotliwością.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 22 paź 2011, o 14:55

WITAM

Mieszkam przy Piusa XI , i wiem ze przydałaby sie nowa nakladka asfaltowa oraz obowiązkowo pare studni chłonnych, tylko też wiem że takie pisanie listu otwartego do kolegi z którym sie czesto widuje nic sie nie zmieni. i DLACZEGO POWIAT CIĄGLE SIĘGA DO KIESZENI GMINY, jakos nie zauważyłęm by dokładał do inwestycji gminnych. ta kwota na schody to też inwestycja powiatowa

Mimo że jestem w opozycji do zarządu w wielu tematach to troche nie bardzo zgadzam sie ze stwierdzeniami takimi jak:
skierd napisał(a): każda wiocha idzie z duchem czasu i już -

skierd napisał(a):jakaś ogromna prywatna działaka ten zasrany Chotomów,

bo to też chyba nie po europejsku
Co do kierunku działania to nasza gmina ładuję forse w" kapitał ludzki". Wystarczy tylko spojrzec na ilosć zatrudnionych, doliczając fakt utrzymywania urbanistycznej wrocławskiej sp.z o.o. w kompleci. utrzymywania doradcy z wojewódzkiego zarzadu w celu humanitarnego zapewnienia godziwej emerytury itp.

POZDRAWIAM :04:
Chotomowianin

Postprzez Cielak » 22 paź 2011, o 16:05

skierd napisał(a):Przecież wymogi unijne nakazują !!!, jak gmina się wytłumaczy , co kare będą płacić ?

nie BĘDĄ tylko BĘDZIEMY!

Wczoraj leciało coś na TVN24 o melioracji w Jabłonnie i części legionowa i podobno nawet jakieś pieniądze się znalazły, ale to tylko na ten teren o którym mowa była w reportażu :)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 22 paź 2011, o 18:24

Oj bendziem, bendziem płacić, nie ma co się łudzić, ja już dawno zapomniałem co to wodociąg i kanaliza i jakoś w deprechę nie popadłem
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Arayashiki » 23 paź 2011, o 21:07

Bez kanalizacji jeszcze da się żyć, ale wodociąg to by się przydał bo woda capi jak cholera... wstyd odkręcać kran przy gościach :/
Arayashiki

Następna strona

Powrót do Kącik Radnego