stan ul. Piusa XI

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Postprzez Chotomowianin » 25 paź 2011, o 16:22

Ależ Najdroższy i Nieoceniony Mój Przyjacielu Januszu :12: masz i tu racje dlatego wypada podziękować Igorowi za gościne i co by w pracy nie przeszkadzać, której efektem będzie nakładka asfaltowa oczywiscie ze studniami chłonnymi, na ul Piusa XI
A my spotkajmy sie w innym temacie np zebranie....

POZDRAWIAM :08:
Chotomowianin

Postprzez Cielak » 25 paź 2011, o 18:17

matko!
jak tu się miło zrobiło!
i fajnie...

co do zebrań i pozwów zbiorowych: oczywiście jestem za. Tylko takie zebranie trzeba by najpierw mocno rozpropagować i przekonać ludzi żeby przyszli a sądzę że na razie poziom wk...nia społecznego jest jeszcze zbyt niski (mam wrażenie, że spora część to ogólnie akceptuje to jak jest...)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szumski » 25 paź 2011, o 20:13

Mój Serdeczny Przyjacielu Leszku, racz zauważyć że potrzebne są rozwiązania systemowe! W skali powiatu, nawet województwa!
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Igor Krajnow » 26 paź 2011, o 12:51

szumski napisał(a):SCHODY NA WIADUKT UCHWALIŁ[/URL], remont dróg powiatowych tyż uchwali a że potem kicha......... Na pewno chce dobrze tylko "łune" kija w szprychy pchają i schody mają w dupie, bo jakoś temat realizacji zniknął.

Tutaj zamieściłem odpowiedź na twoje pytanie o pieniądze z powiatu na projekt schodów
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez ZBIGss » 27 paź 2011, o 04:42

Cielak napisał(a):Z Chotomowa dopiero za jakieś 20 lat, ale za to nasi sąsiedzi (Jabłonna) już mają!

Kolego- piszesz ze za 20 lat??? :sad: To co mają powiedzieć mieszkańcy ZACHODNIEJ części gminy Skierdy Rajszew Itp gdzie do najbliższej rury z gó..em mamy 7km przez las. :o Jeszcze moje wnuki będą odlądać najnowsze modele szambiarek. Pozdrawiam ;)
ZBIGss

Postprzez Cielak » 27 paź 2011, o 17:17

no wam też współczuję...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Igor Krajnow » 13 kwi 2012, o 16:09

Chotomowianin napisał(a):
Mieszkam przy Piusa XI , i wiem ze przydałaby sie nowa nakladka asfaltowa oraz obowiązkowo pare studni chłonnych

Wczoraj mieliśmy objazdowe posiedzenie powiatowej Komisji Rozwoju. Mimo tego, że - zgodnie z obietnicą - dziury po zimie zostały załatane, to gdy jechaliśmy busem po ulicy to nieźle nas wytrzęsło. Dlatego też, mając na uwadze to, że w tym roku zostało zaplanowane do wykonania odwodnienie ulicy oraz mając na uwadze fakt, że do budżetu powiatu wpłynęło w marcu ponad 900 tys. zł. tytułem odszkodowania za działki powiatowe zajęte pod budowę obwodnicy Serocka, złożyłem ponownie wniosek o wykonanie w tym roku nakładki asfaltowej na ul. Piusa XI. Komisja wniosek przyjęła jednogłośnie, więc trafił do zarządu. Na logikę biorąc - znacznie wygodniej jest zrobić odwodnienie i nakładkę asfaltową razem, więc powinno się udać tym razem.
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez maciek » 14 kwi 2012, o 06:24

Nakładka asfaltowa, która niebawem zostanie zniszczona przez budowę wodociągu i kanalizacji?
Mieszkaniec Chotomowa od 14 lat
maciek

Postprzez szumski » 14 kwi 2012, o 07:59

maciek napisał(a):Nakładka asfaltowa, która niebawem zostanie zniszczona przez budowę wodociągu i kanalizacji?

Maćku, wodociąg i kanalizacja to świetna wiadomość. Uchyl że rąbka tajemnicy o tym "niebawem".
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez maciek » 14 kwi 2012, o 08:12

to niestety tylko taka mała prowokacja ;)
Mieszkaniec Chotomowa od 14 lat
maciek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Radnego