Pytanie do P. Radnego

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Re: Pytanie do P. Radnego

Postprzez szumski » 23 lis 2012, o 22:35

Jendrula, market mnie wisi kalafiorem.

Nie chodzi o to co kto buduje, tylko o to kto przy tym chodzi i jak omija prawo robiąc przy okazji gminy w bambuko.
Jak budujesz psią budę, masz sprawdzane naniesienia mrówczych kopców z satelity (autentycznie), kwestionowanie poprzednich prawomocnych decyzji i odmowę. Wróbel broni blokad jak niepodległości przy akceptacji organu kontrolnego czyli Krajnowa.
Jak zlecisz odpowiedniej jednostce (rodzinie) funkcję "inżyniera kontraktu" na budynek "handlowo - usługowo - biurowy" możesz mieć wieżę Eiffla z jednym miejscem parkingowym i policzonymi do powierzchni biologicznie czynnej, sąsiednimi działkami. Zbieżność nazwisk inspektora nadzoru, kierownika budowy i naczelnik wydziału w starostwie zupełnie przypadkowa!!!

Twojego kochanego wiaduktu nie ma komu przejąć - droga powiatowa, już nawet kierowniczyna budowy łacha drze z gminy i każe w durnowatych pismach, przyjmować windy do eksploatacji (nie wiadomo jakie i kiedy) - droga powiatowa, a starostwo będzie jutro przecinać wstęgi i otwierać "drogi, chodniki, most i obiekty inżynierskie" w Białobrzegach!!! bo Wróblowi zamanił się stołek wójta gminy Nieporęt na następną kadencję!!! Krajnow pewnie też zapozuje do gazet a na Piusa dziury po jaja i ludziska ścinają słupy.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 24 lis 2012, o 13:21

To ty nie wiedziałęś że odpowiednie nazwisko w dokumentacji przyśpiesza otrzymanie pozwolenia na budowę?
A z tą inspekcją mrowisk i innych "cudów przyrody" to prześlij tego posta do kolegi naszego z forum, co tak w ekologów zapatrzony, może oczka się otworzą.
To gdzie ten obiekt powstaje, może da się oprotestować?
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 24 lis 2012, o 14:36

To ty nie wiedziałeś że odpowiednie nazwisko w dokumentacji przyśpiesza otrzymanie pozwolenia na budowę?

Wiedziałeś, wiedziałeś. Tylko nie spotkałeś nigdzie w Polszcze, że jak mąż z synem urzędniczki są w rynku to plebsowi nie wolno zająć się nawet psią budą. Tu jest do krwi ostatniej i na beszczela. Starostowie to akceptują a człowiek który nieśmiało zauważał problem "paszoł w adstawku"

Z kopczykiem mrówek to przenośnia.
I nie rozmydlaj tematu, nie chodzi ani o mrówki ani o blokady tylko o KORUPCJĘ, wycinanie na beszczela i z urzędu konkurencji, oraz akceptację takiego stanu rzeczy przez przełożonych i organ nadzoru - radę powiatu.

Z resztą już wszystko co podlega pod Wróbla to jeden wielki bardak. Gościu oprócz wyuczonego, szerokiego uśmiechu bezradności nie reprezentuje nic.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 24 lis 2012, o 19:35

Czyli "polski standarcik" nihil novi itp. A jak tam z twoimi papierami zawodowymi, coś się odmieniło czy też masz dać głowę i za co? Wieżę Eiffle'a wybudowałeś na wsi czy cóś innego nabroiłeś. Bo nie wiem o co chodzi z tymi uprawnieniami.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 24 lis 2012, o 20:01

Jendrula napisał(a):Czyli "polski standarcik" nihil novi itp. A jak tam z twoimi papierami zawodowymi, coś się odmieniło czy też masz dać głowę i za co? Wieżę Eiffle'a wybudowałeś na wsi czy cóś innego nabroiłeś. Bo nie wiem o co chodzi z tymi uprawnieniami.

A to chyba coś nowego, bo ja też nie wiem.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 25 lis 2012, o 17:38

Szumski napisał :

I nie rozmydlaj tematu, nie chodzi ani o mrówki ani o blokady tylko o KORUPCJĘ, wycinanie na beszczela i z urzędu konkurencji, oraz akceptację
takiego stanu rzeczy przez przełożonych

TAK bardzo ciekawy aspekt tematu , tylko gdyby nie ta belka w oku .

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Re: Pytań ciąg dalszy

Postprzez Igor Krajnow » 26 lis 2012, o 14:02

szumski napisał(a):Jak to jest w naszym powiecie, że gminy wydają WZ na budynek "handlowo - usługowo - biurowy" bo takie są wnioski, a starostwo do takiej WZtki podkłada pozwolenie na budowę sieciowego marketu?

Jak Pan jako szef komisji rozwoju to wszystko potrafi pogodzić. Sam Pan to żeni pod jednym dachem z bananami i kondomami czy pomaga w tym Wróbel - vice od architektury i inwestycji???

