JAK ZAROBIĆ NA BEZROBOTNYCH???

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

JAK ZAROBIĆ NA BEZROBOTNYCH???

Postprzez szumski » 28 paź 2012, o 15:58

To sprawa nie łatwa! Trzeba być starostą legionowskim - taki bantustan w sercu Mazowsza.

Jan Grabiec, Polak i Katolik, starosta legionowski z wynagrodzeniem rocznym 157 967,88 zł., kandydat na eurodeputowanego, zatrudnił się w podległym sobie Powiatowym Urzędzie Pracy i w 2011r. wypłacił se 2 460 zł za udział w szkoleniach.
Nic tylko być bezrobotnym na stanowisku starosty z wynagrodzeniem 157 967,88 zł i przychodzić do PUP na "udział w szkoleniach"

Janku, czy potrzebowałeś tych pieniędzy na wódkę? co to się chwaliłeś na spotkaniu 25 października, że ze mną piłeś?
Marzenia ściętej głowy, ja z Tobą wódki nigdy nie piłem i nigdy się nie napiję!!! SAM SP@ŹDZIŁEŚ TĄ KASĘ!!!
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: JAK ZAROBIĆ NA BEZROBOTNYCH???

Postprzez Robi » 28 paź 2012, o 16:08

Jeśli chodzi o PUP w Legionowie to kompletnie nic nie robią.
Żadnej propozycji dla bezrobotnych, a z szkoleń to proponują kurs układania kwiatów (i nic więcej - oczywiście dla nie swoich).
Proponuję zlikwidować wszystkie pośredniaki a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie dla przedsiębiorstw lub inną pomoc w generowaniu nowych miejsc pracy.
Robi

Postprzez Jendrula » 28 paź 2012, o 18:18

A które PUPy coś pożytecznego robią? Nasz legionowski nie jest tu wyjątkiem.
Ktoś tu na forum fascynował się niedawno jak to potrzebną pracę wykonuje PUP.przez osobistą znajomość nie przypomnę kto by sympatycznemu młodemu człowiekowi nie robić wstydu.
Postulowałem już tu na forum by pogonić PUPy i zamiast tego wypłacać zasiłki(zatrudnienie 1 kasjerki) dla bezrobotnych bo w końcu płacąć ZUS każdy ma wyodrębniony FUNDUSZ PRACY a więc to pracujący niby odkładają na tą trudną chwilę utraty źródła utrzymania. Wyjdzie to taniej więc można będzie podnieść zasiłęk albo wypłacać go dłużej.
Kiedyś szkoliły PUP w ksiegowosci wszystkich bezrobotnych a teraz albo wózki widłowe albo ikebana czyli układanie kwiat a może zrobić origami czyli składanie kartek w samolociki? Tylko czekajta aż Jendrula założy taką firmę i zacznie doić naiwniaków i grono "pożytecznych idiotów" chwalących bezinteresownie "aktywne formy zwalczania bezrobocia".
Pozdrowiena dla miłośników URZĘDASÓW, zapraszam do oglądania programu "Państwo w Państwie" albo do tematu "urzędasy" na tym forum.
Ostatnio kwestie podobne poruszają osoby które naśmiewały się jeszcze latem z Jendruli że ma bzika na punkcie "fachowych urzędników" a teraz jak samr dostały w D przez urzędasów to powoli zmieniają zdanie tylko oficjalnie nie maja odwagi mi przyznać rację oraz podziękować za to iz BEZPŁATNIE otworzyłem im oczy. Odwagi Chłopaki! Przyznać się do pomyłki to nie grzech to CHWAŁA! :13:
PS. Dwóch panów wie chyba iz to O NICH MOWA :14:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 28 paź 2012, o 19:46

Jendrula, czy Ty za cienki w uszach jesteś żeby cokolwiek zatrybić???

W październiku 2011 r. były wybory parlamentarne no i musiała być kosztowna kampania wyborcza.
Do senatu z powodzeniem startowała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy p. Anna Aksamit.
Akurat w 2011r. starosta legionowski - z ogromnymi wpływami w powiecie, zarabia w PUP 2 460, których jak wyżej ustaliliśmy, ze mną nie przepił.
A stare polskie przysłowie mówi: "jak większa niż wesz - to bierz"!!!
albo inne też stare: "do krwi ostatniej"!!!
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 5 lis 2012, o 14:48

Ale to już było i jest wszędzie więc mnie to nawet nie dziwi. Widzisz receptę bo może moja durnowata ale skuteczna- w pi...u rozwiązać PUPy, zasiłki dla bezrobotnych wypłacałby ZUS, niech rozkwitają prywatne biura pracy, ustawowo by mogły pobrać wynagrodzenie PO ZNALEZIENIU PRACY przez bezrobotnego, i koniec kursów IKEBANY I ORIGAMI z naszą kasiorę. Inaczej zawsze znajomi królika sie załapią i wydoją nas wszystkich
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Powrót do Kącik Radnego