Decyzja była wydana zgodnie z wnioskiem inwestora oraz zgodnie z planem miejscowym. Jeśli nie - wydający ją urzędnik powinien ponieść konsekwencje.
Ale o co ci chodzi z tym godzeniem i żenieniem pod jednym dachem? Czyżbyś sugerował, że to ja jako radny wydaję te decyzje?
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Igor Krajnow » 26 lis 2012, o 14:19

szumski napisał(a):
Wróbel broni blokad jak niepodległości przy akceptacji organu kontrolnego czyli Krajnowa.

Jak zlecisz odpowiedniej jednostce (rodzinie) funkcję "inżyniera kontraktu" na budynek "handlowo - usługowo - biurowy" możesz mieć wieżę Eiffla z jednym miejscem parkingowym i policzonymi do powierzchni biologicznie czynnej, sąsiednimi działkami. Zbieżność nazwisk inspektora nadzoru, kierownika budowy i naczelnik wydziału w starostwie zupełnie przypadkowa!!!

I nie rozmydlaj tematu, nie chodzi ani o mrówki ani o blokady tylko o KORUPCJĘ, wycinanie na beszczela i z urzędu konkurencji, oraz akceptację takiego stanu rzeczy przez przełożonych i organ nadzoru - radę powiatu.

Żeby była jasność - oskarżasz mnie o korupcję??????????? To poważne oskarżenia!!!!!! Powtórzysz to przed sądem?

Kończąc - mógłbym napisać, że jesteś chamem i prostakiem ale tego nie zrobię. Zamiast tego napiszę tylko: "Dzięki za to, że jesteś". Bez Ciebie na tym forum nie byłoby tak śmiesznie. Byłyby poważne, merytoryczne dyskusje, wymiana poglądów bez wyzwisk, obrażania innych i obrzucania błotem zza płotu.

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez szumski » 26 lis 2012, o 18:29

U góry piszesz że nie wydajesz decyzji, u dołu straszysz mnie sądem jakbyś się poczuł urażony moją oceną wydawania decyzji i Ciebie to dotyczyło. Idź do sądu co mam potwierdzić to potwierdzę.
Decyzja była wydana zgodnie z wnioskiem inwestora oraz zgodnie z planem miejscowym.

A o której decyzji Ty piszesz? Sprecyzuj do jakiej to, miałeś wątpliwości.
Opracowałeś bardzo śmieszną konstrukcję obrażonego gogusia, żeby mnie zwymyślać od chamów, kończąc mógłbym napisać, że pętaki nie są w stanie mnie obrazić ale tego nie zrobię. Poza tym ja się nie obrażam.
Byłyby poważne, merytoryczne dyskusje, wymiana poglądów bez wyzwisk, obrażania innych i obrzucania błotem zza płotu.

Chłopie nie przesadzaj z tą "merytoryczną dyskusją" o czym? o biletomacie??? Komisja Rozwoju pod Twoim przewodem nie miała i nie ma ŻADNEJ wizji rozwoju. Ot, jesteś bo jesteś.
Nie będzie drogi bo nie ma kanalizacji. Pańszczyźniany chłop na jesieni nie mył nóg bo na wiosnę znowu miał iść boso do gnoju.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Igor Krajnow » 27 lis 2012, o 00:29

szumski napisał(a):Komisja Rozwoju pod Twoim przewodem nie miała i nie ma ŻADNEJ wizji rozwoju.

I znów mijasz się z prawdą bo ma. W kwestii Chotomowa w zakresie powiatowej infrastruktury priorytetowa będzie budowa brakującej części chodnika od Kisielewskiego do cmentarza co będzie miało duże znaczenie w kontekście oddania do użytku szkoły, przebudowa skrzyżowania Partyzantów z Kisielewskiego, przebudowa skrzyżowania Chotomowskiej z drogą wojewódzką, remont ul. Piusa XI oraz poprawa bezpieczeństwa na ciągu drogi powiatowej biegnącej przez wiadukt (może ograniczenie prędkości, na pewno znaki ostrzegawcze o śliskości A-15, może tablice świetlne ostrzegawcze).

szumski napisał(a): Nie będzie drogi bo nie ma kanalizacji. Pańszczyźniany chłop na jesieni nie mył nóg bo na wiosnę znowu miał iść boso do gnoju.

Pokaż mi gospodarza, który wyda kupę kasy na gruntowny remont drogi wiedząc, że za chwilę będzie się ją pruło pod budowę kanalizacji. Do czasu wybudowania kanalizacji jedyną sensowną możliwością poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy na Piusa będzie położenie nakładki asfaltowej co powinno wystarczyć na jakieś 5 lat. Wnioskowałem o to już nie raz i będę wnioskował do skutku.

szumski napisał(a):Opracowałeś bardzo śmieszną konstrukcję obrażonego gogusia, żeby mnie zwymyślać od chamów

Po raz kolejny mówię głośno i wyraźnie to, że nie podoba mi się Twój sposób prowadzenia dyskusji.

Igor Krajnow
Radny Powiatu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Radnego